XCams.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

XCams.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
8,2/10
6 000+ / 21+
XCams.com

Použitelnost stránek a funkce: -/10

Bezpečnost seznamky: -/10

Přehlednost profilů: -/10

Potenciál nalezení partnera: -/10

Zákaznická podpora: -/10

Cena služby: -/10

XCams.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Klasické porno video je někdy nudné. Přestože se stále producenti snaží natočit nové a lepší videa, není to ono. Možná jste na tom podobně, že vám zkrátka chybí interakce s dívkou. Jen se dívat není dnes vzrušující – když všude okolo je tolik možností. Právě proto jsou oblíbené sex cam, weby, kde si můžete užít interakci s dívkou. Existuje mnoho možností, jak se zapojit do dění, což je skvělé. Můžete totiž přímo ovlivnit, co se bude dít. To určitě stojí za vyzkoušení.

Rozhodně budete mít z čeho vybírat

Na xcams.com je z čeho vybírat, tím si můžete být jisti. Dívky jsou tady přehledně rozřazeny do kategorií. Navíc díky dobře propracovanému filtrování určitě najdete takovou, která vám bude vyhovovat. Uspořádání je podobné, jako jsme zvyklí z jiných sex chat kamer. Modelky jsou zobrazeny přehledně v dlaždicích. Pokud na dlaždici najedete myší, spustí se online náhled. Po kliknutí na dlaždici modelky se dostanete přímo do veřejné show – už tady můžete vidět vzrušující věci.

Po vstupu do veřejného chatu

Jakmile vstoupíte přímo do chatu, uvidíte modelku ve veřejné show. Pokud máte štěstí, dívka vám něco málo ukáže i ve veřejném chatu, ale většinou si vše nechávají do soukromého chatu. Dokud se alespoň nezaregistrujete, nebudete moct s dívkou chatovat.

Celkově bude váš sex chat velmi omezený, nemůžete dívce dát ani dárek nebo dýško. Server xcams.com vás také po nějaké době z webkamery odpojí, abyste se zaregistrovali. Registrace je naštěstí zdarma.

Proč je dobré mít kredity?

JNa xcams.com se zkrátka vyplatí mít kredity, určitě budete mít desítky příležitostí za co je utratit. Můžete modelce koupit třeba dárek. Digitální růže má hodnotu 1 kreditu, kreslený kondom 2 kredity, ale virtuální auto už 900 kreditů. Nebo můžete dívce dát kredity jen tak, ocenit tak její umění. Mnohem zábavnější je, když má dívka připojenou erotickou hračku, především Lovense Lush vibrátor. Aktivace vibrací vás připraví o pár kreditů, ale věřte, že to stojí za to.

Nejen soukromá show, ale i VIP

Soukromá show je prakticky samozřejmostí na každém sex cam chatu, ale co takhle VIP? Na xcams.com si kromě soukromé show můžete užít i divokou VIP show. Taková show má samozřejmě vyšší cenu, průměrně se pohybují okolo 10 dolarů, většinou je to dvojnásobek soukromé show, ale není to podmínkou. Ceny si tady určují samotné modelky. Od VIP show můžete čekat ještě větší vzrušení a to, co běžně s dívkou nezažijete. Ukáže vám a předvede úplně všechno.

XCams.com Funkce

Chat s dívkou

Výhodou na xcams.com je veřejný chat. Nemusíte se ani registrovat, abyste mohli komunikovat s dívkou. Jednoduše ji tak můžete napsat do chatu a komunikovat. Tohle je pro xcams.com velká výhoda, protože většina web cam serverů vyžaduje alespoň registraci. Je ale pravdou, že soukromou zprávu už dívce napsat bez registrace nemůžete.

Soukromá show pro vip

Až vás omrzí veřejná show s modelkou a budete ji chtít jen pro sebe, není to žádný problém. Průměrně jsou na xcams.com soukromé show za přibližně 4–7 dolarů. Dívky si tady cenu určují samy, takže záleží, na kolik si samy sebe cení. Narazit tady ale můžete i na velmi levné soukromé show.

VIP show pro vip

Sex cam server xcams.com myslí samozřejmě i na náročné muže, kteří chtějí něco víc. Může se stát, že soukromá show ještě nebude úplně to, co jste si představovali. Právě proto je tady VIP show, kde vám dívka předvede skutečně všechno, po čem budete toužit.

Darovat dívce dýško nebo dárek pro vip

Každá dívka před webkamerou miluje dýška. Můžete jí dát libovolně třeba 10 kreditů, ale i 50 nebo 200, je jen na vás, nakolik si dívky ceníte. Samozřejmostí jsou i virtuální dárky – růže, auto, šperky. Skutečně je z čeho vybírat.

Lovense Lush vibrátor pro vip

Interaktivní bluetooth vibrátor, se kterým si užijete mnoho vzrušujících chvil. Stačí mít kredity a můžete ho aktivovat. Zvolíte si sílu vibrací a můžete tak dívku přivést k orgasmu. Teď bude jen ve vaší režii.

XCams.com Ceník VIP členství

Účet zdarma FREE

Můžete s dívkou chatovat ve veřejné show.
Nemáte možnost ocenit dívku, darovat jí dýško nebo dárek.
Soukromá show nebo VIP show pro vás bude uzamčena.
Budete mít jen omezený čas na sledování veřejné show zdarma.
Neužijete si naplno interaktivní hračky.
Do určité míry vám zůstane uzamčeno mnoho užitečných funkcí.

VIP účet

Můžete dívku požádat o soukromou show, pokud jste nároční, tak i VIP show.
Získáte možnosti ocenit dívku, darovat jí dýško nebo virtuální dárek.
Užijete si mnoho vzrušení díky interaktivním hračkám, jako je Lovense Lush vibrátor.
Získáte všechny funkce xcams.com bez omezení.

XCams.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Přehledný design stránek a velmi snadná použitelnost.
Mnoho dívek online, mezi kterými můžete snadno vyhledávat a filtrovat.
Neustále okolo stovek online dívek připravených na show.
Unikátní VIP show pro náročné muže.

Nevýhody

Neregistrovaní uživatelé mají jen omezený čas ve veřejném chatu.
Pokud si chcete xcams.com užít naplno, bude vás to stát dost kreditů.
Žádný bonusový materiál nebo funkce v porovnání s konkurencí.

XCams.com pro uživatele

Výhody

Naše hodnocení xcams.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Web cam sex xcams.com je velmi kvalitní a nabízí opravdu krásné a divoké modelky. Běžně okolo stovek online, takže se určitě nudit nebudete. Ovšem na druhou stranu si xcams.com neužijete, pokud nebudete mít kredity. Samozřejmě jsou tady veřejné show zdarma, ale modelky na nich moc neukazují. Díky kreditům vám dívky předvedou přesně to, po čem toužíte. Škoda jen, že nenabízí něco navíc, třeba archivované show, videa modelek k prodeji a podobně. Tohle na xcams.com trochu chybí.

XCams.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (0)
Pozitivní zkušenosti (0)
Negativní zkušenosti (0)

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz