Seznamka Erotickykontakt.cz

Erotickykontakt.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,3/10
0+ / 22+
Erotickykontakt.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,1/10

Bezpečnost seznamky: 2,2/10

Přehlednost profilů: 2,2/10

Potenciál nalezení partnera: 2,7/10

Zákaznická podpora: 2/10

Cena služby: 2,8/10

Fotografie nejlepších
uživatelů seznamky
0 lidí online

Připojte se

Erotickykontakt.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Erotickykontakt.cz pro nalezení nezávazného vztahu

Sex seznamky jsou oblíbené u lidí, kteří hledají nezávazný poměr. Pokud i vy se momentálně nechcete vázat nebo vám něco chybí ve stávajícím vztahu, zaregistrujte se na seznamku Erotickykontakt.cz. Ženské profily jsou ověřovány, aby nedošlo k vytváření falešných profilů. Každým dnem se na tento seznamovací portál registruje více než 1 000 nových uživatelů a veškerá data jsou zabezpečena skrz protokol SSL. Na Erotickykontakt.cz mohou vstoupit uživatelé starší 18let a je pod pokutou zakázáno nabízet služby komerčního rázu. I tato seznamka nabízí placené členství pro využívání všech služeb. Najděte na tomto webu partnera na nezávazný sex ještě dnes a bezplatně se na něj zaregistrujte. Seznamka vám poskytne úplnou anonymitu a seznámení s reálnými ženami a muži.

Registrace a vyplnění profilu

Registrace je jednoduchá a nenáročná. Zvolíte své pohlaví, s kým se chcete seznámit a zadáte svou emailovou adresu. Na tu vám přijde aktivační email, který vám otevře dveře do světa sex seznamky. Svůj profil můžete podle libosti doplnit o osobní údaje. Uvedete, z jakého pocházíte města a napíšete popis hledaného partnera. Následně popíšete svůj vzhled, nahrajete profilovou fotografii a zvolíte svou přezdívku.

Funkce na Erotickykontakt.cz usnadňují seznámení

Seznamka vám přináší mnoho funkcí, díky kterým se snáze seznámíte. Ostatní uživatele bez problémů vyhledáte pomocí záložky „V okolí“.

Můžete je filtrovat podle pohlaví, věku, kraje, města, sexuální orientace a stavu. Zahrajte si také hru „Setkání“ a prohlédněte si fotografie jednotlivých uživatelů. Lajkem jim vyjadřujete své sympatie, křížkem svůj nezájem. S ostatními uživateli můžete chatovat a prohlížet si návštěvníky svého profilu. Uvidíte, kdo vás chce a s kým jste si vzájemně sympatičtí.

VIP členství pro úspěšné seznámení

VIP členství je zcela dobrovolné a můžete si ho aktivovat na měsíc, tři měsíce nebo dvanáct měsíců. Seznamka vám garantuje, že pokud se neseznámíte, vrátí vám peníze zpět. A jaké funkce navíc získáte? Denně můžete oslovit 30 uživatelů a hodnotit 40 profilů. Dále můžete odpovídat na zprávy, neomezeně konverzovat a využít pokročilý filtr vyhledávání. Jako VIP uživatel budete mít přehled o registrovaných uživatelích, návštěvnících svého profilu a kdo si vás přidal do oblíbených. Platbu je možné provést SMS, platební kartou a bankovním převodem.

Správa profilu a odstoupení od smlouvy

V nastavení svého profilu si určíte, zda chcete dostávat emailová upozornění a jestli chcete být viditelní pro ostatní uživatele. Zároveň můžete uvést, kdo vám může psát: všichni nebo jen VIP uživatelé. Svůj profil můžete kdykoliv editovat a nahrát až pět svých fotek – i erotického rázu. Erotické fotografie se zobrazují pouze VIP uživatelům. Pokud jste si aktivovali VIP členství, můžete odstoupit od smlouvy do 14 dnů.

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Poslední aktualizace
21. 4. 2024

Erotickykontakt.cz Funkce

Hra „Setkání“

Prohlédněte si fotografie protějšků na seznamce a vyjádřete jim své sympatie nebo přejděte na další profil. Pokud si oba dva padnete do oka a dojde ke shodě, uvidíte to pod záložkou „Setkání“. Tam se dozvíte počet vzájemných shod.

Nahrání erotických fotografií

Buďte odvážní a zaujměte protějšky svými erotickými fotografiemi, na kterých může, ale nemusí být vidět váš obličej. Na svém profilu můžete zveřejnit až pět fotografií. K erotickým fotkám mají přístup pouze VIP členové.

VIP členství pro vip

Zaplaťte si VIP členství na 1 měsíc (od 499 Kč), 3 měsíce (od 333 Kč / měsíc) nebo 12 měsíců (od 199 Kč / měsíc). S členstvím můžete odpovídat na zprávy a neomezeně konverzovat, hodnotit profily nebo zobrazit návštěvníky svého profilu.

Vyhledávání protějšků pro vip

Vyhledejte ostatní uživatele pomocí základního nebo rozšířeného vyhledávání. Zadejte pohlaví, region, město, věk a další parametry, díky kterým se vám ukážou lidé z vašeho okolí nebo i ze vzdálenějších koutů republiky.

Chatování pro vip

Oslovte atraktivní protějšky. Pokud si chcete s někým psát, hledejte sympatické profily a klikněte na tlačítko „Chat“. Pod touto záložkou naleznete zprávy bez odpovědi, oblíbené a systémové zprávy.

Návštěvníci profilu pro vip

Zajímá vás, jací uživatelé vás navštívili? To zjistíte pod záložkou „Návštěvníci profilu“. Pokud vás nikdo nenavštívil, může to být tím, že nemáte vloženou fotografii nebo je váš profil málo zajímavý.

Chtějí mě pro vip

Prohlédněte si, jakým uživatelům jste padli do oka a kteří vám vyjádřili své sympatie. Pod touto záložkou se dozvíte, komu se líbíte. I vy můžete ostatním uživatelům vyjádřit svou náklonnost a navázat s nimi konverzaci.

Oblíbené profily pro vip

Záložka „Oblíbené profily“ skrývá uživatele, kteří si vás oblíbili. I vy můžete prohledávat profily, které by vás mohli zajímat. Až se vám bude nějaký líbit, klikněte na tlačítko „Oblíbit“.

Erotickykontakt.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Neomezená konverzace
Pokročilé vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Odpovídání na zprávy
Mám zájem

VIP účet 1 měsíc

499 Kč

Neomezená konverzace
Pokročilé vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Odpovídání na zprávy
Mám zájem

VIP účet 3 měsíce

333 Kč (za měsíc)

Neomezená konverzace
Pokročilé vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Odpovídání na zprávy
Mám zájem

VIP účet 12 měsíců

199 Kč (za měsíc)

Neomezená konverzace
Pokročilé vyhledávání
Zobrazení návštěvníků
Odpovídání na zprávy
Mám zájem

Erotickykontakt.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce je kolem osmi set tisíc uživatelů
VIP členství si můžete aktivovat až na 1 rok
Můžete si prohlížet erotické fotky
Každý ženský profil je ověřován
K dispozici je pokročilé vyhledávání

Nevýhody

Seznamka je zaměřena pouze na sex
Bez VIP členství máte omezené funkce
Profil nemůžete smazat svépomocí
Budete se zobrazovat ve hře „Setkání“

Erotickykontakt.cz pro uživatele

Výhody

Seznamka Erotickykontakt.cz je zaměřena na zprostředkování nezávazného poměru. Registrovat se na ni mohou všichni starší 18let
Narazíte tu pouze na reálné ženy, které nabízejí sex bez úplaty. Každý profil je pracovníky seznamky ověřován
Každý VIP uživatel má přístup k fotografiím s erotickým obsahem. Profilová fotografie je nepovinná, ale zvyšuje atraktivitu profilu

Na závěr můj názor na seznamku Erotickykontakt.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotickykontakt.cz je sex seznamkou, kde máte reálnou šanci seznámit se s někým z blízkého okolí. Vaše tajné erotické fantazie již nemusejí být jenom ve vaší mysli. Naopak se s nimi můžete svěřit ve svém profilu nebo v soukromé zprávě. Jestliže si s něčím nebudete vědět rady, poradí vám vstřícná zákaznická podpora. Obrátit se na ni můžete s jakýmkoliv dotazem včetně se žádostí o zrušení účtu. Členství se automaticky neobnovuje a po uplynutí dané doby si ho můžete znovu aktivovat na dobu až jednoho roku. Bavte se, seznamujte se, flirtujte a užívejte si sexuální dobrodružství – to všechno je možné právě na Erotickykontakt.cz.

Mám zájem

Erotickykontakt.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Kaja, 21 let

Nemůžu si tuhle seznamku vynachválit. Registrovala jsem se na ni před pár dny a dostala jsem už desítky zpráv. Pomohly k tomu erotické fotky, na kterých mi to sluší. S jedním mužem jsme si naplánovali víkendové rande u něj doma.

ANO 1 NE 4
Pavel, 38 let

Podle mě má seznamka problém s tím, že neuhlídá, která žena nabízí sex za úplatu a která ne. Narazil jsem už na několik žen, které tu nabízely své služby a chtěly za sex zaplatit. Já tady hledám milenku a ne holku na jednu noc.

ANO 4 NE 3
Fanda, 47 let

Měl jsem chuť na novou milenku. Jasnou volbou pro mě byl Erotický kontakt, kde jsem našel i tu minulou. Je na ní z čeho vybírat a mám jistotu, že profily nejsou falešné. Milenku jsem si tady našel i tentokrát, doporučuju!

ANO 6 NE 8
Tamara, 32 let

Jsem zaregistrovaná na několika erotických seznamkách, ale až na téhle jsem poznala pro mě dokonalého sexuálního partnera. Od první noci to mezi námi jiskří a oba dva chceme tomu druhému splnit jeho erotické fantazie.

ANO 9 NE 6
~0 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz