HledamMilionare.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

HledamMilionare.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
90 000+ / 30+
HledamMilionare.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5/10

Bezpečnost seznamky: 5,5/10

Přehlednost profilů: 5,5/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 6,5/10

Cena služby: 6,5/10

HledamMilionare.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

HledamMilionare.cz – seznamka pro cílevědomé muže a ženy

Ryze Česko-slovenská seznamka HledamMilionare.cz patří mezi špičky tuzemských seznamovacích portálů. Získala si v dobrém slova smyslu mediální pozornost ve všech předních mediálních portálech. I přesto, že sex je velmi důležitou součástí dvou lidí, seznamka se ostře distancuje od nabídky sexuálních služeb a prostituce. Prioritní myšlenkou seznamky je propojit úspěšné muže s atraktivními ženami, a umožnit jim tak vytvořit vyrovnaný harmonický pár. Tato vize se daří naplňovat. Na seznamce se nejvíce předpokládá registrace starších bohatých pánů, kteří hledají pohledné, reprezentativní ženy a dívky, které by mohly za protislužby finančně podporovat. Registrovat se může i úspěšná žena, která by se ráda stala sponzorem méně úspěšného muže, nebo ženy. A mezi hledající se také může registrovat i muž toužící po bohaté přítelkyni nebo příteli

Výběr profilové fotografie je základem pro seznámení

Seznamka Vás v žádném případě nenutí do toho, aby jste si hned po založení profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Bez vložené fotografie ale nemůžete zobrazit profily ani fotografie ostatních uživatelů. Milionáři s aktivním milionářským účtem nemusí nahrávat vlastní fotografie, aby mohli zobrazit fotografie dívek. Můžete si nastavit, že fotografie uvidí pouze uživatelé s ověřenými fotografiemi nebo kdokoliv až po zadání Vámi sděleného hesla. Fotografie tak můžete odhalit až když si s opačným pohlavím vyměníte pár vět. Taktéž si můžete nastavit Váš profil jako neviditelný. Takové profily se vůbec nezobrazují ve výpisech uživatelů. Váš profil vidí pouze ten uživatel, kterého kontaktujete. U neviditelných profilů musíte vždy začít konverzaci Vy, nikdo Vás nebude moci kontaktovat.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce HledamMilionare.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pro jeho smazání je nutné kontaktovat podporu portálu a požádat o trvalé odstranění profilu nebo po přihlášení prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách požádat o zrušení profilu. Svůj účet můžete také na nějakou dobu deaktivovat, postup je stejný jako při odstranění profilu.

Členství na seznamce HledamMilionare.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je samozřejmě ZDARMA. Máte-li zájem kontaktovat dívky, je nutné si aktivovat svůj sponzorský profil. Nejste-li si jistí, zda se Vám aktivace vyplatí, můžete udělit dívkám sympatie, čekat jestli Vám ji dívka vrátí, nebo Vás kontaktuje a teprve po té si milionářský profil aktivovat. Aktivace profilu probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Registrace na portál seznamky HledamMilionare.cz je pro hledající ženy a dívky zdarma. Milionáři mají registraci také zdarma, nicméně pokud chtějí plně využívat možnosti seznamky, musejí svůj seznamovací profil za poplatek aktivovat. Zpoplatnění profilu milionáře je logicky přívětivý krok. Pokud se tedy někdo prezentuje jako úspěšný člověk ochotný se o své zdroje rozdělit, poplatek za registraci by pro něj neměl být vůbec překážkou.

HledamMilionare.cz Funkce

Vyhledávání

Regionální vyhledávání je dostupné k identifikaci uživatelů seznamky, kteří se zajímají o seznámení okolo Vás. Seznamka také nabízí možnost blokovat vybrané členy, aby Vás již nemohli kontaktovat. Toto může být zvláštně užitečné, pokud dostáváte velké množství odpovědí od členů, o které nemáte zájem.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete podrobné informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte svůj život dopodrobna. Zvýšíte tím zájem o seznámení.

Výběr flirtu

Všechny vyhledávací funkce jsou ZDARMA, tudíž nemusíte utrácet za milionářské členství hned. Vyhledávat může podle zadaných kritériích jako například: pouze s fotkou, nekuřáci, pohlaví, kraj, věk, postava a barva vlasů.

Čtení a odesílání zpráv

Čtení došlých zpráv od členů seznamky je možné až po zaplacení milionářského balíčku. Za odemknutí konverzace se považuje zahájení konverzace s jiným uživatelem ze strany uživatele s aktivním profilem. V případě, že konverzaci zahájí uživatel hledající milionáře, se za odemknutí konverzace považuje odpověď ze strany uživatele s aktivním profilem. Odemknuté konverzace zůstávají natrvalo odemknuté, tedy i po ukončení platnosti aktivního profilu.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce HledamMilionare.cz máte možnost zakoupit si členské milionářské balíčky. Podle délky se odvíjí i cena milionářského členství. Ta činí od 1.210,- Kč za měsíc až do 7.260,- Kč za půl roční členství. Platba za milionářské balíčky probíhá v zabezpečeném režimu.

HledamMilionare.cz Ceník VIP členství

1 měsíc

1 210 Kč

5 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 1 měsíc

3 měsíce

3 630 Kč

15 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 3 měsíce

6 měsíců

7 260 Kč

30 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 6 měsíců

základní registrace

Bez výhod pro sponzora

HledamMilionare.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelí ženy i muži
Rychlá a přehledná registrace, není nutností profilová fotografie
Soukromé profily
Živý chat
Chudým kráskám pomáhá plnit jejich milionářské sny

Nevýhody

Bez ověření totožnosti
Nutnost aktivace milionářského profilu za poměrně vysoký poplatek
Seznamka nemá mobilní aplikaci

HledamMilionare.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platba za aktivaci milionářského profilu na Vašem svobodném rozhodnutí
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil a fotografie
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na seznámení s výhodou
Díky nastavení filtrů vyhledáváte protějšky z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál HledamMilionare.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line seznamka HledamMilionare.cz je portál s dlouholetou historií, který nabízí zajímavým způsobem seznámení se sponzorem. Máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a úspěšných mužů. Jedná se o bezpečné seznamování. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu nebo lásky na celý život - i když kdo ví. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, vzhled příjemný, nenajdete žádné slepé uličky. Seznamku HledamMilionare.cz mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spousta zajímavých dívek a žen a úspěšných mužů. Seznamka má plně funkční webový design, bez problémů běží na jakémkoliv počítači, notebooku, tabletu a mobilním telefonu. Bohužel mobilní aplikace aktuálně chybí.

HledamMilionare.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (1)
Dáša, 27 let

Jsem velmi ráda za tuto seznamku. Seznamka je zdarma, tedy pro nás hledající ženy. Během jednoho týdne se mi ozval můj pohádkově bohatý milionář, omlouvám se, že jej tak nazývám - mám ho i ráda. Létáme společně po světě, kupuje mi drahé a krásné dárky. Vidíme se jen když chceme a to mi vyhovuje. Opravdu pro ženy super místo na seznámení se s milonářem.

ANO 0 NE 0
Matouš, 39 let

Je potřeba si říct, že ne všechny sympaťandy hrají fair-play. A proto jsem se vydal hledat mladšího muže. Je jen malé procento kluků, s nimiž se mi podařilo během několika dnů navázat skutečnou debatu. Pak už jen čekat na štěstí a doufat, že s klukem, se kterým si dlouhé hodiny píšeš, na rande fakt přijde. Seznamka je pro mě docela velkým zklamáním. Najít v dnešní době kluka, který se nechá vydržovat, je umění.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz