Seznamka flirthits.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

flirthits.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,5/10
21 000+ / 21+
flirthits.com

Použitelnost stránek a funkce: 4/10

Bezpečnost seznamky: 5/10

Přehlednost profilů: 4,8/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 3,8/10

Cena služby: 4,5/10

flirthits.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka flirthits.com pro flirtování a sexuální dobrodružství

Seznamka flirthits.com vám slibuje, že na ní naleznete zábavu ve svém okolí. Objevte na ní muže a ženy, kteří se chtějí seznamovat, bavit a flirtovat. Registrace je rychlá a během okamžiku se na ní seznámíte se zajímavými lidmi. Členové flirthits.com jsou otevřeni nezávazným vztahům, touží po dobrodružství a můžete si s nimi splnit své tajné fantazie. Tento seznamovací web je diskrétní a váš partner se nedozví, že flirtujete s jinými protějšky. Registrovat se na něj mohou osoby starší 18 let, které se nechtějí vázat a přejí si navázat nové kontakty. Zbavte se předsudků a poznejte uživatele se zájmem o sexuální dobrodružství a flirt. Registrace je zdarma a trvá pouze pár minut. Poté se stáváte členem seznamky.

Registrace a dobrovolné vyplnění profilu

Nejprve vyberte, koho hledáte, jaké je vaše pohlaví a vyplňte své uživatelské jméno a heslo. Potvrďte svou registraci kliknutím na aktivační odkaz v emailu a užívejte všech výhod seznamky. Prozraďte něco o sobě a odhalte, jaký vztah hledáte, jaké je vaše vzdělání a profese a napište vzkaz vašim potenciálním nápadníkům. Nahrajte si profilovou fotografii a udělejte pozitivní první dojem. Na fotografii musí být rozpoznatelná tvář a nesmí obsahovat příliš nahoty nebo pornografické prvky.

Užívejte si funkcí zdarma – je jich hned několik

Prohlédněte si své návštěvníky a projděte si návrhy profilů, které vám seznamka vygenerovala. Vyjádřete protějšku své sympatie a sdělte mu srdíčkem, že se vám líbí a přidejte si ho do Oblíbených profilů.

Zdarma si můžete prohlédnout fotografie a přečíst si informace na profilech ostatních uživatelů. Přístup máte rovněž k doručené poště, ale pro zasílání zpráv si musíte zakoupit mince. Ať už se nacházíte kdekoliv, uživatele vyhledáte podle pohlaví, věkového rozmezí a lokality (města).

Za mince můžete posílat dárky a chatovat

Na seznamce flirthits.com si můžete zakoupit 100 až 3 000 mincí. K nákupu přes webové stránky obdržíte bonusové mince až v hodnotě 300 mincí. Za mince můžete poslat ostatním uživatelům zprávu nebo jim darovat virtuální dárek. Za odeslání jedné zprávy se vám strhne 50 mincí a za použití funkce „TopChat“ dalších 20 mincí. Mince jednoduše zaplatíte kreditní či debetní kartou, přes PayPal nebo kartou Paysafecard. Seznamka momentálně nenabízí žádné VIP členství.

Profil vám smaže podpora seznamky

Nalezli jste na seznamce flirthits.com spřízněnou duši, nebo naopak jste to štěstí neměli a chcete si svůj profil smazat? Na tomto webu si nemůžete profil smazat sami, ale musíte emailem kontaktovat český zákaznický servis. Po odstranění profilu přijdete o zbylé mince, zprávy a kontakty. V případě, že momentálně seznamku nechcete využívat, nemusíte být na webu aktivní. Kdykoliv se na něj můžete vrátit, aniž byste po dobu své nepřítomnosti platili nějaké členství.

flirthits.com Funkce

Přehled návštěvníků

Zajímá vás, kdo navštívil váš profil? Seznam těchto uživatelů naleznete pod záložkou „Návštěvníci“. Možná zpočátku nebudete mít žádné návštěvy. Seznamka vám proto zobrazí návrhy uživatelů, kteří by se vám mohli zamlouvat a které můžete navštívit.

Lajky

Ostatním uživatelům můžete lajkem vyjádřit své sympatie. Stačí kliknout na jejich profilu na srdíčko. Stejně tak i vy můžete dostat od jiných členů lajky. Při vzájemných sympatií spolu navažte konverzaci.

Oblíbení uživatelé

Někteří uživatelé vás mohou natolik zaujmout, že si je budete chtít dát pod záložku „Oblíbené“. Profily tak budete mít neustále při ruce a můžete se k nim kdykoliv vrátit.

Vyhledávání protějšků

Vyhledejte protějšky ze svého okolí a využijte k tomu vyhledávač v levé části seznamky. Zadejte, jaké pohlaví hledáte, v jakém věkovém rozmezí a z jaké lokality – města. Rázem se vám zobrazí všichni uživatelé z dané oblasti.

Nákup mincí pro vip

Pro chatování, darování dárků a zasílání zpráv si musíte zakoupit virtuální mince. Ty snadno zaplatíte platební kartou nebo jinou formou, např. přes PayPal. 100 mincí stojí 49 Kč, 200 mincí 99 Kč, 700 mincí 249 Kč, 1 350 mincí 499 Kč a 3 000 mincí 999 Kč.

Chatování pro vip

Připojte se k chatu a zasílejte si zprávy, dárky a virtuální polibky, dokud vás to neomrzí. Poznejte se přes chat a domluvte si schůzku. Po otevření chatu s protějškem se o něm v levém sloupci ihned dozvíte všechny podstatné informace, které uvedl ve svém profilu.

Přijímání a odesílání zpráv pro vip

Uživatelé, které jste si nezablokovali, vás mohou kontaktovat. Jejich zprávy uvidíte pod záložkou „Doručená pošta“. Na zprávy můžete odpovědět po zakoupení a uplatnění mincí. Dejte na sebe v první zprávě kontakt a pokračujte v konverzaci někde jinde.

Zaslání dárku pro vip

Pošlete atraktivnímu protějšku virtuální dárek za mince. Vyberte si, jaký dárek mu pošlete a v jaké hodnotě a vyjádřete mu, že se vám líbí, že po něm toužíte a že ho chcete pozvat na rande. Uvidíte, že odpověď na sebe nenechá dlouho čekat.

flirthits.com Ceník VIP členství

Účet zdarma

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

100 mincí

49 Kč

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

200 mincí

99 Kč

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

700 mincí

249 Kč

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

1350 mincí

499 Kč

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

3000 mincí

999 Kč

Chatování
Zasílání zpráv
Posílání virtuálních dárků

flirthits.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce najdete krátkodobý i dlouhodobý flirt
Na flirthits.com si můžete zablokovat urputné uživatele
Nemusíte se obávat sexuálně laděného obsahu a fotek
Členy vyhledáte podle věku a města
Seznamka vám navrhne uživatele k seznámení

Nevýhody

Chatovat a psát zprávy můžete až po zakoupení mincí
Seznamka je zaměřena na lidi, kteří chtějí flirtovat
O smazání profilu musíte požádat podporu seznamky
Mnoho uživatelů není na seznamce aktivní

flirthits.com pro uživatele

Výhody

Seznamka flirthits.com nabízí mnoho funkcí zdarma a další za nákup mincí. Nezavazujete se k žádnému automaticky obnovovanému členství.
Na flirthits.com snadno naleznete protějšek pro strávení volných chvil a pro splnění sexuálního dobrodružství.
Uživatelská základna flirthits.com je relativně široká a vyrovná se ostatním známým komerčním seznamkám.
Screenshot

Závěrečné hodnocení seznamky flirthits.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka flirthits.com je místem, kde si zaflirtujete, užijete spoustu zábavy a navážete nové známosti. K ničemu se na ní nezavazujete, naopak máte svobodnou volbu, zda a kolik si zakoupíte mincí. Po vyčerpání mincí záleží na vás, jestli přistoupíte k dalšímu nákupu mincí – nedochází k jejich automatickému nákupu. Tento seznamovací web je přístupný dospělým osobám a nachází se na něm lidé, kteří to myslí se seznamováním vážně. Vyzkoušejte tuto seznamku a poznejte nové partnery na sex, flirt nebo vztah. Najděte protějšek pro pravidelné schůzky či jednorázové povyražení. Web flirthits.com nic neskrývá a řadí se mezi solidní seznamky.

flirthits.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Anička, 20 let

Jednou v noci jsem nemohla spát a hledala jsem nějaké nové seznamky. Vyskočila na mě Flirthits a já si řekla, že nějaký flirt bych vlastně brala. Do rána mi přišlo osm zpráv s emaily a telefonními čísly a já si hned dojednala rande s jedním sympaťákem.

ANO 7 NE 3
Hynek, 34 let

Byl jsem mile překvapen, když jsem zjistil, že z Karlových Varů jsou tam desítky žen. Nečekal jsem to, koneckonců seznamka je dost neznámá. Poslal jsem několika z nich polibek a většina se chytila na udičku. S jednou jsme se přesunuli ze seznamky ke mně domů.

ANO 17 NE 8
Lenka, 25 let

Flirthits není to pravé ořechové pro mě. Doufala jsem, že se uživatelé budou chtít seznámit i vážně, ale zatím dostávám jen sexuální nabídky a žádné seriózní pozvání na rande. Kdo hledá jen sex, asi tu někoho takového najde.

ANO 18 NE 16
Standa, 30 let

Málokde najdete tolik hezkých slečen na jednom místě, a co teprve, když zjistíte, že jim jde jen o jedno. Připadám si na Flirthits jako v sedmém nebi, konečně seznamka, kde ženy nehledají vztah.

ANO 24 NE 16

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz