Seznamka Katolik.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Katolik Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,0/10
2 000+ / 25+
Katolik

Použitelnost stránek a funkce: 2,3/10

Bezpečnost seznamky: 2,3/10

Přehlednost profilů: 2,3/10

Potenciál nalezení partnera: 3/10

Zákaznická podpora: 2,5/10

Cena služby: 2,7/10

Katolik Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Katolik.cz pro svobodné katolíky

Seznamka Katolik.cz je určena, jak už název napovídá, pro věřící osamocené ženy a muže. Registrovat se na ni mohou lidé nejen katolického vyznání, kteří hledají svůj vysněný protějšek a chtěli by s ním v budoucnu vstoupit do svazku manželského. Tento seznamovací portál slouží k nalezení životní lásky, ale narazit na něm můžete i na nové přátele. Při seznamování ale musíte být opatrní, neboť zveřejněné inzeráty neprocházejí kontrolou a není tedy prověřena jejich serióznost a jejich pravdivost. Dá se však předpokládat, že na Katolik.cz se registrují převážně lidé katolické víry, s jasnou představou o vztahu a s čestnými úmysly. Pokud hledáte vážný vztah a chcete strávit život s jedním partnerem, nenechte si tuhle seznamku ujít. Možná se za nějakým inzerátem skrývá vaše nová láska.

Nenáročná registrace na Katolik.cz

Jak je to s registrací na seznamku Katolik.cz? Je to velmi jednoduché a nemusíte vyplňovat žádné zbytečné údaje. Po registraci můžete vkládat a spravovat své inzeráty, číst zprávy, odpovídat na inzeráty a pozvat uživatele na tzv. rande chat. Nejprve však musíte vyplnit své přihlašovací údaje a zvolit si přezdívku. Poté je zapotřebí aktitovat svůj účet přes příslušný odkaz, který vám přijde na email. Po tomto kroku se stáváte členem seznamky.

Filtrování inzerátů

Na Katolik.cz jsou stovky aktuálních inzerátů. Nemusíte se ale všemi probírat. Seznamka nabízí filtrování inzerátů podle kategorie, regionu, církve a stavu.

V neposlední řadě můžete vybrat, zda chcete ukázat profily jenom s fotkou nebo i bez ní. Nový seznamovací inzerát můžete vložit maximálně dvakrát a maximálně do dvou různých regionů. Stačí kliknout vlevo v menu na „Vložit nový“ a rázem se vám otevře stránka pro vložení nového inzerátu.

Vložení inzerátů

Vložení inzerátu je zcela zdarma a můžete se rozmyslet, zda bude inzerát anonymní nebo veřejný s vaším emailem. Vyberete příslušnou kategorii, například „Vážné seznámení / On hledá ji“ a zvolíte region a církev. Napíšete, koho hledáte a vyplníte další nepovinné údaje, jako je věk, stav a vzdělání. Svůj zveřejněný inzerát můžete kdykoliv editovat. Zajímavou sekcí je „Pozvánky – rande“, v které uvidíte seznam všech pozvání na rande od ostatních a seznam všech pozvánek na on-line rande, které jste odeslali ostatním.

Zrušení registrace na Katolik.cz

Našli jste na Katolik.cz svého nového partnera a chtěli byste na důkaz své lásky zrušit registraci? I to není žádný problém a zvládnete to sami bez pomoci provozovatele. Pod přihlášením v pravém menu naleznete možnost „Zrušení účtu“, kdy tímto krokem zrušíte vaše inzeráty, smažete odpovědi a přestanou vám chodit emaily na různá upozornění. Nebudete moci přispívat do diskuzí ani vkládat další inzeráty.

Katolik Funkce

Vložení inzerátu

V sekci „Moje inzeráty“ naleznete odkaz „Vložit nový“. Zvolíte kategorii a vyberete region a církev. Napíšete seznamovací text, v kterém můžete uvést, koho hledáte a jaké jsou vaše představy o vztahu. Inzerát zveřejníte buď anonymně, nebo s uvedenou emailovou adresou.

Pozvánky na on-line rande

V této sekci najdete seznam všech pozvání na rande od ostatních a seznam vámi odeslaných pozvánek. Z této sekce vcházíte rovněž na on-line rande. Pozvání od ostatních můžete odmítnout nebo přijmout a můžete zvážit, zda se vám daný čas hodí.

Seznam inzerátů

Podívejte se na to, jaké inzeráty jste zveřejnili a podle potřeby je upravujte nebo je rovnou smažte. Každý uživatel může vložit nový seznamovací inzerát maximálně dvakrát a maximálně do dvou regionů.

Vyhledávání uživatelů

Filtrujte jednotlivé inzeráty a vyhledejte je podle několika kritérií: kategorie, regionu, stavu, vzdělání, věku a církve. Následně můžete zaškrtnout, zda si přejete zobrazit pouze inzeráty s fotkou. Filtrování můžete, ale nemusíte využít.

Odpovídání na inzeráty

Na Katolik.cz můžete odpovědět na neomezené množství inzerátů. Jedná-li se o anonymní inzerát, musíte kliknout na volbu „Odpovědět na inzerát“. Jde-li o veřejný inzerát, můžete protějšek zkontaktovat přes email uvedený v inzerátu.

Zrušení účtu

Každý uživatel může kdykoliv zrušit svůj uživatelský účet. Počítejte však s tím, že je tento krok nevratný a přijdete o své inzeráty, odpovědi na ně a nebudete moct přispívat do diskuzí ani vkládat nové inzeráty do seznamky či inzerce.

Katolik Ceník VIP členství

Účet zdarma

Vkládání inzerátů
Úprava a odstranění inzerátů
Pozvání na rande
Filtrace inzerátů

Katolik Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce najdete vážný vztah
Za služby Katolik.cz nic neplatíte
Inzeráty můžete snadno filtrovat
Na seznamce jsou stovky inzerátů
Protějšek můžete pozvat na online rande

Nevýhody

Možný výskyt falešných inzerátů
Seznamka působí nemoderním dojmem
Na seznamce je minimum funkcí
Web Katolik.cz nezprostředkovává flirt

Katolik pro uživatele

Výhody

Seznamka Katolik.cz slouží k seznámení věřících lidí, a to formou vkládání inzerátů a odpovídání na ně. Některé inzeráty jsou veřejné, jiné anonymní
Každý uživatel může vložit maximálně dva stejné inzeráty do různých regionů. Tím nedochází k zahlcování seznamky stejnými inzeráty
Na seznamce najdete uživatele stejné víry, kteří hledají to samé, co vy: vážný vztah na celý život nebo přátelství
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Katolik

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka Katolik.cz je místem, kde nemusíte nic platit za zveřejnění inzerátů ani využívání služeb webu. Doporučujeme ho všem katolíkům, ale i lidem s jiným vyznáním. Vzhledem k zaměření seznamky na ní nenajdete nezávazný poměr, ale spíše dlouhodobou známost a nové přátele. Záleží na vás, zda si budete chtít s uživateli pouze dopisovat nebo se s nimi i setkat a zjistit, kolik toho máte společného a zda jste si padli do oka. Seznamka však nemá příliš přísná pravidla a registrovat se na ni mohou i vdané ženy a ženatí pánové, popřípadě rozvedení jedinci či ovdovělé osoby. Tato seznamka patří mezi ty seriózní a je zcela bez poplatků.

Katolik Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Iveta, 27 let

Narazila jsem na seznamce na ženatého muže. To mi přijde naprosto nepřípustné. Jak se může na seznamku registrovat někdo, kdo ještě není rozvedený? Není to však v rozporu s pravidly seznamky, což mě zaráží ještě víc. Tohle pro mě není katolická seznamka.

ANO 2 NE 2
Karla, 30 let

Katolických seznamek není moc, ale tahle je za mě nejlepší. Na inzerát reagovali první den hned tři muži, kteří ani nejsou nějak z velké dálky. Zatím si s nimi chci psát a zjistit, jestli spolu máme něco společného.

ANO 0 NE 0
Ivo, 35 let

Web Katolík funguje už dvacet let, ale nějak zaspal dobu. Na první pohled mě odradil nemoderní vzhled a staromódní prostředí seznamky. Neříkám, že je kvůli tomu seznamka špatná, ale mohli by si provozovatelé dát záležet s jejím prostředím.

ANO 1 NE 0
Karel, 50 let

Málem jsem v dobré víře naletěl podvodnici. Od té doby, co jsem na to upozornil, zablokovala seznamka už několik podvodných profilů. Ženy s ciziny se do vás bláznivě zamilují a pak z vás tahají peníze. Nenaleťte jim!

ANO 4 NE 2

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz