JenJednaNoc

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Jen Jedna Noc Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
9,5/10
30 000+ / 30+
Jen Jedna Noc

Použitelnost stránek a funkce: 9,3/10

Bezpečnost seznamky: 9,3/10

Přehlednost profilů: 9,8/10

Potenciál nalezení partnera: 9,8/10

Zákaznická podpora: 9,8/10

Cena služby: 9,3/10

Jen Jedna Noc Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

JenJednaNoc.cz – seznamka pro úlet na jednu noc

Seznamka JenJednaNoc.cz se stala vyhledávaným místem na českém internetu pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Seznamovací portál je určen především všem dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhami a nenaplněnými představami. Samotný obsah seznamovacího portálu odpovídá směru, jakým se vydal. Každý uživatel si může prohlédnout profilové fotografie dalších uživatelů až po řádném vyplnění svého profilu. Při důkladném prohlédnutí uživatelů seznamky jsme v závěru došli k informacím, že je registrován dostatek aktivních uživatelů ze všech krajů České republiky. Registrovaný uživatel zde najde i protějšky, kteří sdílejí stejné představy o nezávazném vztahu na jednu noc a dále ty, kteří preferují flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah nejen s takzv. výhodami. Nicméně tu nehledejte standardní vážný vztah ani čisté přátelství bez sexuálních úmyslů. Komu vadí obnažená krásná těla na fotografiích, ten by se měl tomuto seznamovacímu portálu vyhnout přinejmenším obloukem. Samozřejmě, ten kdo si rád prohlíží atraktivní těla, tomu seznamku JenJednaNoc.cz doporučujeme. Zcela jistě zde najdete partnera či partnerku a možná nejen na jednu noc, kdo ví? Třeba i na život.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na JenJednaNoc.cz

Registrace na portál seznamky JenJednaNoc.cz je zcela jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze standardní údaje. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem na potvrzení e-mailu, kterým svůj seznamovací aktivujete. Seznamovací portál je optimalizovaný jak pro PC, tak i chytré mobilní telefony a tablety a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základním nastavení profilu hodně záleží, protože dle toho co uvedete za informace například o svých zájmech, obdržíte i návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, šance na flirt nebo sex na jednu, jsou velmi vysoké, a to jak pro ženy tak i pro muže.

Výběr profilové fotografie je základem pro vzkvétající seznámení

Seznamka Vás vůbec nijak nenutí do toho, aby jste si okamžitě po založení seznamovacího profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Ten kdo si ji na profil hned nahraje, má samozřejmě větší šance na seznámení s protějškem. Vyberte takovou fotografii, která zaujme možné budoucí protějšky na seznámení a radovánky na jednu noc. Zakázané nejsou ani svádivé fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Je doporučené, aby fotografie odpovídala realitě. Fotografie. které mají neaktuální hodnotu mohou samozřejmě vzbudit v protějšku při reálném setkání obrovské zklamání.

Členství na seznamce JenJednaNoc.cz

Po registraci na seznamce se hned stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily a zjišťovat základní informace o protějšku. Pro zaslání zpráv si musíte koupit členství. Výhody členství: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete možnost odesílání zpráv členům seznamky. Nákup VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce JenJednaNoc.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Podpora“ najdete možnost „Chci zrušit můj profil“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamování odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět jednoduše aktivovat.

Jen Jedna Noc Funkce

JenJednaNoc.cz Funkce Flirty

Pod záložkou „Shoda“ můžete objevovat protějšky, kterým můžete dát vědět, že máte chuť na žhavou schůzku. Na přijaté zprávy můžete odpovídat pouze po zaplacení VIP členství. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailní informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám již nic nebrání domluvit si reálnou žhavou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě (prostoru je dostatek), dejte vědět o svých přednostech a odhalit můžete i své neřesti a dát vědět o svých sexuálních touhách.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám na seznamce přijdou sympatičtí si můžete označit zeleným tlačítkem “Ano”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohli zajímat. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem na daném profilu uživatele pokud kliknete na tlačítko "Přidat k oblíbeným“.

Zájem o setkání

Většina funkcí je na seznamce zcela ZDARMA, tudíž nemusíte hned platit za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například Ano, mám zájem o žhavé setkání. Svůj prvotní zájem o setkání, odešlete tedy zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si zájemce o seznámení ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věkového rozmezí a kraje. Následně poté si můžete prohlížet profily a zjišťovat případné sympatie. Flirtovací proces zahájíte dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu protějšku.

Čtení a odesílání zpráv

Abys mohl číst zprávy, musíte být VIP členem. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na odvaze protějšku, zda bude chtít ve flirtování pokračovat i mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství – VIP funkce

Na seznamce JenJednaNoc.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky členství Vás VIP členství vyjde měsíčně na 259 až 449,- Kč. Tyto náklady se zcela jistě vyplatí, protože aktivních členů seznamky je velké množství a každý den se počet navyšuje o nově příchozí.

Jen Jedna Noc Ceník VIP členství

základní členství

zdarma

1 měsíc členství

449 Kč

cena za 1 měsíc členství bez zvýhodnění

3 měsíce členství

996 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 332,- Kč

6 měsíců členství

1 154 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 259,- Kč

Jen Jedna Noc Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámíte s ženami i muži
Registrace profilu je velmi jednoduchá a není nutností Vaše profilová fotografie
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících setkání zaměřená na flirt a sex

Nevýhody

Na seznamce narazíte samozřejmě i na podivné profily
Odesílat zprávy potencionálním protějškům je možné až po VIP členství
Možnost zobrazení profilů s fotografií až po zaplacení členství
Ženy dostávají flirtující nabídky i od stejného pohlaví.

Jen Jedna Noc pro uživatele

Výhody

Screenshot

Můj názor na seznamovací portál JenJednaNoc.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Internetová seznamka JenJednaNoc.cz je živý portál, nabízí jednoduchý způsob jak si během chvilky najít podobně uvažující protějšky nejen na internetové dopisování. Nejenže máte na výběr z několika tisíc aktivních atraktivních žen a mužů, kteří chtějí sex na jednu noc dokonce i bez zábran a jakéhokoliv studu online, ale máte k dispozici i možnost sexuálních hrátek s dívkou či mužem z Vašeho blízkého okolí. Je to ideální místo na bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde prioritně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo ví. Prostředí samotné seznamky je velmi přátelské, nenajdete žádné nefunkční profily a nečíhá na Vás žádné překvapení v podobě odkazů na jiné webové stránky. Seznamku JenJednaNoc.cz mohu za sebe zcela jistě doporučit. Čeká na Vás spousta sexuálních nabídek na dobrodružná reálná setkání, za kterými se skrývají atraktivní ženy a muži všech věkových kategorií.

Jen Jedna Noc Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Jiri, 49 let

V dnešní době je velký problém se seznámit na ulici nebo někde na přechodu pro chodce při čekání na zelenou. Dlouho jsem brouzdal po internetových seznamkách až jsem před nedávnem narazil na seznamku JenJednaNoc.cz, kde si pravidelně na víkend jednoduše domluvím rande s mladší dívkou. A vůbec mi nevadí, že jsem si musel na půl roku zaplatit VIP členství - vyplatilo se. Seznamku mohu doporučit.

ANO 0 NE 3
Lenka, 22 let

Já osobně mohu seznamovací portál JenJednaNoc.cz hodnotit kladně. Možná je to neuvěřitelné, ale na této seznamce jsem se seznámila s mužem, se kterým již 9 měsíci žiji. Setkání bylo osudové, láska na první pohled. Nyní jsem ve 3 měsíci těhotenství a pro našeho potomka stavíme dětský pokojíček. Čili bych tímto hodnocením ráda tvůrcům projektu seznamky od srdíčka poděkovala.

ANO 0 NE 3
Milan, 24 let

Vůbec mi netrvalo dlouhou dobu pochopit to, že na zdejší seznamce jde všem o to jedno. Tím jedním je sex převážně na jednu noc. A to mě láká, Modlím se, aby se to nedomákla má současná přítelkyně. Bůh ví, třeba mi také po nějaké podobné seznamce lítá a užívá si jako já .

ANO 0 NE 1
Jarmila, 19 let

Je velmi důležité si uvědomit, že žijeme jen jednou. Jsme mladá a chci si užívat svobodného života, ale to co jsem zažila na této seznamce, na to prostě nikdy nezapomenu. Domluvila jsem si rande s docela sympatickým mužem, nicméně ke schůzce došlo. Ale v zápětí si k našemu stolu u seznamování přisedl ještě jeho kamarád a co se nestalo! Dostala jsem návrh, že si to můžeme jít rozdat ve třech. Mé doporučení je: Buďte opatrné dívky!

ANO 0 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz