Seznamka Amateri.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Amateri.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,0/10
450 000+ / 20+
Amateri.com

Použitelnost stránek a funkce: 4,4/10

Bezpečnost seznamky: 4,4/10

Přehlednost profilů: 4/10

Potenciál nalezení partnera: 3,4/10

Zákaznická podpora: 3,8/10

Cena služby: 4,2/10

Amateri.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Amateri.com pro erotickou inzerci

Sex seznamka Amateri.com je seznamovacím portálem, který má širokou základnu uživatelů a má co nabídnout všem nezadaným i nešťastně zadaným mužům a ženám. Orientuje se především na zveřejňování sexuálních inzerátů, v kterých uživatelé hledají vhodný protějšek na sexuální dobrodružství a ke splnění erotických fantazií. Na tomto serveru můžete zveřejňovat své fotky a videa, prohlížet si ostatní uživatele, chatovat, přispívat do fóra a inspirovat se články v blogu a magazínu. Pokud vám chybí sex a chcete se pochlubit svými svůdnými fotkami, nebojte se vstoupit na Amateri.com a prožijte něco, o čem jste dosud jen četli. Na seznamce můžete procházet všechny kategorie a filtrovat jednotlivé inzeráty, které by vás mohly aktuálně zajímat.

Registrace na Amateri.com

Pro vkládání inzerátu se musíte na Amateri.com registrovat. Co vás čeká? Registrace je nenáročná a vyžaduje minimum času. Zvolíte si svůj nick a heslo, napíšete svůj email a vyberete pohlaví, zemi a region. Tím je váš profil vytvořen, ale ještě není aktivní. Aktivaci provedete kliknutím na příslušný odkaz ve zprávě, která dorazila do vašeho emailu. Po tomto úkonu se stáváte členem seznamky. Přihlašovat se můžete nejen vyplněním přihlašovacích údajů, ale i pomocí Facebooku nebo Google.

Fotografie pomůže v seznamování

Nezapomeňte na portál nahrát svou profilovou fotografii.

Tím přitáhnete více pozornosti a budete mezi ostatními uživateli více vidět. Navíc budete mít ve vyhledávání přednost a zobrazíte se uživatelům, kteří zadají filtr při hledání „Pouze s fotkou“. V neposlední řadě je důležitá informace, že 90 % uživatelů komunikuje jen s uživateli s fotkou. Inzerát můžete vložit nejdříve dva dny po registraci a musíte ho zařadit do příslušné kategorie.

VIP členství na Amateri.com

Na Amateri.com se můžete stát VIP členem. Není to nic složitého. Aktivujete si ho SMS platbou, převodem z účtu a dalšími způsoby platby, jako je PayPal nebo GoPay platba. Získáte tím neomezený přístup ke všem videím a zbavíte se reklam. Uvidíte podrobný přehled uživatelů, kteří se o vás zajímají nebo se dívají na vaše videa na video chatu. Potěší vás podrobnější statistiky u alb a videí nebo možnost zvětšovat si webkamery ostatních uživatelů na chatu.

Ověření uživatelského profilu

Svůj profil můžete ověřit a přidat se tak mezi ověřené uživatele. Po ověření si můžete pouštět videa zdarma a budete mít jistotu, že mluvíte s tím, koho vidíte. Tím se stanete věřohodným uživatelem. Co pro to musíte udělat? Napíšete na papír svou přezdívku s aktuálním datem a s tímto papírem se vyfotíte. Poté nahrajete fotku do systému a po schválení bude váš profil obsahovat symbol ověřeného uživatele. Tato fotka nebude nikde zveřejněna.

Amateri.com Funkce

Vyhledávání inzerátů

Seznamovací inzeráty můžete filtrovat podle jednotlivých kategorií, země a regionů. Nejoblíbenější jsou kategorie „Ona hledá jeho“, „On hledá ji“, „Pár hledá ji“ nebo „Ona nabízí služby“.

Přidání nového inzerátu

Pokud chcete prezentovat své tělo a nalákat protějšek na sexuální zkušenosti, podejte si seznamovací inzerát. Můžete do něj uvést, koho hledáte, co máte rádi a jak si představujete váš budoucí vztah, popřípadě zda chcete partnera na jednu noc.

Nahrání erotické fotografie

Nahráním fotografie zvýrazníte svůj profil a přitáhnete větší pozornost. Nejoblíbenější u ostatních uživatelů jsou takové fotografie, které poodhalují vaše smyslné tělo. S fotografií budete mít ve vyhledávání přednost.

Seznam přátel a oblíbených

Vytvářejte si seznam přátel a oblíbených uživatelů, s kterými se seznámíte na sex seznamce. Kdykoliv si můžete prohlédnout jejich profil a reagovat na jejich inzeráty nebo jim napsat soukromou zprávu.

Zasílání zpráv

Oslovte zajímavé uživatele a pošlete jim zprávu, v které se svěříte se svými přáními. I vy můžete přijímat vzkazy od ostatních uživatelů a buď na ně odpovědět, nebo je nechat bez povšimnutí. Kliknutím na hvězdičku si je přidáte do oblíbených.

VIP členství pro vip

Zaplaťte si VIP členství a získejte přístup k dalším funkcím. Při platbě předem na účet zaplatíte za měsíční členství 149 Kč, za tříměsíční 399 Kč, za půlroční 599 Kč a za roční 999 Kč. Platba se automaticky neobnovuje.

Neomezený přístup k videím pro vip

Rádi si prohlížíte videa s krásnými těly a vzrušenými intimními partiemi? Mějte neomezený přístup ke všem videím a kdykoliv se na ně podívejte. Mohou být pro vás skvělou inspirací.

Přehled uživatelů pro vip

Líbil by se vám přehled uživatelů, kteří se o vás zajímají nebo na vás koukají na video chatu? I to se vám může splnit díky VIP členství. Navíc si můžete zvětšovat webkamery ostatních uživatelů na chatu.

Amateri.com Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Neomezený přístup k videím
Zvětšování webkamery
Statistiky u alb a videí
Web bez reklam

VIP účet 1 měsíc

149 Kč

Neomezený přístup k videím
Zvětšování webkamery
Statistiky u alb a videí
Web bez reklam

VIP účet 3 měsíce

133 Kč (za měsíc)

Neomezený přístup k videím
Zvětšování webkamery
Statistiky u alb a videí
Web bez reklam

VIP účet 6 měsíců

100 Kč (za měsíc)

Neomezený přístup k videím
Zvětšování webkamery
Statistiky u alb a videí
Web bez reklam

VIP účet 12 měsíců

83 Kč (za měsíc)

Neomezený přístup k videím
Zvětšování webkamery
Statistiky u alb a videí
Web bez reklam

Amateri.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se nachází stovky inzerátů
VIP členství je levné a neobnovuje se
Inzeráty jsou roztříděné do kategorií
Můžete si prohlédnout fotky a videa
Inzeráty mají na seznamce i páry

Nevýhody

Kdokoliv si může prohlédnout vaše fotky
Budou vám chodit pouze erotické zprávy
Některé funkce jsou zpoplatněny
Inzerát můžete vložit až 2 dny po registraci

Amateri.com pro uživatele

Výhody

Na Amateri.com natrefíte na uživatele z celé České republiky, kteří touží po pravidelných schůzkách i jednorázovém sexu
Na seznamce se můžete svěřit s jakýmkoliv sexuálním přáním – je vysoká pravděpodobnost, že se vám ozve někdo se stejnými představami
Nemusíte se stydět ukázat své tělesné přednosti. Většina uživatelů tu má erotickou fotografii nebo porno video
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Amateri.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací portál Amateri.com je výborným místem pro navázání nezávazných vztahů, k zábavě a nalezení mileneckého protějšku. Počítejte však s tím, že si vaše fotky mohou prohlédnout všichni uživatelé internetu, i ti nepřihlášení. Z toho důvodu je lepší nahrávat erotické fotografie bez obličeje. Tuto seznamku jinak vnímáme a hodnotíme kladně. Zvýhodňuje VIP členy a ověřené uživatele. Díky tomu víte, s kým skutečně komunikujete. U neověřených členů stoupá riziko, že se jedná o podvodné profily, ale není to samozřejmě pravidlem. Registrace je nenáročná, užívání seznamky jednoduché. Kromě seznamování můžete využít i jiné funkce, které vás zabaví a pomohou poznat další uživatele. Pokud milujete erotiku a sex, můžeme vám registraci na Amateri.com jen doporučit.

Amateri.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (1)
mostlyNONbinding

Ideální seznamka pro lidi co hledají nezávazné povyražení. Skoda tech fake profilu.

ANO 2 NE 4
Romana, 35 let

Dlouho jsem snila o tom, že se vyspím se ženou a bude se na nás dívat můj partner. Když jsem se s tím svěřila přítelovi, nebyl proti. Na Amatérech jsme jednu takovou ženu našli a zpestřila náš sexuální život.

ANO 2 NE 5
Tobiáš, 31 let

Vadilo mi, že jsem si mohl přidat inzerát až za dva dny. Klidně bych si zaplatil za to, abych si ho mohl vložit hned. Nechápu tohle omezení a netuším, k čemu je dobré. Jinak se mi seznamka jeví vcelku přátelsky.

ANO 1 NE 0
Kamila, 28 let

Na Amatérech jsem už několik měsíců. Setkala jsem se s mnoha muži a každý mě naučil a ukázal něco jiného. Jednou všechny ty své zkušenosti zužitkuji ve vztahu. Zatím se ale vázat nechci.

ANO 7 NE 6
Leoš, 40 let

Líbí se mi na seznamce naprosto všechno. Zaplatil jsem si půlroční členství a je to fakt pecka. Můžu se podívat na všechna videa, i ta, která jsou označena jako VIP. Za mě je to tady na pohodu a seznámíte se tu s krásnými ženami.

ANO 7 NE 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz