JsemNadrzena.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

JsemNadrzena.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
90 000+ / 30+
JsemNadrzena.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

JsemNadrzena.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

JsemNadrzena.cz – Seznamka pro reálné sexuální schůzky

Seznamka JsemNadrzena.cz je populárním portálem pro nalezení nezávazné erotické schůzky a flirtu. Tento seznamovací portál je určen všem plnoletým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s neukojenými sexuálními touhami a nenaplněnými představami. Obsah erotické seznamky odpovídá směru, jakým se před lety vydala. Většina funkcí je bohužel dostupná až po uhrazení VIP členství. Až poté si může každý uživatel prohlédnout erotické fotografie, na kterých mohou uživatelé ukázat naprosto vše,- vcelku nic není není tabu. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat falešné profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných aktivních uživatelů z celé České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří mají stejné představy o nezávazném vztahu a chtějí flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah s výhodami. Naopak tu vůbec nehledejte vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotografiích, ten by se zcela jistě měl této seznamce vyhnout. Naopak kdo si rád prohlíží spoře oděná těla, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na JsemNadrzena.cz

Registrace na portál seznamky JsemNadrzena.cz je velmi jednoduchá a bezplatná a vyplňujete pouze základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail a seznamovací profil se okamžitě stává aktivním. Seznamovací portál je optimalizovaný pro stolní počítače a mobilní telefony. Každý den se registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, na seznamce jsou i moderované (fiktivní) profily, tím se seznamka od počátku registrace vůbec netají.

Členství na seznamce JsemNadrzena.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, označit si sympatické uživatele srdíčkem a číst zprávy se sexuálně orientovaným obsahem. Pro zaslání zpráv si musíte VIP členství. Výhody VIP členství: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní galerie ostatních členů seznamky. Nákup VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce JsemNadrzena.cz

Smazání svého profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Podpora“ v levé spodní části webu najdete možnost „Chci zrušit můj profil“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky pouze odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné seznámení

Seznamka Vás v žádném případě netlačí do toho, aby jste si hned po registraci nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě o to větší šanci na erotický úlet, nezávazné seznámení a flirt. Doporučujeme vybrat takovou fotografii, kterou zaujmete okamžitě potencionální protějšky. Zakázané nejsou ani odvážné fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Fotografie ale musí být Vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit v protějšku při reálném setkání velké zklamání.

JsemNadrzena.cz Funkce

Flirty

Pod záložkou „Shody“ objevíte seznamovací hru, kde se Vám budou zobrazovat fotografie protějšků a Vy je v případě sympatií označíte srdíčkem - tím odesíláte prvotní flirt. Na přijaté zprávy nemůžete odpovídat, tato možnost se Vám odemkne až po zakoupení VIP členství. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby, fotografie bude zobrazena až po zakoupení VIP členství. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálnou erotickou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své neřesti a odhalte, jaké sexuální touhy preferujete a jaké Vás zajímají.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “srdíčkem”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem.

Výběr flirtu

Některé funkce jsou zcela ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například již zmíněné virtuální srdíčko. Svůj prvotní zájem o erotické seznámení odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky v okolí

Projděte si uživatele ze svého okolí a odesílejte jim “políbení”. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé v okolí rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez VIP členství si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po zakoupení VIP členství. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce JsemNadrzena.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky zakoupeného členství Vás jeden měsíc vyjde na 259,- až na 499,- Kč.

JsemNadrzena.cz Ceník VIP členství

Standard

Bez výhod a rozšířených funkcí

Základní - 1 měsíc

499 Kč

cena za 1 měsíc VIP členství 499,- Kč

Klasika - 3 měsíce

996 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc VIP členství 332,- Kč

Deluxe Subscription - 6 měsíců

1 554 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc VIP členství 259,- Kč

JsemNadrzena.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelíte s ženou i mužem
Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících erotické schůzky

Nevýhody

Na seznamce narazíte na (moderované) fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku lze až po zakoupení VIP členství
Ženy i muži dostávají flirtující nabídky od stejného pohlaví
Bez mobilní aplikace

JsemNadrzena.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je ZDARMA
Platba za VIP členství je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným VIP členům
Bezpečné flirtování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na erotická seznámení a flirt z Vašeho okolí
VIP členství za zvýhodněné ceny v závislosti na délce
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál JsemNadrzena.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line erotická seznamka JsemNadrzena.cz je specifickým místem, které nabízí slibný způsob jak si během chvilky najít podobně smýšlející protějšek nejen na flirt. Nejenže máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří chtějí erotický úlet dokonce i bez zábran a jakéhokoliv studu on-line, ale máte k dispozici i možnost úletu s dívkou z Vašeho okolí. Je to vlastně ideální místo na bezpečné frandění. Člověk jen musí dávat pozor na seznamkou moderované fiktivní profily, ale s tím se již od Vaší registrace netají. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na erotickém portále, kde jde především o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo stát se může cokoliv. Designové prostředí webu je uživatelsky přívětivé, nenajdete žádné slepé uličky a nečíhá na Vás žádné překvapení v podobě odkazů na jiné weby. Seznamku JsemNadrzena.cz mohu za sebe určitě doporučit. Čeká na Vás spoustu erotických zážitků v reálném světě.

JsemNadrzena.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Honza, 21 let

V současné době je velmi těžké najít místo, kde se scházejí lidé v mém věku. Doby plných barů a diskoték jsou pryč. Zdá se mi, že život se přesunul na webové portály, erotický portál JsemNadrzena.cz je toho důkazem. Během dvou dnů jsem si zde našel několik sympatických žen, píšeme si, voláme si a na víkend se těším, mám erotické rande. Děkuji seznamce za prostor.

ANO 0 NE 0
Adéla, 26 let

Každý někoho hledá - někdo někoho na sex, někdo zase někoho pro život. Já jsem se zde registrovala protože hledám nového sexuálního partnera pro občasné setkání. Bohužel jsem zde od počátku měla štěstí jen na moderované profily. Dávám tomu ještě jeden týden a pokud se mi žádný reálný chlap neozve, mažu svůj profil. Jsem zklamaná.

ANO 0 NE 0
Alex, 38 let

Super seznamka. Registrace, vyplnit profil, nahrát fotky. A než si udělám kávu už mám ve schránce několik sexuálních nabídek od sympatických žen. Vyberu si ty z mého okolí a odepisuji. Druhý den si užívám s novou sexuální partnerkou erotických radovánek. Seznámení rychlostí blesku. Portál doporučuji. Nebojte se zaplatit za VIP členství, je to jen pár korun, které za to stojí.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz