Seznamka Mladá Boleslav

Najděte online seznámení v Mladé Boleslavi a okolí
Všechny tipy na jednom místě

Na jakých seznamkách se seznamují Boleslavané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Mladé Boleslavi?

Město automobilů – to je Mladá Boleslav. Ve svém nitru skrývá krásné historické centrum, které láká k procházkám a schůzkám. Procházíte se těmito místy zatím sami a rádi byste to změnili? Na nic nečekejte a využijte služeb placených seznamek nebo seznamovacích portálů zdarma. Nezáleží na tom, jakého jste pohlaví ani sexuální orientace. Na seznamkách jsou si všichni rovni a všichni mají stejné šance.

Novou lásku na nich naleznou extroverti i introverti, kterým dělá seznamování v běžném životě problémy. Ať už hledáte vážnou známost, milence pro krásné chvíle nebo nové přátele, internetové seznamky vás v žádném ohledu nezklamou. Jste připraveni se na ně registrovat? Pokud ano, pomůžeme vám vymyslet, kam pozvat sympatický protějšek!

Kde se setkat?

Spousta mužů a žen zvažuje, jak prožít první rande. Mladí lidé budou mít jiné představy než starší generace. Schůzka dopadne na jedničku, když se vydáte s protějškem po Metalové cestě, která upozorňuje na krásy Mladé Boleslavi. V letním období si užijte pohodový den na městském koupališti s multifunkčním bazénem a s více jak 60 m dlouhým tobogánem. A protože vám ve vodě vyhládne, zavítejte poté do Pizzerie Nostra s pravou italskou pizzou. Večer navštivte kino CineStar s filmovými novinkami.

Lidé ve středním věku si první rande představují mnoha způsoby. O místním automobilovém průmyslu se více dozvíte ve Škoda Auto Muzeum s výstavou automobilů. Pokud si chcete příjemně popovídat v klidném prostředí, navštivte kavárnu Don Café vedenou v duchu italské tradice.

Na chutný oběd nebo večeři si zajděte do MG Restaurace s bohatou nabídkou vín a romantickým prostředím. Potom se přesuňte do Městského divadla Mladá Boleslav s bohatým kulturním programem.

I starší generace se chce seznamovat. Za pozornost stojí muzeum Mladoboleslavska se sídlem na gotickém hradě, který se nachází na místě rozsáhlého hradiště. Po prohlídce sejděte do cukrárny a kavárny Na Míráku s výběrovou kávou, domácími zákusky a zmrzlinou vlastní výroby. Pokud chcete udělat co nejlepší dojem, pozvěte polovičku do restaurace Zlatá kovadlina s typicky českou kuchyní, nebo do restaurace Krušovická Šalanda s pokrmy všeho druhu.

Kolik mužů žije v Mladé Boleslavi?

Z celkového počtu 37 326 obyvatel žije na území Mladé Boleslavi 17 862 mužů. Věděli jste, že většina svobodných mužů se zaregistrovala na online seznamky? Objevte i vy kouzlo tohoto seznamování a zavítejte do kategorie „On hledá ji“.

Muži z Mladé Boleslavi jsou otevřeni jakémukoliv vztahu. Dokážou vám snést modré z nebe, poodhalit vám milostné taje i ukázat pravé přátelství. Poznejte je osobně a nezdráhejte se je pozvat na kávu nebo odpolední procházku po historickém centru.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Mladé Boleslavi?

Z celkového počtu 37 326 obyvatel žije na území Mladé Boleslavi 19 464 žen. Mnoho žen je zklamaných láskou, ale i tak stále věří, že je čeká ještě něco krásného. Poznejte osamocené ženy na online seznamkách a prohlédněte si kategorii „Ona hledá jeho“.

První rande si každá žena představuje jinak. Některá by chtěla podniknout výlet, jiná by ráda zavítala do divadla a další by si dala chutnou večeři ve vaší společnosti. Odhadněte, jaká je žena na druhé straně počítače a připravte jí nezapomenutelné rande.

Chci poznat ženy

Navazující články

Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz