Seznamka DatingBuddies

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

DatingBuddies Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,8/10
12 000+ / 21+
DatingBuddies

Použitelnost stránek a funkce: 4,5/10

Bezpečnost seznamky: 5,8/10

Přehlednost profilů: 5,3/10

Potenciál nalezení partnera: 4,8/10

Zákaznická podpora: 3,5/10

Cena služby: 4,8/10

DatingBuddies Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka DatingBuddies pro dospělé uživatele

Hledáte seznamku, na které kromě seznamování můžete chatovat a flirtovat? Našli jsme ji za vás: zaregistrujte se na seznamovací web DatingBuddies a připojte se zdarma. Využijte základní členství bez závazku nebo si členství rozšiřte a čerpejte všechny výhody. Prohlédněte si single členy ve svém okolí a oslovte je. Seznamka je určena všem lidem starším 18 let, kteří hledají novou lásku, milence nebo přátele. Vyberte při registraci, jaké hledáte pohlaví. Tento seznamovací portál nediskriminuje ani gaye a lesbičky. Začněte se seznamovat hned teď a sjednejte si rande nejen ve virtuálním prostředí, ale i v reálném světě. I když se jedná o zahraniční seznamku, mohou se na ni registrovat lidé z celého Česka.

Registrace na seznamku je zdarma

Registrace je nenáročná. Uvedete své datum narození a email a potvrdíte svou registraci kliknutím na aktivační odkaz ve svém emailu. Ten obvykle přijde do pěti minut. Před užíváním seznamky máte možnost cokoliv říct vašemu ideálnímu protějšku. Představte se v krátké zprávě, a jakého partnera si přejete. Na svůj profil si můžete nahrát profilovou fotografii a doplnit své zájmy a vzhled. Kdo chce, může uvést informace o svém zaměstnání či ročním příjmu.

Vyhledání uživatelů podle města

Seznamka DatingBuddies má několik povedených funkcí. Vyzkoušejte rychlé vyhledávání členů podle věkového rozmezí, pohlaví, země, regionu a města. Zlatým členům je k dispozici i podrobné vyhledávání podle vztahu, zájmů, postavy, vzdělání a dalších parametrů.

Za pozornost stojí funkce „Chat“. K užívání chatovacího programu stačí mít nainstalován Adobe Flash Player. Zjistěte, jací uživatelé jsou online, a začněte s nimi chatovat. Flirtujte s uživateli a vyměňujte si s nimi zprávy – třeba se domluvíte na osobním setkání.

VIP profil pro každého

I tato seznamka nabízí VIP program. Vystoupejte mezi prémiové uživatele a zaplaťte si členství na měsíc, tři měsíce či šest měsíců. Buďte pro všechny členy viditelní, nechte si prioritně zobrazit svůj profil, prohlédněte si galerii a chatujte online přes webkameru. Jako Zlatý člen můžete odesílat, číst a odpovídat na neomezený počet emailů. Členství můžete uhradit platební kartou, bankovním převodem i kartou Paysafecard. Členství je automaticky obnovováno, ale kdykoliv ho můžete pozastavit v „Detaily účtu“ – Zrušit členství (popř. Rozšířit členství).

Profil smažete raz dva

Pokud se na vás usměje štěstí a potkáte na seznamce DatingBuddies vysněný protějšek, možná budete chtít svůj profil ze seznamky odstranit. Výhodou tohoto webu je to, že o smazání účtu nemusíte žádat podporu seznamky. Ve svém profilu naleznete záložku „Detaily účtu“, kde můžete kdykoliv přistoupit k odstranění profilu z databáze tohoto seznamovacího portálu. Zadejte své přístupové heslo, napište důvod odchodu a klikněte na „Smazat profil“.

DatingBuddies Funkce

Flirtování

Zaflirtujte si s ostatními uživateli! Zjistěte, zda ostatní uživatelé hledají to samé, co vy. Vyberte si, jestli s uživatelem chcete flirtovat nebo se přesuňte k jinému kandidátovi. Pod záložkou „Mé flirtování“ uvidíte uživatele, se kterými jste se rozhodli flirtovat.

Nastavení profilu

Na seznamku si můžete, ale nemusíte nahrát fotografii. Pokud si ji po registraci nahrajete, obdržíte zdarma měsíční členství. Vyplňte svou charakteristiku, jaký si představujete protějšek a z jaké oblasti Česka hledáte partnera.

Výběr nejvhodnějších protějšků

Objevte své ideální partnery, které vám zobrazí seznamka po vyplnění profilu. Prohlédněte si své obdivovatele a návštěvníky a navažte s nimi nová přátelství. Nechte si zobrazit, jací uživatelé jsou noví a jací online.

Rozšíření členství pro vip

Seznamka nabízí pro VIP uživatele řadu výhod. Aktivujte si členství na jeden měsíc (669 Kč), 3 měsíce (569 Kč / měsíc) nebo 6 měsíců (469 Kč / měsíc). Stanete se viditelnými pro všechny uživatele, váš profil bude prioritně zobrazován a můžete se připojit na videohovor.

Vyhledávání uživatelů pro vip

Na seznamce uvidíte zdarma přehled uživatelů z České republiky, ale využít můžete i v rámci svého VIP účtu rozšířené vyhledávání podle mnoha kritérií. Pokud vám někdo padne do oka, přidejte si ho do Oblíbených, pošlete mrknutí nebo ho pozvěte na chat.

Čtení a zasílání zpráv pro vip

Přečtěte si doručené zprávy a odpovězte na ně – všechny se vám budou archivovat. Zprávy si můžete přečíst po zaplacení VIP členství, jinak je uvidíte rozmazaně. I bez členství ale zjistíte, jaký uživatel vám napsal.

Chatování pro vip

Spojte se okamžitě s ostatními členy prostřednictvím chatu. Uvidíte, kteří členové jsou aktuálně online. Seznamte se s nimi přes mikrofon či webkameru. V rámci chatu můžete využít funkci „Chat později“, která vám umožňuje pozastavit žádosti o chat.

Prioritně zobrazený profil pro vip

Dostaňte se na seznamce do popředí a užívejte si zájem, který tím získáte. Jestliže splníte kritéria ostatních uživatelů, objeví se váš profil na předních pozicích. Tím stoupá šance, že vám protějšek napíše.

DatingBuddies Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Viditelní pro všechny uživatele
Prioritní zobrazení profilu
Zobrazení galerie
Chatování a zasílání zpráv

VIP účet 1 měsíc

669 Kč

Viditelní pro všechny uživatele
Prioritní zobrazení profilu
Zobrazení galerie
Chatování a zasílání zpráv

VIP účet 3 měsíce

569 Kč (za měsíc)

Viditelní pro všechny uživatele
Prioritní zobrazení profilu
Zobrazení galerie
Chatování a zasílání zpráv

VIP účet 6 měsíců

469 Kč (za měsíc)

Viditelní pro všechny uživatele
Prioritní zobrazení profilu
Zobrazení galerie
Chatování a zasílání zpráv

DatingBuddies Výhody & Nevýhody

Výhody

Registrace je rychlá a nenáročná
Seznamka vám nabídne vhodné partnery
Po nahrání fotky získáte zdarma měsíční členství
Můžete se seznámit přes webkameru
Zdarma vyhledáte uživatele podle města

Nevýhody

Zprávy mohou číst a odesílat pouze VIP členové
Někteří uživatelé nemají nahranou fotografii
Na seznamce můžete flirtovat i navázat vážný vztah
Někomu může vadit automatické obnovování plateb

DatingBuddies pro uživatele

Výhody

Na seznamku DatingBuddies se neregistrují podvodníci, neboť některé funkce jsou placené. To vám dává záruku, že si píšete se solidními uživateli.
Na webu DatingBuddies potkáte dospělé uživatele, které jednoduše vyhledáte podle kraje a města.
Automatické platby můžete kdykoliv pozastavit ve svém profilu a nemusíte nikam zasílat písemnou žádost.
Screenshot

Solidní placená seznamka DatingBuddies

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka DatingBuddies patří mezi placené. Tím máte jistotu, že to lidé se seznamováním myslí vážně a nebudete komunikovat s podvodníky. Čím delší si zvolíte členství, tím vyšší dostanete slevu. Na této seznamce můžete potkat uživatele na vážný vztah i flirt. Vždy se ale ujistěte, že protějšek hledá to samé, co vy. DatingBuddies využívá nejnovější technologie pro chatování a videohovory, abyste mohli vybraného partnera před schůzkou lépe poznat. Zprávy si můžete přečíst po úhradě členství. Flirtujte bez omezení a domluvte si schůzku. Na této seznamce je to snadné, a třeba vás na ní čeká váš životní partner!

DatingBuddies Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Sebastian, 41 let

Líbí se mi na DatingBuddies, že si na nic nehraje, nic neschovává a všechno ovládáte přes svůj uživatelský profil. Když chci VIP, pošlu platbu, když v tom nechci pokračovat, zruším ji. Tahle svobodná volba je fajn.

ANO 2 NE 1
Iveta, 26 let

Musím hodnotit na jedničku funkci Chat. Je naprosto skvělé, že ještě před schůzkou se mohou spojit s muži a zjistit, jestli stojí za můj čas. Někdy se mi potvrdilo, že je to sympaťák, jindy že fotky klamou.

ANO 11 NE 5
Karel, 34 let

Vždy jsem byl k seznamkám skeptický. Po zkušenosti s DatingBuddies jsem se rozhodl, že se tímto způsobem nebudu dále seznamovat. Psát si s někým můžete po zaplacení členství, a že to není dvakrát levné, to asi nemusím zmiňovat.

ANO 14 NE 12
Hedvika, 32 let

Přidávám se ke kladnému hodnocení. Když se nudím, prohlížím si profily a flirtuji s nimi, když se cítím sama, vyrazím s někým novým na večeři a do kina. Občas se poštěstí a završíme večer nocí u mě.

ANO 22 NE 15

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz