WantMatures.com

Academic Singles
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Singles 50
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
Flirt.com
4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
21+
ideální věk
9 305 000+
svobodných
iflirts.chat
5.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt, vážné vztahy i jen online zábavu
30+
ideální věk
136 000+
svobodných
TajnyZralyFlirt.com
6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt a sex
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
30+
ideální věk
12 000+
svobodných

WantMatures Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
22 000+ / 30+
WantMatures

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 2,4/10

Přehlednost profilů: 2,6/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: 2,5/10

WantMatures Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka WantMatures nejen pro zralé ženy

Lákají vás starší ženy, ale nevíte, kde se s nimi seznámit? Seznamka WantMatures je tím správným místem! Kromě zralých žen se tu seznámíte s dalšími lidmi jakékoliv věkové kategorie, takže se nenechte zmást názvem seznamky: registrovat se na ni mohou skutečně všichni plnoletí muži a ženy. Tento seznamovací portál však primárně slouží k rychlému a snadnému seznámení zralých singles, kteří vědí, co od života chtějí. Nezadané osoby láká moderní prostředí, široká uživatelská základna i neomezené chatování s ostatními členy. WantMatures představuje způsob, jak jednoduše najít partnera na vztah nebo nezávazný poměr. A nezáleží na tom, zda jste heterosexuálně nebo homosexuálně orientovaní jedinci.

Registrace vám zabere minimum času

Registrace je nenáročná na čas. Nejprve upřesníte, jaké pohlaví hledáte, zadáte svůj věk a uvedete lokalitu svého bydliště. Na email vám přijde kód, který zkopírujete do příslušné kolonky. Tím se stáváte členem seznamky. Pak už záleží na vás, jaké další informace o sobě zveřejníte. Můžete nahrát svou profilovou fotografii, svěřit se se svým vzhledem a podělit se o své momentální myšlenky. S těmito informacemi bude váš profil kompletní a můžete se začít seznamovat.

Na jaké funkce zdarma se můžete těšit?

Seznamka má několik přínosných funkcí. Velmi oblíbená je „Propagace mého účtu“, kdy WantMatures vaším jménem zasílá potenciálním partnerům propagační zprávy, mrká na ně a přidává je do seznamu vašich přátel, a to v momentě, kdy jste offline.

Využít můžete také rozšířené vyhledávání podle několika kritérií nebo můžete nahrát nějaké video. Pokud chcete oslovit více uživatelů naráz, pošlete jim přednastavenou zprávu. V neposlední řadě se můžete zabavit v Like galerii, kde hodnotíte ostatní profily.

VIP balíčky pro všechny uživatele

Jak jsme již nastínili, na seznamce si můžete aktivovat VIP členství na jeden měsíc. Po této době je členství automaticky obnoveno, ale kdykoliv ho můžete pozastavit. Těšit se můžete na různorodé služby v balíčku Prémiový randič, Extra zabezpečení a Chataholik. Získáte s nimi například vyšší pozici ve vyhledávání, zobrazení více uživateli, automatické mazání historie, nepozorované prohlížení, top umístění ve vzkazníku nebo potvrzení o přečtení zpráv. Seznamka je bezpečným místem, proto bez obav zadejte údaje o vaší platební kartě.

Smazání uživatelského účtu

Celý svůj uživatelský účet ovládáte sami. Kdykoliv ho můžete odstranit z databáze v nastavení účtu. Tam naleznete odkaz „Odstranit účet“ a dále musíte projít jednotlivými kroky. Jako první zadáte své heslo a zvolíte, proč chcete svůj profil smazat. Můžete ho kompletně odstranit nebo ho pouze na nějakou dobu skrýt. Zároveň tím souhlasíte se zrušením opakované platby. V poslední fázi se vás seznamka zeptá, zda ji chcete skutečně natrvalo opustit. Potvrzením smažete svůj účet. Nemusíte psát na žádnou uživatelskou podporu, což seznamku zvýhodňuje před konkurenčními weby.

WantMatures Funkce

Filtrování uživatelů

Na seznamce snadno filtrujete uživatele podle pohlaví, věku a polohy bydliště. Využít můžete rozšířené vyhledávání a zvolit, zda chcete zobrazit profily pouze s fotkou. V neposlední řadě můžete vybrat požadovaný vzhled uživatelů nebo jejich sexuální orientaci.

Like galerie

Vyjádřete sympatie ostatním uživatelům a darujte jim srdíčko nebo se kliknutím na křížek posuňte na další fotografii. Prohlédněte si, jací členové vám dali „like“ – nic vám nebrání v tom, abyste je oslovili.

Odesílání a přijímání zpráv

S každým uživatelem si můžete vyměnit neomezené množství zpráv. A jak sympatickým protějškům napsat? U jejich profilů objevíte ikonku s nápisem „Chat“ a kliknutím na ni zahájíte konverzaci.

Rozesílání koketních zpráv

Zaujalo vás více uživatelů a chcete jim hromadně napsat? Odešlete jim koketní zprávu a počkejte si na to, zda vám odepíšou. Tuto přednastavenou zprávu můžete zaslat více lidem najednou.

VIP balíčky pro vip

Předplaťte si VIP balíčky, které obsahují zajímavé funkce. Balíčky se automaticky obnovují vždy po měsíci.

WantMatures Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání
Extra zabezpečení
Top ve vzkazníku

VIP účty

160 Kč (za měsíc)

Zobrazení 5x více uživateli
Vyšší pozice ve vyhledávání
Extra zabezpečení
Top ve vzkazníku

WantMatures Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka vám nabízí řadu funkcí v moderním prostředí
VIP balíčky se samy obnovují každý měsíc
Na seznamce vyhledáte lidi z celého světa
Obtěžující uživatele si můžete zablokovat
Spokojeni budou muži, kteří hledají zralou ženu

Nevýhody

Ne každý uživatel má na seznamce nahranou fotku
Na WantMatures se mohou objevit falešné profily
Všechny funkce můžete využívat jen s VIP členstvím
Vaše profilové foto se zobrazí v Like galerii

WantMatures pro uživatele

Výhody

Na seznamce vás nebudou obtěžovat reklamy a naopak vás potěší přínosné funkce za rozumnou cenu. Stačí si aktivovat VIP balíček
Na WantMatures najdete uživatele všech sexuálních orientací a každé věkové kategorie. Seznámit se na ní můžete i s cizinci
Svůj profil ovládáte sami a kdykoliv se můžete rozhodnout pro jeho zrušení. Odstraněním profilu se automaticky pozastaví obnova VIP balíčku
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku WantMatures

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

WantMatures je seznamkou nejen pro zralé ženy, ale pro všechny věkové kategorie. Tento seznamovací portál nediskriminuje žádné pohlaví a nezatěžuje vás zdlouhavou registrací. Registrace vás k ničemu nezavazuje a je jen na vašem rozhodnutí, zda si aktivujete VIP balíček. Přesto vám placené členství doporučujeme. Získáte s ním mnoho výhod, díky nimž budete přednostně zobrazováni a chráněni maximálním HTTPS šifrováním. Seznamka je místem, které mohou využít k seznámení svobodní i zadaní uživatelé s jasnou představou o budoucím vztahu. Můžete se na ní svěřit se svými vizemi, uskutečnit své sexuální představy a splnit sen o vážném vztahu. Seznamka si od nás vysloužila kladné hodnocení.

WantMatures Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (4)
Honza, 24 let

Nalákala mě hned úvodní obrazovka, kde je starší žena a věta: paničky, které vědí, po čem touží. Vždycky jsem byl na starší ženy, tak jsem se na seznamku hned registroval. Bylo to správné rozhodnutí, je tu dost sympatických zralých žen.

ANO 5 NE 2
Hanka, 33 let

Odradilo mě na seznamce to, že jsem si nemohla prohlédnout muže. Někteří tam neměli profilovou fotografii ani informace o sobě. Raději si najdu seznamku, kde jsou fotky povinné.

ANO 0 NE 0
Jáchym, 25 let

Registroval jsem se na seznamku, abych se seznámil se staršími ženami. Ale moc jsem jich tam nenašel. Seznamka není zaměřená jenom na určitou věkovou kategorii, ale vlastně na všechny.

ANO 2 NE 0
Petr, 47 let

VIP balíčky vypadaly lákavě, tedy jen do té doby, dokud jsem nezjistil, že se vám po měsíci automaticky obnoví. To znamená, že se vám strhnou z účtu peníze. Takové praktiky se mi nelíbí a navíc se mi nechce dávat údaje o mojí platební kartě.

ANO 4 NE 1
Libor, 30 let

Na seznamce se dá seznámit i bez těch VIP balíčků. Mám ale problém s tím, že jsem si žádnou ženu nevybral. A to nejsem nijak přehnaně náročný. Je jich tu docela málo. O téhle seznamce asi moc lidí neví.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz