Seznamka Jiskření.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Jiskření Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
1,8/10
25 000+ / 20+
Jiskření

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 3/10

Přehlednost profilů: 2,3/10

Potenciál nalezení partnera: 2/10

Zákaznická podpora: 2,7/10

Cena služby: 2,3/10

Jiskření Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Jiskření.cz pro navázání vážného poměru

Seznamka Jiskření.cz slibuje, že vám pomůže najít vysněného partnera. Na tomto seznamovacím portále jsou registrovány desítky tisíc mužů a žen, kteří hledají toho pravého partnera. Nemusíte se bát, že by vaše fotky viděli všichni uživatelé internetu. Naopak jsou přístupné pouze registrovaným členům. Kromě funkcí urychlující seznámení nechybí na Jiskření.cz praktické rady a tipy, jak se seznámit, jak se připravit na první rande a co platí na muže a ženy. Čeká na vás přátelské prostředí se zábavnou Seznamovací loterií, která vám možná přinese štěstí. Je jen na vás, zda budete čekat, až vás někdo osloví, nebo budete aktivní. Pak je jenom otázkou času, kdy na seznamce objevíte ideální druhou polovičku.

Dvě možnosti registrace na Jiskření.cz

Nezáleží na tom, kolik je vám let. Každý má možnost se na seznamku registrovat. Bez registrace se sice dostanete k vyhledávání podle několika kritérií, ale uvidíte pouze profily s rozmazanými fotkami. A jak vytvořit svůj profil? Máte dvě možnosti: buď přes Facebook, nebo ručně. Pokud vyberete tvorbu profilu ručně, nejprve zvolíte své pohlaví, město, region, datum narození a přihlašovací údaje. Jiskření.cz vám pošle na email aktivační odkaz, na který musíte kliknout.

Vyplnění uživatelského profilu

Pro zobrazení pošty nebo novinek je nejprve nutné nahrát profilovou fotografii a vyplnit text inzerátu.

Tím je zajištěna kvalita seznamky a efektivnější vyhledávání v profilech. Svůj profil můžete doplnit o další informace, jako je vzdělání, vzhled, víra, povaha, oblíbené aktivity a představa ideálního partnera. Dále se můžete svěřit s tím, kam byste chtěli na první rande, co rádi čtete nebo jaká je vaše oblíbená hudba. Odtajnit můžete i věci ze svého intimního života.

VIP členství až na jeden rok

Abyste mohli pročítat zprávy a vidět fotky bez rozmazání, musíte si aktivovat VIP členství. Nejedná se o žádnou horentní sumu a vyjde vás na pár desítek korun měsíčně. Členství si můžete aktivovat na 4 měsíce, 8 měsíců nebo 12 měsíců. Seznamka přistoupila ke zpoplatnění z toho důvodu, protože drobný poplatek odrazuje spammery a jednorázové uživatele. Máte tedy jistotu, že jsou na seznamce jen reální lidé. Webu Jiskření.cz záleží na tom, abyste se seznámili. Pokud se tak nestane, vrátí vám při dodržení podmínek peníze nebo vám zdarma prodlouží členství.

Správa uživatelského účtu a jeho smazání

Svůj uživatelský účet můžete kdykoliv smazat v nastavení. Tam také najdete přehled blokovaných uživatelů. V nastavení dále spravujete, zda vám má seznamka zasílat zprávy o aktivitě na vašem profilu a jestli chcete chránit své soukromí před uživateli internetu rozmazáním profilové fotky. V případě, že se na svůj účet nepřihlásíte po dobu delší než 12 měsíců, je váš neaktivní účet zrušen i bez vašeho souhlasu.

Jiskření Funkce

Zábavné vyplnění profilu

Vyplněním profilu získáte větší šance na seznámení a ostatní uživatelé si o vás udělají ucelený obrázek. Odtajněte informace o svém vzhledu, oblíbených aktivitách, povaze, intimnostech nebo jak si představujete ideálního partnera či první rande.

Vyhledávání uživatelů

Prohlédněte si uživatele z vašeho bezprostředního okolí. Vyhledejte je podle několika kritérií, jako je pohlaví, sexuální orientace, místo, kraj a věkové rozmezí. Neregistrovaným členům a uživatelům bez VIP členství se zobrazí rozmazané profilové fotky.

Blokace uživatelů

Někteří uživatelé mohou být v seznamování natolik urputní, že vás to může až obtěžovat. V takovém okamžiku není nic jednoduššího, než si je dát do blokace. Seznam blokovaných uživatelů najdete v nastavení. Blokaci můžete kdykoliv odvolat.

Seznamovací večer

Seznamka pořádá seznamovací večery v Praze, kde se možná seznámíte naživo. Setkejte se s minimálně 12 protějšky a absolvujte s nimi pětiminutové rande. Při vzájemných sympatiích si můžete vyměnit kontakt a rozhodnout se, zda to spolu zkusíte.

VIP účet pro vip

Aktivujte si VIP účet a získejte přístup ke všem funkcím. Členství na 4 měsíce stojí 69 Kč / měsíc, na 8 měsíců 39 Kč / měsíc a na 12 měsíců 29 Kč / měsíc. V případě, že se na seznamce neseznámíte, vrátí vám Jiskření.cz peníze zpět nebo vám zdarma prodlouží členství

Prohlížení fotografií pro vip

Jako registrovaný VIP člen máte možnost prohlížet fotografie ostatních uživatelů a na jejich základě se rozhodnout, zda je oslovíte nebo ne. Zároveň si můžete pročíst jejich seznamovací inzerát. I vaše fotografie je přístupna všem VIP členům.

Čtení a zasílání zpráv pro vip

Po aktivaci VIP členství si můžete pročíst zprávy od ostatních uživatelů a reagovat na ně. Konverzujte bez omezení a vyměňte si kontaktní údaje nebo se domluvte na schůzce. Pod záložkou „Pošta“ nechybí příchozí a odchozí zprávy, které můžete kdykoliv smazat.

Novinky pro vip

Zajímá vás, co se děje na vašem uživatelském účtu? Najeďte na záložku „Novinky“, pod kterou uvidíte, kdo navštívil váš profil, kdo na vás mrknul, komu se líbí vaše fotka a kdo vám poslal minivzkaz. Návštěvu nebo mrknutí můžete podle sympatií oplatit.

Jiskření Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení fotografií
Zobrazení návštěvníků profilu
Mrknutí na uživatele

Za poplatek

Posílání a čtení zpráv
Prohlížení fotografií
Zobrazení návštěvníků profilu
Mrknutí na uživatele

Jiskření Výhody & Nevýhody

Výhody

Jiskření.cz obsahuje desetitisíce profilů
VIP členství stojí pár desítek korun měsíčně
Snadno vyhledáte členy z vašeho města
Při neseznámení vám seznamka vrátí peníze
Na seznamce najdete partnera na vážný vztah

Nevýhody

Bez VIP členství nemůžete využívat funkce seznamky
Musíte mít nahranou profilovou fotografii
Ne všichni registrovaní uživatelé jsou aktivní
Bez registrace si neprohlédnete fotky uživatelů

Jiskření pro uživatele

Výhody

Seznamka slouží především k vážnému seznámení. Nenajdete na ní spammery ani vtipálky bavící se na váš účet
VIP členství je relativně levné a do seznámení investujete jen pár korun. Členství se samo neobnovuje a po jeho skončení se vám nestrhne z účtu další platba
Vaše fotky vidí jen registrovaní uživatelé, které snadno vyhledáte podle mnoha kritérií
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Jiskření

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Jiskření.cz je určena především k nalezení vážného poměru, ale uživatelé tu také narazí na protějšky hledající flirt či přátelství. Potěšující je fakt, že seznamka automaticky neprodlužuje členství a nestrhává vám bez vašeho vědomí peníze z účtu po jeho skončení. Všechny služby jsou placené, ale chybí tu vědecká metoda seznámení i mobilní aplikace. Kromě těchto drobných nedostatků má seznamka vysokou úroveň a širokou uživatelskou základnu. Tento středně velký seznamovací server je bezpečný a pro své uživatele pořádá seznamovací večery, kde se můžete seznámit naživo. Seznamku vám bez výčitek svědomí doporučujeme!

Jiskření Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (5)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (3)
Mirek1893

Plno falešných profilů, které si tam zřejmě umisťuje sám administrátor. V každém městě jsem narazil na několik profilů stále online, jejichž fotografie jsem nalezl na Googlu a ve skutečnosti patří různým modelkám. Až za nimi pak následují běžní uživatelé online většinou před 30ti a více dny. Několik profilů jsem nahlásil, psal i na podporu a bez jakékoliv reakce. Po nějaké době jsem se tam vrátil a všechny tyto profily tam stále jsou. Při registraci je nutné zaplatit předplatné, prý jako prevence proti falešným profilům a spamování, tak jak je možné, že se mi v seznamu návštěv začaly hromadit takové, co mají na profilu odkazy na pochybné erotické stránky. Navíc absolutně nereagující podpora.

ANO 6 NE 0
Pavel, 26 let

Já se řadím mezi spokojené uživatele. Jiskření je profesionální seznamkou, která za svoje služby nechce moc platit. Roční členství mě přišlo na 348 korun, jaká seznamka vám tohle nabídne? Za mě je Jiskření fajn a jsem se službami spokojený.

ANO 4 NE 3
Mirek, 25 let

Za seznámení musíte platit. A nikde se ani nedočtete, co všechno po zaplacení získáte. Na mě celá tahle seznamka působí dost nevěrohodně a nemám ve svém okolí nikoho, kdo by na ní byl. Já za seznámení nic platit nechci.

ANO 7 NE 1
Hedvika, 30 let

Hledala jsem vážný vztah. I když se seznamka tváří, že vám pomůže takový vztah najít, tak jsem stejně narážela jenom na chlapy, kteří se chtějí jen bavit. Neobjevila jsem žádného, který by hledal to samé co já.

ANO 8 NE 5
Františka, 28 let

Přála jsem si do konce roku najít nového partnera, ale věděla jsem, že pro to budu muset něco udělat. Rozhodla jsem se registrovat na Jiskreni.cz, a vyplatilo se to! Po měsíci seznamování a dopisování jsem se setkala s jedním mužem a opravdu přeskočila ona pomyslná jiskra.

ANO 8 NE 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz