Seznamka Třinec

Najděte online seznámení v Třinci a okolí
Všechny tipy na jednom místě
365 lidí právě někoho hledá

Na jakých seznamkách se seznamují Třinečané?

Populární seznamka, vážné seznámení i flirt
1.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Seznamka 18 let, spíše flirt a milenci
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Seznamka pro starší a seniory, registrace od 40 let
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
  • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
  • Deset zaručených seznámení.
  • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných

Kde se seznamovat v Třinci?

Dominantou Třince jsou místní železárny, ale skrývají i mnoho krás a příležitostí k romantickým schůzkám. Ne každý má však to štěstí, že může trávit čas se spřízněnou duší. Je to i váš případ? Skoncujte jednou provždy se samotou a poohlédněte se po novém partnerovi na online seznamkách. Že jim nedůvěřujete? Odhoďte předsudky stranou – seznamky jsou prověřeny tisíci uživateli a někteří na nich skutečně nalezli lásku svého života.

Možná znáte někoho takového ze svého okolí. A proč se těmito příběhy neinspirovat? Někdy může uživatele seznamek odradit počáteční neúspěch. Pravda je taková, že málokdo se dokáže seznámit hned napoprvé. Důležité je vytrvat a neztrácet naději!

Kde se setkat?

Přemýšlíte, kam protějšek ze seznamky pozvete na rande? Mladí lidé mají jiné nároky než starší generace. Patříte i vy mezi studenty a čerstvě dospělé? Uskutečněte svou schůzku v TESLA Music Club s pravidelnými party. Jestliže nejste taneční typ, zavítejte do kina Kosmos s promítacím časem až do pozdních večerních hodin. Poté navštivte Arcade café-bar restaurant s francouzskými palačinkami a mexickými tortillami.

Lidé ve středním věku nesmí vynechat kulturní centrum TRISIA s divadelními představeními a koncerty. Jestliže si rádi pochutnáváte na dobrém jídle, zamiřte s protějškem do stylové Slezské Krčmy s tradičním českým menu. Pokud by vás zajímala průmyslová historie města, podnikněte výlet do Muzea Třineckých železáren a města Třince, který mapuje události od roku 1839.

Dáváte přednost soukromí a posezení v útulném prostředí? Zajděte do kavárny Zrno s výbornými zákusky a kávou.

Starší lidé hledají pro své schůzky poklidnou atmosféru. Zajímavým cílem se může stát dřevěný kostelík Božího těla v Gutech, který byl postaven v roce 1563. I v centru města je ale dost možností ke schůzkám. Skvěle se budete cítit v dobové restauraci Napoleon se sídlem v jedné z nejstarších zachovalých budov na Třinecku nebo v restauraci Půda s nabídkou denního menu a vína. Nezapomeňte potěšit ani své chuťové buňky a poseďte v cukrárně Kosmos s čerstvými zákusky.

Kolik mužů žije v Třinci?

Z celkového počtu 35 059 obyvatel žije na území Třince 17 149 mužů. Mnoho z nich nemá s kým zajít do kavárny, kina nebo restaurace. A přitom novou partnerku aktivně hledají na online seznamkách. Jejich inzeráty naleznete v kategorii „On hledá ji“.

Co si budeme nalhávat, jen málokomu se podaří seznámit hned napoprvé. Pokud vám to s jedním mužem nevyjde, stále je dost svobodných, kteří čekají právě na vás. Zapojte se i vy aktivně do hledání a oslovte muže ze seznamek – reakce na sebe nenechají dlouho čekat.

Chci poznat muže

Kolik žen žije v Třinci?

Z celkového počtu 35 059 obyvatel žije na území Třince 17 910 žen. Nezadané ženy zkoušejí své štěstí na internetových seznamkách a doufají, že budou patřit mezi ty, které seženou muže na vážný vztah. Prohlédněte si je v kategorii „Ona hledá jeho“.

Ženy mají rády galantní chování. Ukažte jim, že i ve vás je kus džentlmena a pozvěte je do příjemné restaurace, na večerní promítání nebo do vaší oblíbené kavárny. Pokud ženu zaujmete, můžete vymyslet společný výlet po okolí Třince.

Chci poznat ženy

Navazující články

Seznámení v okolí
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz