Hrisny Flirt

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

HrisnyFlirt.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
1 000 000+ / 30+
HrisnyFlirt.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

HrisnyFlirt.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

HrisnyFlirt.cz – Erotický portál pro navázaní flirtu

Seznamovací portál HrisnyFlirt.cz patří mezi nejvyhledávanější erotické portály v České republice. Oblíbila si jej převážně mladší generace, která vyhledává partnery na jednu noc a flirtování. Seznamka nabízí z velké části funkce zdarma, ale pro zvýšení Vašich šancí na úspěch se nabízí i prémiové funkce. Ty spočívají v tom, že po aktivaci placeného VIP členství můžete zobrazit uživatele, který má o seznámení s Vámi zájem nebo za menší obnos kreditů Váš seznamovací profil bude posunut na začátek výpisu profilů na stránce "V okolí". Takových zvýhodnění je celá řada. Např. vidíte, kdo se s vámi chce potkat osobně; kdo si vás přidal do oblíbených kontaktů, též se Vám za několik kreditů zapne možnost hrát “Super setkávání”, díky této schopnosti se budete zobrazovat ve hře “Setkání” mezi prvními profily. Získáte tím mnohem více návštěv od potenciálních partnerů. Seznamovací portál je určen především všem dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhami a nenaplněnými představami. Samotný obsah seznamovacího portálu odpovídá směru, jakým se před lety vydal. Každý uživatel si může prohlédnout profilové fotografie dalších uživatel.. Při důkladném prohlédnutí uživatelů seznamky jsme v závěru došli k informacím, že je registrován dostatek aktivních uživatelů ze všech krajů České republiky. Registrovaný uživatel zde najde i potencionální partnery, kteří sdílejí stejnou představu o nezávazném vztahu a dále ty, kteří preferují flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah. Nehledejte zde standardní vážný vztah ani čisté přátelství. Uživatelé seznamky uvítají to, když budete mít na svém profilu erotické fotografie, komu to vadí, měl by si najít jinou stránku pro seznamování

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na HrisnyFlirt.cz

Registrace na portál seznamky HrisnyFlirt.cz je jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze standardní údaje. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Poté obdržíte aktivační e-mail s odkazem na ověření Vaší e-mailové adresy, potvrzením Váš seznamovací plně aktivujete a můžete se vydat seznamovacím dobrodružstvím. Portál je optimalizovaný jak pro PC, tak i chytré mobilní telefony a tablety. Každý den se na něj registrují stovky nových zájemců, kteří hledají nezávazný vztah a flirt. Na základním nastavení seznamovacího profilu dost záleží, protože dle toho co uvedete o sobě, naopak obdržíte i návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, šance na nezávazné seznámení nebo sex na jednu, jsou velmi vysoké, a to jak pro ženy tak i pro muže.

Výběr profilové fotografie je základem pro vzkvétající seznámení

Seznamka Vás striktně nenutí do vložení fotografie, nicméně je doporučeno si fotografii vložit, tím se samozřejmě rapidně zvyšuje na seznámení s potenciálním partnerem. Doporučujeme vybrat takovou fotografii, kterou zaujmete možné budoucí partnery na seznámení a radovánky třeba na jednu noc. Zakázané nejsou ani svádivé fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - ty jsou publikem vítané. Je také doporučené, aby fotografie odpovídala realitě. Fotografie, které mají neaktuální hodnotu mohou víceméně vzbudit v potenciálním protějšku při reálném setkání veliké zklamání.

Členství na seznamce HrisnyFlirt.cz

Po aktivačním registračním procesu se stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete si ihned začít procházet seznamovací profily, vyhledávat potencionální partnery ve svém okolí a zjišťovat základní informace o protějšku. Pro zaslání zpráv si nemusíte kupovat VIP členství. Výhody členství: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete rozšířené možnosti portálu. Samotný nákup VIP členství probíhá v zabezpečeném bankovním režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce HrisnyFlirt.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou nastavení ve svém profilu tuto možnost naleznete jednoduše. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamování odpočinout, můžete si svůj seznamovací profil jen na nějaký čas vypnout. Po Vaší pauze si opět profil můžete stejným způsobem opět aktivovat.

HrisnyFlirt.cz Funkce

Flirty

Pod záložkou „Shoda“ můžete objevovat protějšky, kterým můžete dát vědět, že máte chuť na žhavou schůzku. Na přijaté zprávy můžete odpovídat pouze po zaplacení VIP členství. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailní informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám již nic nebrání domluvit si reálnou žhavou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě (prostoru je dostatek), dejte vědět o svých přednostech a odhalit můžete i své neřesti a dát vědět o svých sexuálních touhách.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám na seznamce přijdou sympatičtí si můžete označit zeleným tlačítkem “Ano”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zajímat. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem na daném profilu uživatele pokud kliknete na tlačítko "Přidat k oblíbeným“.

Zájem o flirt

Většina funkcí je na seznamce zcela ZDARMA, tudíž nemusíte okamžitě platit za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že sympatický profil označíte tlačítkem “Oblíbit”, a následně čekáte zda-li Vám to protějšek bude opětovat. Svůj prvotní zájem o flirtování odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si zájemce o seznámení ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, kraje a města. Následně poté si můžete prohlížet profily a zjišťovat případné sympatie. Flirtovací proces zahájíte dle svého gusta a reagujte na příchozí zprávy. O tuto formu konverzace na seznamce není nouze.

Čtení a odesílání zpráv

Aby jste mohli číst zprávy, nemusíte být VIP členem. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na odvaze protějšku, zda bude chtít ve flirtování pokračovat i mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce HrisnyFlirt.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky členství Vás VIP členství vyjde měsíčně na 199 až 449,- Kč, čím delší členství zakoupíte, tím bude levnější. Tyto náklady se zcela jistě vyplatí, protože aktivních členů seznamky je velké množství a každý den se počet navyšuje o nově příchozí. Seznamka HrisnyFlirt.cz je zdarma, nabízí však placené funkce za kredity, jenž zvyšují šance na seznámení.

HrisnyFlirt.cz Ceník VIP členství

1 měsíc členství

449 Kč

cena za 1 měsíc členství bez zvýhodnění

3 měsíce členství

996 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 332,- Kč

6 měsíců členství

1 154 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 259,- Kč

základní členství

zdarma

HrisnyFlirt.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámíte s ženami i muži
Registrace profilu je velmi jednoduchá a není nutností Vaše profilová fotografie
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících setkání zaměřená na flirt a sex

Nevýhody

Na seznamce narazíte samozřejmě na fiktivní profily
Některé funkce seznamky jen za kredity
Možnost zobrazení některých profilů s fotografií až po zaplacení kredity
Seznamka nemá mobilní aplikaci

HrisnyFlirt.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny zcela ZDARMA
Platby za VIP členství jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Všechny erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným VIP členům
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí zcela Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a sex
Díky nastavení filtrů vyhledáváte možné setkání z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál HrisnyFlirt.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotická seznamka HrisnyFlirt.cz je velmi živý portál, který nabízí jednoduchým a rychlým způsobem seznámení, flirt a zábavu na jednom místě. Najdete zde různé lidi s různými zájmy. Nejenže máte na výběr z několika tisíc aktivních žen a mužů, kteří hledají sex nebo flirt, ale dokonce bez bez zábran ukazují své nahá těla on-line. Je to opravdu ideální místo na bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam potenciálních sexuálních partnerů. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde prioritně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo ví. Prostředí samotné seznamky je velmi přátelské, klikání Vás nezavede do žádné nefunkční stránky. Seznamku HrisnyFlirt.cz mohu vřele doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy, sexuálních nabídek na dobrodružná reálná setkání, za kterými se skrývají atraktivní ženy a muži všech věkových kategorií. HrisnyFlirt.cz je skvělá seznamka pro ty, kteří chtějí hlavně flirtovat a nezávazně se bavit a užívat si.

HrisnyFlirt.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Norbert, 34 let

Ahoj, co se týče moji recenze na tuto seznamku, tak asi takto: nevidím komu se líbim, když někomu napíšeš, tak je malá pravděpodobnost, že Vám ta dotyčná odepíše. Za další, když chcete napsat nějaký holce, která je žádanější, tak musíte mít kredit. Prostě na dvě části seznamka jako všechny seznamky. Nemají ani holky slušnost napsat hele sorry, nemám zájem a nebo že už s někým randí. Hodně vylepšení by to chtělo a mobilní aplikaci také.

ANO 0 NE 0
Ada, 36 let

Já se tam seznámila se skvělým klukem. Ale byl to taky ten jediný, se kterým jsem se i sešla a normálně se bavila dál. Založila jsem si to jen ze srandy, jako že nevěřím, že se doopravdy můžeš s někým seznámit přes net. Ale vyjít to může.

ANO 0 NE 0
Agáta, 49 let

Taky jsem zkusila HrisnyFlirt.cz a celkem v pohodě, všechno funguje tak jak má a je to i zábava celkem. S několika muži jsem si vyšla, nebylo z toho nic vážného, a to se mi právě líbí.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz