ChciMrdat.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

ChciMrdat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,9/10
1 000 000+ / 30+
ChciMrdat.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6,3/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 6/10

ChciMrdat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

ChciMrdat.cz – Erotická seznamka

On-line erotická seznamka ChciMrdat.cz je výhradně portálem pro dospělé kde naleznete nové erotické zážitky, vzrušení ale také něhu. Tento specificky zaměřený seznamovací portál je určen všem plnoletým zadaným i nezadaným ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhou zažít něco nového. Erotický obsah seznamky odpovídá směru, jakým se před několika lety vydala. Většina funkcí se Vám odemkne až po uhrazení VIP členství. Až poté si může každý uživatel prohlédnout odvážné fotografie ostatních členů. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat také fiktivní profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných aktivních uživatelů z celé České republiky i Slovenska. Najdete tu i protějšky, kteří mají stejné představy o sexuálních radovánkách. Naopak tu vůbec nehledejte vážný vztah ani lásku. Kdo se chce opravdu seznámit, tomu tuto erotickou, ryze českou seznamku, vřele doporučujeme. Zažijete zde spoustu zábavy a sexuálních zážitků.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na ChciMrdat.cz

Registrace na portál seznamky ChciMrdat.cz je velmi rychlá a bezplatná a vyplňujete pouze základní informace o sobě. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail a seznamovací profil se okamžitě stává aktivním. Seznamovací portál je plně optimalizovaný pro stolní počítače a mobilní telefony. Každý den se registrují stovky až tisíce nových zájemců o seznámení. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, na seznamce jsou i moderované (fiktivní) profily, tím se seznamka od počátku svého fungování vůbec netají.

Výběr profilové fotografie je základ pro úspěch na erotické seznamce

Profilová fotka není povinná a ostatním členům seznamky můžete posílat zprávy anonymně. Ten kdo si fotografii na profil vloží, má samozřejmě o to větší šanci na flirtování a nalezení sexuálního kontaktu. Doporučujeme vložit takovou fotografii, kterou zaujmete potencionální sexuální partnery. Zakázané nejsou erotické fotografie a fotografie s intimními partiemi, ba naopak jsou na portále velmi vítané. Fotografie musí být však Vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit v protějšku při případném setkání velké zklamání.

Členství na seznamce ChciMrdat.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, označit si sympatické uživatele srdíčkem a číst zprávy. Pro možnost odpověď na došlé zprávy si musíte dokoupit za symbolickou cenu VIP členství. Výhody VIP členství: odemknete odesílání zpráv, možnost hodnotit ostatní uživatele, zobrazit návštěvníky Vašeho profilu a další skvělé funkce, které Vám ulehčí seznamování.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce ChciMrdat.cz

Smazání svého profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou svého profilu naleznete položku „Nastavení“, kde je k dispozici smazání profilu. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky pouze odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

ChciMrdat.cz Funkce

Chat

Pod záložkou „Chat“ objevíte seznam uživatelů, kteří mají s Vámi chatovat.

Setkání

Pod záložkou „Setkání“ objevíte seznam uživatelů, kteří mají zájem o setkání s Vámi. Váš profil byl označen “Líbí se mi”. Pokud budou sympatie i z Vaší strany, můžete ihned reagovat zasláním zprávy a pokračovat ve flirtování.

Superschopnosti

Pod záložkou „Superschopnosti“ objevíte možnost odemknutí dalších velmi oblíbených funkcí, které zvýší Vaše šance na seznámení a flirt. Nicméně Superschopnosti jsou placenou službou. Pokud ji budete chtít využívat, je potřeba si koupit kreditové balíčky. Následně budete moci využívat za kredity například Multi oznámení, tzn.: Všechny ženy z tvého regionu dostanou oznámení, že jsi online a chceš s nimi chatovat. Nebo si můžete aktivovat funkci Zvýraznění Tvého profilu, poté bude Tvůj profil označen jako "NEJLEPŠÍ profil" a bude posunut na začátek výpisu profilů na stránce "V okolí".

Zprávy

Na přijaté zprávy nemůžete odpovídat, tato možnost se Vám odemkne až po zakoupení nikterak drahého VIP členství. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálné setkání, rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své sexuální touhy, zájmy a koníčky.

Oblíbení uživatelé - přátelé

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit tlačítkem “Přidat do oblíbených”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, jednoduše jej přeskočíte a pokračujete v dalším hledání.

Chci se setkat

Prakticky jsou všechny funkce ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet za VIP členství. Aby jste dostali co nejvíce nabídek na flirt, vyplňte nejdříve plně svůj seznamovací profil, nahrajte si fotografii a navštivte sami také profily ostatních uživatelů seznamky.

Přehled uživatelů seznamky v okolí

Projděte si uživatele ze svého okolí a odesílejte jim “plameny”. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé v okolí rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez kreditového balíčku si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po zakoupení některého z kreditových balíčků. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Členství

Na seznamce ChciMrdat.cz máte možnost členství ZDARMA. Máte možnost si zakoupit VIP členství i kreditové balíčky, které jsou potřeba pro komunikaci s členy seznamky.

ChciMrdat.cz Ceník VIP členství

Standardní členství

cena za 1 měsíc: 0,- Kč

1 měsíc

433 Kč

cena za 1 měsíc: 499,- Kč

3 měsíce

999 Kč

cena za 1 měsíc: 399,- Kč

12 měsíců

2 388 Kč

cena za 1 měsíc: 199,- Kč

ChciMrdat.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámíte s ženou i mužem
Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících flirt, sex a zábavu
Velmi dobře zaběhnutá erotická seznamka
K dispozici chat

Nevýhody

Na seznamce narazíte na (moderované) fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku lze až po zakoupení VIP členství
Prémiové funkce až po zakoupení kreditových balíčků
Bez mobilní aplikace

ChciMrdat.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je ZDARMA
VIP Členství na seznamce za mírný poplatek
Platba za kreditové balíčky je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie nejsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné randění, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na eotické seznámení z Vašeho regionu
Kreditové balíčky a VIP členství za zvýhodněné ceny v závislosti na velikosti a délce balíčku
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál ChciMrdat.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line erotický seznamovací portál ChciMrdat.cz je specifickým místem, který nabízí kvalitním způsobem seznámení během krátké chvíle. Najdete zde podobně smýšlející protějšeky na flirtování a erotickou zábavu. Nejenže máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří chtějí flirtovat, ale máte k dispozici i možnost regionálního vyhledávání zájemců o flirtování. Je to vlastně ideální místo na bezpečné erotické randění. Člověk jen musí dávat pozor na seznamkou moderované fiktivní profily, ale s tím se již od Vaší registrace netají. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam zájemců o flirtování. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na erotickém portále, kde jde především o zábavu. Seznamka má plně funkční web, takže může být používaná na jakémkoliv počítači, laptopu nebo smartphonu. Nicméně, mobilní aplikace zatím chybí. Seznamku ChciMrdat.cz mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy a potenciálních sexuálních partnerů a partnerek z Vašeho blízkého okolí.

ChciMrdat.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Soňa, 27 let

Má zkušenost: Mám placené VIP členství, ale to je asi tak nějak fuk, maximálně se zpřístupní nějaké funkce navíc. Svůj profil mám takřka po maximum vyplněn včetně fotky. Přibližně 100 až 150 oslovení v rámci jednoho měsíce, z čehož 3 realizovatelné víkendových setkání plné sexuálních zážitků. K tomu není co více dodat. Mohu jen Doporučit s velkým D.

ANO 0 NE 0
Alex, 19 let

Podle mě, když už seznamka na internetu, tak placená, protože to placení odradí první vlnu těch, co se nudí, nemyslí to vážně, píšou tam blbosti a falešné profily. Ani tam to není stoprocentní, ale i tak si myslím, že je to o něco serióznější. ChciMrdat.cz doporučuji, funguje to výborně. Jako zajíček jsem velmi oblíben u pražských paniček!

ANO 0 NE 1
Monika, 29 let

Na seznamce ChciMrdat.cz je víc úchyláků a nadržených chlapů než kdekoliv jinde. Vlastně mi tam ani nikdo jiný nepsal. Na druhou stranu jsem se tam seznámila s přítelem. První jsem napsala já jemu a spíš jsem tam původně chodila kvůli nudě, měla jsem přítele, ale už delší dobu nám to neklapalo. Ale neměla jsem v úmyslu ho podvést, prostě jsem si potřebovala s někým psát, vypsat se mu, poradit. A narazila jsem na něj. Seznamka je jeden velký bordel.

ANO 1 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz