CestujZdarma.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

CestujZdarma.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
6,0/10
90 000+ / 30+
CestujZdarma.cz

Použitelnost stránek a funkce: 6/10

Bezpečnost seznamky: 6/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 6/10

CestujZdarma.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

CestujZdarma.cz – cestovateská seznamka

Cestovatelská seznamka CestujZdarma.cz je úspěšná a mediálně známá česko-slovenská seznamka spojující úspěšné muže s atraktivními dívkami, kteří cestují a nechtějí cestovat sami. Jste úspěšný muž, který má na cestování peníze, ale nemáte s kým cestovat? Jste žena a ráda byste cestovala a poznávala svět s úspěšným mužem po boku? Tak to je CestujZdarma.cz právě pro Vás. Tento seznamovací portál je určen všem sympatickým ženám a štědrým mužům různého věku a sexuálního zaměření, s neukojenými cestovními touhami. Pokud často cestujete, můžete si zde lehce vyhledat sympatickou ženu, která pojede s Vámi. Pokud jste sympatická žena, která miluje cestování a postrádá finance, naleznete zde svého sponzora, který Vás vezme tam, kam si přejete. Obsah cestovní seznamky odpovídá směru, jakým se před několika vydala. Každý registrovaný uživatel si může prohlížet Vaše fotografie. Při důkladné studii uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek aktivních žen a mužů z celé České republiky a Slovenska. Natrefíte tu na protějšky, kteří sdílejí stejné představy o cestování a vztahu. Můžete zde nalézt i lásku na celý život.

Registrace a vytvoření profilu na CestujZdarma.cz

Registrace na portál seznamky CestujZdarma.cz je bezplatná, mírně pokročilá, vyplňujete podrobnější informace o Vás. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a v jakém městě žijete. Zvolíte si své uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí přijde email s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na cestovní seznámení. Následně Váš seznamovací projde schvalovacím procesem, který trvá až 24 hodin,- jde o ochranu před registrací robotů a falešných profilů. Portál je designově optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují desítky nových žen a mužů.

Členství na seznamce CestujZdarma.cz

Po registraci se okamžitě stáváte členem seznamky a získáváte základní členství zdarma. Profily ostatních členů si můžete začít procházet až po řádném schválení. Váš profil bude tedy zveřejněn maximálně do 24 hodin od registrace. Do té doby nebude Váš profil dostupný pro ostatní uživatele, nemůžete navazovat nové konverzace. Administrátor seznamky to dělá proto, abyste na seznamce našli pouze reálné profily a férové uživatele, nikoliv podvodníky. O zveřejnění profilu Vás budou informovat e-mailem.

Zrušení profilu na seznamce CestujZdarma.cz

Seznamka CestujZdarma.cz dovoluje členům zrušit jejich členství, ale zanechat jejich profily aktivní. Chcete-li svůj profil odstranit z portálu, máte dvě možnosti. Deaktivace Vašeho profilu skryje profil a členové ho již nebudou moci vidět. Tato volba umožňuje kdykoli se přihlásit a znovu aktivovat svůj profil. Případně můžete svůj účet zrušit a Váš profil bude navždy smazán. Pokud někdy v budoucnu budete chtít opět používat tuto seznamku, budete si muset založit nový účet. Na CestujZdarma.cz nemůžete deaktivovat Váš profil, ale pouze Vy můžete zrušit Váš účet. Nicméně, pokud se rozhodnete zrušit Váš účet, můžete to udělat zadarmo. Navíc, můžete kdykoliv zrušit odběr e-mailových upozornění.

Výběrem profilové fotografie to začíná

Seznamka Vás nebude nutit do vložení Vaší fotografie. Pokud však nevložíte žádnou fotografii, bude o Vás řádově menší zájem. Aktivní cestovatel nebo nemusí nahrávat vlastní fotografie, aby mohl dívkám navrhnout cesty. Pokud se rozhodnete svou fotografii vložit, doporučujeme takovou, kterou nalákáte protějšky. Zakázané jsou explicitní fotografie s odhalenými intimními partiemi. Fotografie, kterou vložíte, musí být Vaše a měla by odpovídat realitě. Naopak fotky z dob minulých mohou přinést ostatním uživatelům zklamání. Nebudou schváleny fotografie, na kterých je více osob a také ty, na kterých jsou zvířata, krajina, rozmazané, nekvalitní, příliš upravené nebo kde nejste dobře vidět.

CestujZdarma.cz Funkce

Regionální vyhledávání

Regionální vyhledávání je dostupné k identifikaci uživatelů, kteří se zajímají o seznámení okolo Vás.

Rozšířené vyhledávání

Rozšířené vyhledávání je k dispozici s více specializovanými kritérii.

Chat

Máte možnost pozvat či vstoupit do soukromých chatů s ostatními členy seznamky.

Přidání informací do profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého účtu můžete přidat další. Napište pár poutavých slov o sobě, svěřte se se svým vzhledem a odhalte Vaše zájmy.

Přehled uživatelů

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku a kraje. Zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily online nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé rádi provozují a jestli se shodnete ve svých touhách. Zahajte s nimi flirt a reagujte na informace v úvodní části.

Volitelné Premium členství cestovatele – VIP funkce pro vip

Na cestovatelské seznamce CestujZdarma.cz máte jako cestovatel možnost zaplatit si Premium členství. Měsíční Premium členství stojí 1.210,- Kč. Za tento mírný poplatek získáte měsíční prémiové členství s odemčením 15 konverzací. Pro cestovatelku je členství zdarma.

CestujZdarma.cz Ceník VIP členství

Registrace

ZDARMA
Bez možnosti kontaktovat cestovatelku

1 měsíc Premium

1 210 Kč

Získáte 15 odemčených konverzací
Maximální délka 1 měsíc

CestujZdarma.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete cestovního partnera či partnerku
Registrace trvá pár minut a nemusíte si nahrát fotku
Máte přístup do profilů a fotkám uživatelů
Těšit se můžete na genderově vyvážený poměr mužů a žen
Možnost chatu
Možnost nahlásit spamový profil
Uživatelská podpora

Nevýhody

Placené Premium členství pro cestovatele
Chybí mobilní aplikace
Bez ověření totožnosti uživatelů

CestujZdarma.cz pro uživatele

Výhody

Registrace zdarma
Anonymita - fotografie jsou přístupné jen registrovaným
Bez registrace nikdo nemůže navštívit Váš profil
Máte vysokou šanci potkat protějšek na cestování
Díky filtrování snadno najdete partnery na cestování
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál CestujZdarma.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Skočte rovnou na na registraci! Pokud nehledáte inspiraci a rady ohledně cestování, ale jde Vám především o hledání cestovního partnera, který je štědrý nebo sympatické partnerky, tahle seznamka je pro Vás přímo stvořená. Prostě a jednoduše – zaregistrujte se, napište místo, datum, případně další požadavky a seznamujte se. Výběr potenciálních cestovatelů je obrovský. Seznamka neodbíhá od cestovatelského seznámení. Tahle cestovatelská, mediálně známá seznamovací stránka stojí za vyzkoušení.

CestujZdarma.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (1)
Jan, 38 let

Jsem vcelku úspěšný podnikatel se sympatickým vzhledem. Nedostávalo se mi času, abych si na své pracovní cesty vyhlásil výběrové řízení na hledání společnice. Zadal jsem úkol své sekretářce. Ta mě registrovala na CestujZdarma.cz a druhý den mi dala na výběr několik sympatických zájemkyň. Dnes už na služebky do Mexika nelítám sám, ale společnici mi dělá kouzelná Bětka. Portál pro úspěšné muže co hledají na cesty společnost opravdu funguje, doporučuji se registrovat!

ANO 0 NE 0
Filip, 46 let

Na seznamce jsou z velké většiny mladší ženy, které se vyznačují zlatokopeckou horečkou. Takže má rada zní: Boháči dávejte si pozor na své konta! Zlatokopectví cestovatelek je pro mě velké mínus a seznamka je tudíž jedním velkým zklamáním.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz