Seznamka CeskeMilfky.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

CeskeMilfky Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,2/10
18 000+ / 35+
CeskeMilfky

Použitelnost stránek a funkce: 4,2/10

Bezpečnost seznamky: 4,3/10

Přehlednost profilů: 4,2/10

Potenciál nalezení partnera: 4,3/10

Zákaznická podpora: 4,3/10

Cena služby: 4/10

CeskeMilfky Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka CeskeMilfky.com pro nezávazné flirtování

Rádi flirtujete a nedokážete si svůj život představit bez nezávazného dobrodružství? Pak si nenechte ujít seznamku CeskeMilfky.com. Najdete na ní nejen atraktivní ženy v produktivním věku, ale i ženy a muže všech věkových kategorií nad 18 let. Tento web vám přinese vzrušení do života a pomůže vám uniknout od běžné rutiny. Nezáleží na tom, zda jste sami, ve vztahu nebo v manželství. Seznamka ani její členové nemoralizují a nikoho za své touhy neodsoudí. Na CeskeMilfky.com se můžete seznamovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Pokud si chcete jen zkrátit volný čas, chatujte a flirtujte ve virtuálním prostředí. Tento seznamovací portál vám zaručuje anonymní flirtování a dostatek nových kontaktů.

Registrace na seznamku bez poplatku

Jestliže vás seznamka zaujala a chtěli byste si ještě dnes zaflirtovat s atraktivními protějšky, registruje se na ni a odpovězte na pár počátečních otázek. Prozraďte i něco o sobě, například kolik je vám let, z jakého jste regionu a zda jste svobodní nebo ve vztahu. Mějte vymyšlenou přezdívku a heslo a potvrďte svou registraci kliknutím na aktivační odkaz v emailu. Profilová fotografie není na seznamce povinná a vy si tak můžete zachovat notnou dávku anonymity. To vám poskytne pocit bezpečí.

Neplacené funkce seznamky

I tato seznamka má řadu funkcí zdarma a navíc je kompatibilní s vaším mobilním telefonem.

Po dokončení registrace se vám zobrazí úvodní stránka, na které máte přehledně seřazené všechny funkce. Svůj profil můžete doplnit o další informace a upravit kritéria vyhledávání. Jako registrovaný člen máte přístup ke všem profilům, online uživatelům a informacím a fotkám na profilech. Pohledné členy si můžete přidat do oblíbených a zjistit, jestli jsou sympatie vzájemné. Nechybí ani hodnocení fotografií ve hře „Hezká nebo ne“. V neposlední řadě vám seznamka nabídne spojení neboli přehled uživatelů, s nimiž byste si mohli co říct.

Zpoplatněné funkce seznamky

Na seznamce jsou zpoplatněné dvě funkce: flirtování prostřednictvím mrknutí a zasílání zpráv. Nezavazujete se ale k žádnému členství. Jednoduše si zakoupíte kredity za jednorázový poplatek a po jejich vyčerpání se můžete rozhodnout, zda platbu zopakujete. Jako nově registrovaný člen máte po nějakou dobu přístup ke zlevněným kreditům. Platí úměra, že čím více kreditů zakoupíte, tím vás vyjdou v přepočtu na jeden levněji. Uhradit je můžete platební kartou, SMS nebo telefonem.

Svůj účet ovládáte bez podpory seznamky

Svůj profil můžete podle své libosti spravovat, doplnit ho o další informace, napsat na něj, koho hledáte a nahrát několik fotografií. V profilovém textu však nesmíte uvádět žádné kontaktní údaje. Fotografie a profilový text je kontrolován podporou seznamky. Možná se v budoucnu rozhodnete pro smazání profilu. Tuto možnost naleznete na stránce služeb. O smazání profilu budete ihned vyrozuměni emailem. Po jeho odstranění nemáte přístup ke zprávám a kontaktům a nemáte nárok na vrácení peněz z nevyužitých kreditů.

CeskeMilfky Funkce

Spojení

Spojte se s uživateli, s kterými máte společné představy o životě. Pokud se vám nechce procházet jednotlivé profily, seznamka vám zobrazí vhodná spojení po dokončení registrace. Pro co nejvíce spojení nelpěte jen na jednom kraji a konkrétním věku.

Oblíbení uživatelé

Každý uživatel seznamky má možnost poznat ostatní uživatele s jejich souhlasem a přidat si je do oblíbených. Jestliže budou sympatie vzájemné, na nic nečekejte a pošlete jim jako první zprávu nebo mrknutí.

Vyhledávání uživatelů

Seznamka nabízí základní i rozšířené vyhledávání podle pohlaví, věkového rozmezí, profilů s fotkami, vzhledu a online stavu. Čím širší zvolíte vyhledávání, tím více se vám zobrazí uživatelů. Díky tomu budete mít větší výběr a třeba vás okouzlí někdo z jiného kraje.

Hra „Hezká nebo ne“

Pod záložkou „Hezká nebo ne“ se skrývá hodnocení profilových fotografií. I ta vaše se tam může objevit – stačí nahrát alespoň jednu na svůj profil. V případě, že někomu dáte lajk a on vám, bude vás seznamka o vzájemných sympatiích informovat.

Kredity pro vip

Kredity si můžete zakoupit v libovolné výši a jsou určeny pro zasílání zpráv a mrknutí. Pro začátek si můžete zakoupit méně kreditů, například 10 kreditů za 300 Kč, 20 kreditů za 599 Kč nebo 50 kreditů za 1 415 Kč. Za jeden kredit pošlete jednu zprávu nebo mrknutí.

Mrknutí pro vip

Mrknutím dáte protějšku najevo, že se vám líbí a že stojíte o seznámení. Buďte aktivní a mrkněte za jeden kredit na pohledného uživatele. Zároveň mu tím posíláte tajnou zprávu, například že se vám líbí jeho profil nebo že si přejete, aby byl váš tajný flirtík.

Zaslání zpráv pro vip

Zatímco zasílání zpráv je zpoplatněno vždy jedním kreditem, přečíst si je můžete zdarma. Ve zprávě již můžete uvést své kontaktní údaje, abyste mohli komunikovat zadarmo, například přes sociální síť. Zprávy se archivují po dobu šesti měsíců.

CeskeMilfky Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Posílání zpráv
Mrknutí

Za poplatek

Posílání zpráv
Mrknutí

CeskeMilfky Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace a spousta funkcí je zdarma
Na seznamce jsou tisíce aktivních profilů
K dispozici je podrobné vyhledávání
Seznamka vám navrhne vhodné protějšky
Můžete zůstat v naprosté anonymitě

Nevýhody

Komunikovat můžete jen za kredity
U mnoha profilů chybí fotografie a text
Bez registrace si neprohlédnete ostatní členy
Seznamka je spíše o flirtu než o vážném vztahu

CeskeMilfky pro uživatele

Výhody

Na úvodní obrazovce vidíte, kolik členů je právě online. Po přihlášení se vám zobrazí seznam vhodných spojení i online uživatelů
Seznamka poskytuje seznámení v naprosté anonymitě. Navázat na ní můžete jakýkoliv typ vztahu – od nevinného flirtu po vážný poměr
Nezavazujete se k žádnému dlouhodobému členství a pořídíte si tolik kreditů, kolik uznáte za vhodné. Platba se automaticky neobnovuje

Na závěr můj názor na seznamku CeskeMilfky

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamovací portál CeskeMilfky.com se zaměřuje na všechny věkové kategorie, ale hlavně cílí na zralé ženy. Registrovat se na něj mohou heterosexuálně i homosexuálně orientovaní lidé, kteří na něm narazí na vzrušující kontakty. Každým okamžikem jsou online stovky uživatelů, jimž můžete zaslat zprávu nebo mrknutí. Registrace je zdarma a na základě nastavení profilu budete získávat spojení. Při vzájemných sympatiích se můžete společně rozhodnout, jaký bude další krok. Na této seznamce nemáte co ztratit. Doporučujeme ji všem lidem s chutí na nezávazný flirt.

CeskeMilfky Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (6)
Pozitivní zkušenosti (4)
Negativní zkušenosti (2)
Petr

Nikdy více. Zaplatíte si VIP členství na doživotí! Poplatky nejdou zrušit a platíte až do hrobu. I vaše děti to budou platit. Navíc mi připadá, že některé profily jsou smyšlené a jen z vás tahají peníze.

ANO 2 NE 0
Vašek, 41 let

Negativní recenze mě pobavily. Komu se nelíbí za seznámení platit, ten ať jde na nějakou komerční pochybnou seznamku. Chválím si diskrétnost. Nemusel jsem vypisovat žádné osobní údaje ani si nahrát fotku.

ANO 4 NE 4
Laura, 27 let

Cítím se na seznamce dobře. Prostředí hodnotím na jedničku, funkce taky. Nemám jí co vytknout. Šel jsem na ní s tím, že je placená. Proto mě nepřekvapilo, když jsem mohl poslat zprávu jen po uplatnění kreditů.

ANO 7 NE 6
Martina, 38 let

Nemám nic proti placeným seznamkám, ale tady jsou ty kredity vážně předražené. Za jeden kredit můžete poslat jen jednu zprávu, takže je vypotřebujete, ani nevíte jak. A podruhé se mi další kredity kupovat nechtějí.

ANO 9 NE 3
Tom, 36 let

Kdo má peníze na rozdávání, ten ať podporuje praktiky této seznamky. Naláká vás, abyste se zaregistrovali, a teprve potom se dozvíte, že vlastně nemůžete nikomu bez kreditů poslat zprávu. To považuju za velký nedostatek.

ANO 6 NE 3
Dana, 32 let

Profil jsem vytvořila během chvíle a nemusela jsem vyplňovat zdlouhavé dotazníky. Na rozdíl od jiných jsem si tam nahrála fotku. Nemám problém se mužům ukázat. Aspoň vidí, jak vypadám, a vědí, do čeho jdou.

ANO 11 NE 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz