Seznamka Badoo

13.
Badoo

Badoo

400 210 000+
svobodných
18+
ideální věk

Hlavní benefity seznamky:

 • Funguje celosvětově
 • Dvanáct let historie
 • Badoo je sociální síť pro mladé

O seznamce

Mladí lidé se rádi seznamují, a to často nejen osobní formou, třeba ve škole nebo u baru. Možností je totiž hodně, online svět nám dává jednu velmi zajímavou, která je populární nejen mezi zarytými introverty. Desítky různých možností, předplacené seznamky i ty, co jsou zdarma. S určitostí se dá říct jen jedno, i ve vodách tuzemského internetu je z čeho vybírat. Hodně populární je pak třeba seznamka Badoo.

Celosvětová obliba a stovky milionů různých profilů, to je pořádná porce příběhů

Badoo je spíše sociální sítí než klasickou seznamkou, to ale vůbec nevadí. Už jen proto, že se zde můžete seznámit doslova mezinárodně. Čtyři sta milionů profilů a více než čtyřicet světových jazyků a hned 190 zemí, to zní rozhodně dost atraktivně i pro ty, kteří zkusili už jiné seznamky a nechtějí se pouštět do světa seznamování online jen tak. Portál byl založen v Moskvě ruským podnikatelem Andrejem Andrejevem, ve spolupráci s britskými a ruskými IT specialisty. Vlastníkem je dnes společnost Badoo Trading Limited, která sídlí na Kypru.

Překlad do řady světových jazyků – angličtiny, dánštiny, řečtiny, italštiny, japonštiny, ukrajinštiny, maďarštiny, ale samozřejmě i češtiny a slovenštiny, se poměrně zdařil. Jde o takzvaně freemium web, tedy – základní funkce seznamky jsou zdarma, ale za rozšíření je třeba si připlatit, dostanete pak zajímavou výhodu při seznamování. K dispozici je možnost hledání lidí, kteří udávají svou polohu blízko té vaší, ale také hledání v různých městech nebo místech doslova po celém světě. Od srpna 2017 je na Badoo seznamce k dispozici dokonce i video chat.

Badoo se rozšířilo do celého světa, ale oblíbené je hlavně v jižanských zemích

Brazílie, Francie, Španělsko, Itálie, ale také Mexiko. Právě zde se podle některých studií rozšířilo Badoo vůbec nejvíce, zapomenout přitom určitě nesmíme ani na českou kotlinu. Badoo seznamka bez přihlášení, respektive registrace sice nepoběží, ale můžete si ji stáhnout jako aplikaci nejen do svého PC, a to v zásadě zcela zdarma.

Věkové omezení? Osmnáct let, tady bohužel není možné smlouvat, i když je pravdou, že ověřování věku v podstatě neproběhne dokonale a určitě je zde registrovaných i řada šestnácti a sedmnáctiletých lidí. Seznamka Badoo může běžet snadno na chytrých mobilních telefonech se systémem Windows. Kolik že ten instalační balíček zabere? Je to lehce přes dvacet megabajtů, takže vlastně minimum prostoru. Samozřejmostí jsou i mobilní aplikace pro systémy Android a iOS.

Dvanáct let historie a profily na všech známých sociálních sítích

Seznamku Badoo můžete snadno sledovat i skrze nejproslulejší sociální sítě dneška, ve výčtu není jen Facebook, o novinkách bude informovat také oficiální Instagram nebo Twitter. Poznávat další a další lidi je tak snadné, a to už jen proto, že na Badoo se každý den na celém světě objeví více než tři sta tisíc zbrusu nových profilů. Pojďme si tedy shrnout, v čem je samotné Badoo tak zajímavé? Určitě to bude víc než jen jedna věc, už jen proto, že se rozšířilo takřka po celém světě…

 • Funguje celosvětově. Můžete se tak seznámit se šarmantním Francouzem i sličnou Ruskou.
 • Dvanáct let historie. A takřka 400 milionů profilů. To o něčem svědčí, obliba je na maximu!
 • Proteče tu 350 tisíc zpráv denně. Proč jich také neposlat alespoň pár, komusi sympatickému?
 • V základní verzi zdarma. Je to takzvané freemium, takže bez platby funguje pár zajímavostí.
 • Je určen hlavně pro mladé. Ti se seznamují online hodně často a Badoo jim prostě jde vstříc!

Hodnocení

Plusy

 • V základní verzi zdarma
 • 350 tisíc zpráv denně
 • Dvanáct let historie

Mínusy

 • Je určen hlavně pro mladé
Předplatné Cena
1 měsíc 499 Kč
3 měsíců 1099 Kč (366 Kč / měsíc)
Zaujala vás tato seznamka? Registrujte se a začněte hledat svou spřízněnou duši. Přejít na stránku

Napsali o nás

www.idnes.cz
www.studenta.cz
www.dama.cz
magazin.cz/