Seznamka Badoo

mistniflirt.com
1.
mistniflirt.com
mistniflirt.com
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Badoo Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
3,6/10
400 000 000+ / 18+
Badoo

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,8/10

Přehlednost profilů: 6,8/10

Potenciál nalezení partnera: 3,5/10

Zákaznická podpora: 4,8/10

Cena služby: 5/10

Badoo Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamujte se, flirtuje a užívejte si na Badoo!

Seznamka Badoo je online seznamkou oblíbenou lidmi z celého světa. Hojně ji využívají také Češi, kteří na ní hledají nezávazný flirt, vážnou známost i milenecký poměr. Badoo nemá žádné hranice a registrovat se na ni mohou všichni zájemci o jakýkoliv typ seznámení. Nabízí řadu neplacených i placených služeb za rozumné ceny. Bezplatný tarif přináší několik funkcí, díky kterým se lehce seznámíte. Na svůj profil můžete nahrát až 100 fotek, libovolně si můžete prohlížet profily dalších uživatelů a rovněž s nimi chatovat. Tuto seznamku bychom mohli spíše zařadit mezi sociální sítě, neboť sdružuje více než 400 milionů lidí. Uživatelské prostředí je přátelské, intuitivní a do svého mobilu si můžete stáhnout přehlednou aplikaci.

Registrace na Badoo je hotová raz dva

Badoo má stanoveno, že se na ni mohou registrovat pouze osoby starší 18 let. Na samém počátku vyplníte základní údaje, jako je jméno, datum narození, poloha bydliště, pohlaví, email a heslo. Přihlásit se také můžete přes sociální síť Facebook. Podmínkou užívání seznamky je to, že si na ni nahrajete minimálně jednu profilovou fotografii. Nakonec svůj účet ověříte zadáním svého telefonního čísla. Tím je registrace dokončena a otevírají se vám dveře do světa seznamování.

Užívejte si neplacené funkce na Badoo

Na Badoo jednoduše vyhledáte uživatele z jakéhokoliv koutu republiky. Nastavíte si maximální vzdálenost protějšků od místa svého bydliště a věkové rozmezí. Po zadání těchto kritérií se vám zobrazí jednotlivé profily v „Lidé v okolí“.

Můžete jim darovat srdce (líbí) nebo kliknout na křížek (nelíbí). Fotografie uživatelů si můžete prohlížet bez neomezení, ale stejně tak mají ostatní uživatelé přístup k vašim fotografiím. Zdarma rovněž přijímáte zprávy a prohlížíte si návštěvníky svého profilu.

Badoo Premium pro ty, kdo si zaplatí členství

Badoo Premium si můžete aktivovat na jeden týden, jeden měsíc, tři měsíce nebo na celý život. Zaplatit za to můžete paušálem, platební kartou nebo PayPalem. A k jakým funkcím budete mít přístup? Uvidíte, kdo vám dal srdce ve hře „Setkání“ a komu jste se zalíbili. Využít můžete neviditelný režim, který vám umožní prohlížet si ostatní členy, aniž by o vás věděli. Zároveň se vašim kontaktům zobrazí zprávy od vás jako první a získáte přístup k neotřelým nálepkám. Badoo Premium se automaticky obnovuje, ale tuto službu můžete kdykoliv pozastavit.

Jakým způsobem zrušíte svůj účet?

Pokud máte nastavenou službu Badoo Premium, nejprve ji pozastavte. Na svém profilu klikněte na ozubené kolečko a v oddílu „Nastavení platby“ klikněte na možnost „Odhlášení“. V případě předplatného prostřednictvím SMS postupujte podle instrukcí z SMS s potvrzením. Svůj účet následně smažete v „Nastavení“ – „Smazat účet“. Než bude váš účet smazán, Badoo vám například nabídne: „Tichý režim“ (vypnutí všech oznámení) nebo „Dát si pauzu“ (dočasná deaktivace účtu).

Badoo Funkce

Badoo Hra „Setkání“

Tato hra funguje na tom principu, že jednotlivým uživatelům dáváte své sympatie (srdíčko) nebo vyjadřujete svůj nezájem (křížek). Další uživatel se vám zobrazí vždy po hodnocení předešlého.

Badoo Lidé v okolí

Uživatele si můžete zobrazit podle pohlaví, věku a lokality. Badoo vám nabízí vyhledat uživatele podle toho, co sami preferují: poznání nových přátel, povídání nebo randění.

Badoo Živě

Někteří členové Badoo pořádají živé vysílání ze svého soukromí a vy je při tom můžete sledovat. Pomocí chatu jim můžete pokládat otázky a hodnotit jejich streamování.

Badoo Zprávy

Každého uživatele můžete oslovit prostřednictvím zpráv a zahájit s nimi chat. Do zpráv můžete vkládat smajlíky, fotografie, videa a různé obrázky. Pokud vás někdo obtěžujete, můžete si je dát do blokace.

Badoo Kdo mě navštívil

Díky této funkci zhlédnete všechny uživatele, kteří si vás vyhledali přes „Lidé v okolí“ a následně vás navštívili. Zároveň vidíte, v jakou hodinu nebo v jaký den zavítali na váš profil.

Badoo Líbím se pro vip

Každému členovi Badoo se na jeho uživatelském účtu zobrazí uživatelé, kteří mu dali srdíčko. Buď mu ho darujete na oplátku, nebo ho odstraníte ze seznamu pomocí křížku.

Badoo Neviditelný režim

Na Badoo si můžete prohlížet profily ostatních uživatelů, aniž by se o tom dozvěděli. Namísto vaší profilové fotografie se jim zobrazí ikonka ducha, přes kterou se nedostanou na váš profil.

Badoo Odvolání posledního hlasu

Ihned po zvolení „Ne“ u nějakého uživatele v „Setkání“ jednoduše kliknete na fotku tohoto uživatele v pravém horním rohu, čímž odvoláte své rozhodnutí.

Badoo Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Zobrazení, komu se líbíte
Neviditelný režim
Odvolání posledního hlasu
Přidání mezi oblíbené
Doporučené

1 měsíc PREMIUN

499 Kč

Zobrazení, komu se líbíte
Neviditelný režim
Odvolání posledního hlasu
Přidání mezi oblíbené

3 měsíce PREMIUN

366 Kč (za měsíc)

Zobrazení, komu se líbíte
Neviditelný režim
Odvolání posledního hlasu
Přidání mezi oblíbené

Badoo Výhody & Nevýhody

Výhody

Zobrazení uživatelů včetně jejich fotografií
Možnost aktivování Badoo Premium
Chatování s ostatními uživateli
Přijímání a odesílání zpráv
Vážné seznámení i flirt

Nevýhody

V základním členství není možné zobrazit, komu se líbíte
Každý si může prohlédnout vaše fotografie a hodnotit vás
Badoo Premium na měsíc stojí dost peněz
Badoo Premium se automaticky obnovuje

Badoo pro uživatele

Výhody

První tři dny po registraci si můžete zdarma vyzkoušet Badoo Premium s mnoha funkcemi
Seznámit se můžete nejen prostřednictvím zpráv, ale i pomocí srdíčka ve hře „Setkání“
Přidávat můžete v základním účtu až 100 fotografií a neomezeně poznávat lidi z celého světa
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Badoo

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Badoo je seznamka a sociální síť v jednom, na které se můžete seznámit s novými lidmi nebo chatovat se svými přáteli. Na rozdíl od jiných placených seznamek, Badoo má řadu neplacených funkcí pro rychlé seznámení. Z vlastních zkušeností můžeme potvrdit, že zrušení Badoo Premium je jednoduché a seznamka z vás zbytečně netahá peníze. Prémiový účet získáte po registraci na tři dny úplně zdarma a můžete si sami vyzkoušet všechny funkce seznamky. Tak jako na každé seznamce, i zde můžete narazit na uživatele, kteří hledají pobavení i vážný vztah. Badoo řadíme mezi solidní placené seznamky s mnoha funkcemi zdarma.

Badoo Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (7)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (5)
Jakuza

Dá se žalovat baddo, má dcera je tam a vůbec o tom nevěděla. Přemýšlím o žalobě kde vzali iniciály?

ANO 4 NE 2
Dominik

Něco takovýho jsem ještě neviděl, při aktivaci badoo premium kdy jsem si ho aktivoval pouze na týden, jsem po asi dvou měsících zjistil, že jim stále platím za předplatný, po tom co jsem ho zrušil, si aplikace sama předplatný aktivuje a odebírá dál peníze. V podmínkách mají, že předplatný se vám aktivuje automaticky při první platbě, a budete platit automaticky ve chvíli kdy vám dojdou kredity... Reklamace je možná do prvních 14ti dnů... Moje blbost byla že jsem si nekontroloval účet, a za půl roku mě stáhli o 12 tisíc... dávejte si velkýho bacha na to co platíte...

ANO 12 NE 2
Milan

Fungují tu soft roboty, vylepšují návštěvnost, dohazují protějšek dle nastavených parametrů klienta, zakrývají identitu a za odkrytí se musí platit. U nových registrací každý zažije spoustu falešných zájemců o to "povídat si" nebo "navštívil/a tě", ale to je jen umělá inteligence co to dělá. V poslední době (2020) se zdá, že i některé účty jsou uměle vytvořené, fotky stažené někde z netu, neodpovídají, jen pokud napíšeš, tak jako přečtou a neodpovídají, nebo pokud jim chcete napsat, tak je třeba zaplatit! Pozor je to podvod!!!!

ANO 13 NE 1
Jakub

Zprvu nevím, jestli někdo kdo tuto síť doporučuje, je opravdu korektní, a ne jen manipulačně účelový..., protože upřímně naprosto nechápu, jak by se mohlo to, co dotyční někdy v ní "popisují," vůbec podařit... No, tak k věci - Má zkušenost - placené členství/neplacené..., to je asi tak nějak fuk, maximálně se zpřístupní nějaké funkce navíc. Svůj profil mám takřka po maximum vyplněn včetně ověření fotky, vícero fotek, doplněných info.. Přibližně 100-150 oslovení různými kreativními formami v rámci jednoho roku, z čehož přibližně do max. 10 odpovědí zpětně, a ve 3 případech nějaká ta delší konverzace..., a stejně to nikam k ničemu nevedlo. Nezájem je taktéž způsobem, bohužel, z příčin zaplnění všemožných oplzlých úchylů, takže se není čemu divit, že protějšky už nemají tu sílu odpovídat. Některé ženy si samozřejmě jen honí "ego," hledají "alfasamce..." Nehledě na hromadu fiktivních profilů, kde odpovídá chatovací robot... Mnohdy si jinak ženy ani zprávy nepřečtou, nebo ano, ale stejně nereagují. Opravdu bych snad i zaplatil za 5 minutový rozhovor, komu se vůbec obecně v dnešní době podařilo seznámit pro vážný vztah, na bodoo vůbec..., protože, jak to tak vypadá, je to šance asi jako koupit stírací los za 50,- a vyhrát na něm alespoň 10 000,-. Silné stránky: Přehlednost a uživatelská intuitivnost Plně v češtině Slabé stránky: Placené, automaticky se prodlužující Reálná šance tak možná 10%.... Fiktivní profily PRO VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ URČITĚ NĚDOPORUČUJI!!!

ANO 12 NE 0
jitka

jako seznamka prima, i kdyz sprostaku je tu dost, ale to je normalni, proste socialni sit, jen mi vadi, ze tu casto nece nefunguje, ted momentalne dva dny nelze odpovidat na prijate zpravy

ANO 6 NE 2
Kamil, 29 let

Od určité doby lze jen psát za kredity a nejde dávat komentáře. Celkově přestalo propojení fungovat. Jediné, co jde, je zaplatit za to, že někomu napíšu. Dotyčné mi ale stejně v 90 procentech případů neodpoví…

ANO 48 NE 3
Láďa, 28 let

Badoo mi přijde jako jeden velký podvod. Vše se tváří, že to funguje, ale nic nefunguje. Akorát okrádají lidi o peníze. A co říct k přítomným ženám? Nemohu se o nich vyjadřovat slušně. Navíc je tu mnoho falešných profilů.

ANO 29 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz