ChciSukat.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

ChciSukat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
500 000+ / 30+
ChciSukat.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,3/10

Bezpečnost seznamky: 5,3/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 6/10

ChciSukat.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

ChciSukat.cz – Erotická seznamka

Seznamka ChciSukat.cz je pro všechny dospělé ženy a muže, různých sexuálních orientací. Byla založena v roce 2019, od té doby si získala velkou oblibu ve vodách sexuálního seznamování. Obsah portálu odpovídá trendu, jakým se vydal. Každý registrovaný uživatel si může prohlížet erotické fotografie, na kterých mohou členové ukázat naprosto všechno. Při registraci ale souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat falešné profily, což nevrhá na seznamku od počátku dobré světlo a samozřejmě snižuje její důvěryhodnost. Při důkladném zhlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek aktivních uživatelů z Česka i Slovenska. Narazíte zde na protějšky, kteří mají totožné představy o sexuálním vztahu a chtějí flirtovat, sexuální poměr nebo milenecký vztah s výhodou. Naopak tu nehledejte partnera či partnerku pro vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotografiích, ten by se měl této erotické seznamce vyhnout. Naopak, ten kdo má zálibu v prohlížení atraktivních, spoře oděných těl, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření profilu na ChciSukat.cz

Registrace na seznamku ChciSukat.cz je nenáročná a bezplatná a vyplňujete na ní jen základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého jste kraje a města. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a napíšete svou emailovou adresu. Na tu vám vzápětí přijde email s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na seznamku. Web je optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého profilu obdržíte návrhy na párování s protějšky. Jak jsme se již zmínili, profily jsou částečně fiktivní, čímž se seznamka netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné flirtování a sexy rande

Seznamka Vás nenutí, abyste si hned po registraci vložili na svůj profil fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě několikanásobně větší šance na vzkvétající seznámení. Vyberte tedy takovou fotografii, kterou přilákáte potencionální protějšky na sexuální rande nebo na rychlou seznamovací schůzku. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie ale musí být Vaše a měla by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit při reálném setkání velké zklamání. ostatním uživatelům zklamání.

Členství na seznamce ChciSukat.cz

Po registraci se okamžitě stanete členem seznamky a získáváte základní členství zdarma. Můžete si procházet profily, filtrovat je podle kraje, přidávat si sympatické uživatele do oblíbených a číst zprávy se sexuálně mířeným obsahem. Pro zaslání zpráv si můžete zakoupit VIP členství. S VIP členstvím ale získáte i další výhody: uvidíte, kdo navštívil váš profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní fotky ostatních členů. Nákup kreditů a aktivace VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou. Členství si můžete aktivovat na 1 měsíc, 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Čím delší zvolíte období, tím levněji Vás přijde členství v přepočtu na měsíc.

Zrušení profilu na seznamce ChciSukat.cz

Členům seznamky je umožněno zrušit jejich placené VIP členství, ale zanechat jejich online profily v aktivním stavu. Chcete-li svůj profil odstranit ze seznamky, máte dvě možnosti. Deaktivace Vašeho profilu skryje profil a členové ho již nebudou moci vidět. Tato volba umožňuje kdykoli se přihlásit a znovu aktivovat svůj profil. Případně můžete svůj účet zrušit a Váš profil bude smazán. Pokud někdy v budoucnu budete chtít opět používat tuto seznamku, budete si muset vytvořit nový účet. Na Chcisukat můžete deaktivovat Váš profil, ale pouze Vy nemůžete zrušit Váš účet. Navíc, můžete kdykoliv zrušit odběr emailových notifikací.

ChciSukat.cz Funkce

Flirty

Pod záložkou „Flirty“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na jejich zprávy můžete odpovídat po zaplacení VIP členství. Okamžitě máte přístup na jejich profily, kde se o nich dozvíte detailnější informace. Při vzájemných sympatiích vám nic nebrání domluvit si s nimi schůzku.

Přidání informací do profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého účtu můžete přidat další. Napište pár poutavých slov o sobě, svěřte se se svým vzhledem a neřestmi a odhalte, jaké sexuální praktiky preferujete a jaké vás lákají.

Oblíbení uživatelé

Někteří uživatelé vám mohou být na první pohled sympatičtí. Neztraťte je z dohledu a přidejte si je do oblíbených. Seznamka vám zároveň ukáže protějšky, kteří by vás mohly zaujmout. Do oblíbených si je přidáte tím způsobem, že pod fotografií uživatele kliknete na „Přidej svoje oblíbené“.

Výběr flirtu

Nemusíte hned posílat zprávy. Co zaujmout flirtem a vybrat poutavou emotikonu? Poodhalte emotikonou, že jste se zamilovali, že se vám uživatel líbí nebo že žijete poblíž. Pošlete mu virtuální růži, zeptejte se ho, jak se má a pošlete mu virtuální polibek. Svůj flirt odešlete zdarma.

Přehled uživatelů

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, fotky, stavu, kraje a města. Zaškrtněte tedy, zda chcete zobrazit profily on-line nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirt a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv – VIP funkce pro vip

I bez VIP členství si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po nabití kreditů. Čím více kreditů zakoupíte, o to levněji Vás vyjde jedna zpráva. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo své telefonní číslo. Záleží na Vašem protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce ChciSukat.cz máte možnost zaplatit si VIP členství a zakoupit si kredity. Měsíční VIP členství stojí 499,- Kč, tříměsíční členství 999,- Kč a roční 2.388,- Kč. Zároveň si můžete objednat kredity pro úhradu Superschopností, balíček kreditů se bude hodit pro úspěšnější seznámení. Podle množství zakoupených kreditů Vás balíček vyjde v rozmezí na 199,- Kč až na 1.599,- Kč.

ChciSukat.cz Ceník VIP členství

Základní ůčet

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotografií v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotografií

1 VIP měsíc

499 Kč

Bez zvýhodněné ceny za měsíc
Návštěvníci profilu
Prohlížení fotografií v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotografií

3 VIP měsíce

999 Kč

Zvýhodněná cena členství. 1 měsíc 333,- Kč
Návštěvníci profilu
Prohlížení fotografií v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotografií

12 VIP měsíců

2 388 Kč

Zvýhodněná cena členství. 1 měsíc 199,- Kč.
Návštěvníci profilu
Prohlížení fotografií v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotografií

ChciSukat.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete uživatele na flirt a sex
Registrace trvá jen pár minut a nemusíte si nahrát fotografii
Zobrazíte si online uživatele nebo členy s fotografií

Nevýhody

Chybí mobilní aplikace
Zprávy lze odesílat až po koupi VIP členství
Na seznamce narazíte na fiktivní profily

ChciSukat.cz pro uživatele

Výhody

VIP členství a nákup kreditů je dobrovolný
Bez registrace nikdo nemůže navštívit Váš profil
Máte vysokou šanci potkat protějšek na flirt nebo sexuální rande
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál ChciSukat.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud hledáte flirt nebo rande se sexuálním podtextem ze svého okolí nebo spíše ze vzdálenějších míst Česka i Slovenska, je seznamka ChciSukat.cz ideální pro nalezení sexuálního partnera. Možná bydlí sexuchtivý protějšek vedle vás a nemáte o tom ani nejmenší ponětí. Seznamovací portál se snaží získat důvěru uživatelů, ale kazí to fiktivní (seznamkou moderované) profily s dokonalými ženami. Narazit tu ale třeba můžete na reálné ženy a muže, kteří vědí, co od sexuálního partnera chtějí. Randit můžete on-line nebo si sjednat schůzku naživo. Seznamka Vám poskytne seznam potencionálních protějšků, s kterými byste vytvořili ideální sexuální pár. Důležité je mít na paměti, že portál je pouze pro plnoleté a slouží hlavně pro potěšení a zábavu. Naopak tu neočekávejte uživatele pro vážný partnerský vztah. Seznamka má bohaté funkce, snadno se v ní zorientujete a oblíbíte si přehledné a moderní uživatelské prostředí. Tahle seznamovací stránka stojí rozhodně za vyzkoušení.

ChciSukat.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Ota, 39 let

Hned při registraci mi bylo informativně oznámeno, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Během chvilky používání jsem je ale rozeznal od reálných žen. Navázal jsem se třemi flirt a pokračovali jsme přes e-mail. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval na sexy víkend. Proběhla vzrušivá noc, jak má být. Za mě nejen palec nahoru.

ANO 0 NE 0
Saša, 48 let

Na seznamce jsou fiktivní profily, kam se jen mrknete. Chtěl jsem jim odepsat, ať mi nepíšou, jen že to po mně chtělo, abych si zakoupil kreditový balíček. Za jeden kredit jsem pak mohl poslat jednu zprávu. VIP členství mi přijde dobré, nemůžete po jeho aktivaci posílat vzkazy. To je pro mě velké mínus a seznamka je tudíž zklamáním - tedy alespoň pro mou maličkost.

ANO 0 NE 0
Týna, 21 let

Zpočátku jsem se zalekla velkým množstvím všudypřítomných nahých fotek, ale pak mě to vlastně začalo rajcovat a rozproudilo mi to krev v jistých partiích. Nikdy bych si nemyslela, že mě nazí muži dokážou tak rozparádit. Zatím s muži jen koketuji a časem se nebráním intimní schůzce. Já jsem se seznamkou spokojená.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz