ChciSexRande.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

ChciSexRande.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,2/10
1 000 000+ / 30+
ChciSexRande.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,3/10

Bezpečnost seznamky: 5,3/10

Přehlednost profilů: 5,3/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 5/10

Cena služby: 5/10

ChciSexRande.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

ChciSexRande.cz – Česká erotická seznamka zdarma

Erotický seznamovací portál ChciSexRande.cz se stal nejoblíbenějším místem pro erotická seznámení a hledání nezávazného vztahu. Seznamovací portál je určen převážně pro ty, kteří hledají nezávazný sex a flirt. Obsah seznamky odpovídá směru, jakým se před lety vydala. Každý registrovaný uživatel si může prohlédnout fotografie, napsat nebo odeslat zprávu dalším členům seznamky. Při důkladném zhlédnutí registrovaných členů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů ze všech krajů České republiky a Slovenska. Naleznete tu i sympatické protějšky, kteří sdílejí prakticky podobné představy o nezávazném vztahu a chtějí se skutečně seznámit nebo hledají flirt. Naopak tu nehledejte partnera nebo partnerku pro vážný vztah.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na ChciSexRande.cz

Registrace na erotický portál seznamky ChciSexRande.cz je velmi jednoduchá a teoreticky bezplatná, vyplňujete jen základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si Vaše uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu Vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail. Seznamovací portál je optimalizovaný pro počítače, tablety a chytré mobilní telefony a každý den se registrují stovky nových uživatelů. Na základě detailnějšího nastavení svého profilu se zvyšují šance na seznámení.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce ChciSexRande.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Nastavení“ najdete možnost „Stav profilu“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela smazán.

Členství na erotické seznamce ChciSexRande.cz

Po registraci na seznamce se stáváte právoplatným členem a získáváte standardní členství, které je samozřejmě ZDARMA. Můžete si ale aktivovat VIP členství, které Vám otevře další funkce, například: možnost denně oslovit 30 nových uživatelů, možnost denně hodnotit 40 profilů, odpovídání na zprávy, neomezená konverzace, pokročilý filtr vyhledávání, zobrazit kdo si mě přidal do oblíbených, atd. Platba za VIP členství probíhá on-line pomocí zabezpečovacího protokolu platební brány.

Výběr profilové fotografie je základ pro úspěch na erotické seznamce

Seznamka Vás v žádném případě nebude nutit do toho, aby jste si po založení profilu vložili na uživatelský profil svou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má o to větší šance na seznámení (portál tuto možnost doporučuje). Vyberte takovou fotografii, která zaujmete potencionální protějšky. Zakázané nejsou explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie musí být Vaše a měla by odpovídat skutečné realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou způsobit při reálném setkání zklamání. Všechny fotografie schvalují administrátoři a zároveň také schvalují průběžně všechny nově registrované uživatele. Snaží se tak zabránit spamu, podvodným účtům a jiným nešvarům v seznamování.

ChciSexRande.cz Funkce

ChciSexRande.cz Funkce

Pod záložkou „Setkání“ objevíte oblíbenou seznamovací hru, která zvyšuje šanci na seznámení. Hra spočívá v procházení navrhovaných protějšků, které můžete okamžitě kontaktovat, začít flirt pomocí odeslání “plamenu”. Pod záložkou “V okolí” procházíte seznam uživatelů z Vašeho nejbližšího okolí. Na seznamce velmi dobře funguje tým podpory, který je Vám k dispozici Non-stop on-line.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace, následně po registraci máte možnost vyplnit o sobě detailní podrobnosti. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své fotografie a odhalte své koníčky, dovednosti, zájmy a další detaily.

Oblíbení uživatelé erotické seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “Líbí se mi”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří Vás mohou zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem Líbí se mi, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil zaujme natolik, můžete začít konverzaci okamžitě pomocí chatu.

Výběr flirtu

Všechny vyhledávací funkce jsou ZDARMA, tudíž nemusíte utrácet za VIP členství. Pokud se Vám někdo při vyhledávání zalíbí, můžete tedy ihned zaujmout například odesláním zprávy nebo označením “Plamen”. Svůj prvotní zájem o vážné seznámení odešlete zdarma.

Přehled uživatelů erotické seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle vzdálenosti, kraje, věku a dalších podrobností. Zjistěte co je zajímá a jestli se shodnete ve svých snech a požadavcích. Zahajte s nimi seznamovací proces dle svého gusta a reagujte na detailní informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

Přijímání a odesílání zpráv je ZDARMA i v pozici neověřeného člena s tím, že můžete denně odeslat maximálně 10 zpráv. Jakmile svůj seznamovací profil ověříte pomocí e-mailu, můžete jej ihned využívat. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na Vašem protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo portál seznamky.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce ChciSexRande.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Od délky zakoupeného VIP členství se odvíjí i samotná cena a případný BONUS VIP členství zdarma. VIP členství Vás vyjde na 199,- až 499,- Kč měsíčně. Uhradit poplatek za VIP členství můžete dvěma způsoby: SMS platba, bankovní převod nebo on-line platba.

ChciSexRande.cz Ceník VIP členství

Standardní členství

Bez bonusu a prémiových funkcí

VIP ČLEN 1 měsíc

Bez bonusu

VIP ČLEN 3 měsíce

Ušetříte 498,- Kč

VIP ČLEN 12 měsíců

Ušetříte 60%

ChciSexRande.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámí ženy i muži
Rychlá a přehledná registrace, není nutností nahrát profilovou fotografii
Možnost zobrazení ostatních profilů
Plný přístup do profilů a galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících sexuální vztah nebo flirt

Nevýhody

Neověřený člen může odeslat maximálně 10 zpráv za den
Platba za prémiové funkce
Platba za VIP členství
Bez mobilní aplikace

ChciSexRande.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny zcela ZDARMA
Platby za VIP členství jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou na seznamce vítány
Bezpečné seznamování
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na rande s erotikou
Díky nastavení filtrů vyhledáváte protějšky z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál ChciSexRande.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line erotický seznamovací portál ChciSexRande.cz je seznamka s historií, kterou provozuje společnost zabývající se seznamováním přes dvacet let. Je to tedy ideální a bezpečné místo pro nezávazné seznámení se s podobně smýšlejícím protějškem. Máte na výběr z několika desítek tisíc sympatických žen a mužů, kteří aktuálně hledajího partnera pro sexuální zážitky a flirt z Vašeho okolí. Jedná se o bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na podvodníky, ale to asi v dnešní době na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních sexuálních partnerů. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o zábavu a sexí, ne o hledání partnera pro život. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, vzhled standardně příjemný, nenajdete zde žádné slepé uličky. Českou seznamku ChciSexRande.cz mohu za sebe zcela určitě doporučit. Čeká na Vás spoustu potenciálních sexuálních partnerů a flirtu z České republiky i Slovenska.

ChciSexRande.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Petr, 39 let

Nejsem nejmladší a proto nechodím do klubů a barů, kde bych si mohl najít sexuální partnerku, ano jsem stydlín. A tak jsem držel nějaký čas sexuální půst. U piva v hospůdce mi kamarád doporučil tuto seznamku. Bohužel, dostalo se mi velkého zklamání, což o to, o seznámení zde není nouze, ale všechny sympatické ženy mají vysoké nároky za sexuální schůzky. Z mého pohledu tuto seznamku nemohu doporučit z důvodu velkého množství zlatokopek.

ANO 1 NE 0
Sandra, 33 let

Před nedávnem jsem se rozešla se svým partnerem. Dlouho sama nevydržím a tak jsem se začala po internetu pídit po nějaké seznamce se zaměřením na erotiku, protože mi chyběl sex (sex je důležitým spouštěčem dobré nálady). A našla jsem ChciSexRande.cz. Kupodivu jsem měla hned druhý den plnou schránku zpráv a začala jsem odpovídat a už večer jsem prožila slastné chvilky. Čili tato seznamka funguje a mohu jen a jen doporučit.

ANO 1 NE 0
Dominik, 31 let

Rozhodl jsem se podpořit seznamku svým hodnocením. Na tuto seznamku nedám dopustit, od té doby co jsem se stal VIP členem za pár kaček měsíčně, se můj sexuální život změnil na velké sexuální dobrodružství. Najít si zde sex na jednu noc je otázkou několika kliknutí. Všem co si chtějí dopřát flirtu a sexuálních radovánek mohu jen doporučit.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz