Seznamka Krestanskaseznamka.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Krestanskaseznamka Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,2/10
1 000+ / 25+
Krestanskaseznamka

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 2,3/10

Přehlednost profilů: 2,5/10

Potenciál nalezení partnera: 2,3/10

Zákaznická podpora: 2,3/10

Cena služby: 2,3/10

Krestanskaseznamka Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Krestanskaseznamka.cz pro věřící

Hledáte křesťanskou seznamku pro evangelíky, katolíky a charizmatiky? Vyzkoušejte seznamovací portál Krestanskaseznamka.cz. Cílem tohoto internetového serveru je pomoci lidem všech věkových kategorií nalézt pravé přátele a budoucího partnera nebo partnerku. Seznamka je zcela zdarma a nebudou vás na ní rušit žádné reklamy ani zbytečné funkce. Pouze registrovaní uživatelé si mohou prohlédnout členy seznamky a kontaktovat je. Na webu si můžete přečíst příběhy lidí, kteří se na něm seznámili a sezdali. I vy můžete mít podobné štěstí – chce to ovšem trpělivost. Ne hned první schůzka končí úspěchem. Pokud jste tedy křesťané a toužíte po vážném poměru nebo přátelství, bude tato seznamka vhodným zprostředkovatelem.

Rychlá registrace a snadné vyplnění profilu

Rozhodli jste se, že se na seznamku zaregistrujete? Nejprve vymyslete svou přezdívku a vyplňte informace o sobě. Vyberte datum narození, zvolte bydliště a potvrďte údaje kliknutím na „Založit účet“. Poté přejděte k samotnému nastavení profilu, které je však nepovinné. Prozraďte pár věcí o sobě, jakého jste vyznání, jaké máte koníčky a záliby a jaké je vaše zaměstnání. Podle svého uvážení nahrajte profilovou fotku. Tu můžete v budoucnu kdykoliv změnit. Ve svém profilu dále můžete napsat, co se vám zrovna honí hlavou.

Funkce webu Krestanskaseznamka.cz

Seznamka má několik funkcí. Můžete si prohlédnout všechny příspěvky od uživatelů, například jejich komentáře k fotkám ostatních členů, videa nebo různé diskuze pod fotkami.

Pokud se chcete podívat na uživatele z vašeho okolí, využijte záložku „Lidé“, pod kterou naleznete filtrování uživatelů podle pohlaví, věku a okresu. Můžete si nechat zobrazit i všechny uživatele nebo všechny věkové kategorie.

Diskuze a hodnocení fotek

Jestliže se rádi zúčastníte diskuzí, bude se vám líbit sekce „Fórum“. Tam můžete uvést návrhy na zlepšení serveru Krestanskaseznamka.cz a zúčastnit se nejpalčivějších diskuzí, popřípadě založit novou. Pod poslední záložkou „Fotky“ najdete fotografie uživatelů, kterým můžete vyjádřit své sympatie, napsat pod jejich fotku komentář a podívat se na jejich profil. Zároveň jim můžete poslat zprávu, přidat si je do přátel nebo v tom horším případě je označit za spammera.

Zrušení profilového účtu

Možná dospějete k tomu, že už na seznamce nebudete chtít dál zůstat. Ať už z důvodu, že jste někoho potkali, nebo kvůli tomu, že jste si nikoho nevybrali. V takovém případě můžete svůj účet kdykoliv zrušit v nastavení svého profilu, pod záložkou „Upravit profil“. Kliknete na červené tlačítko „Zrušit profil“ a uložíte to. Tento krok je nevratný a přijdete o veškeré kontakty a přijaté a odeslané zprávy.

Krestanskaseznamka Funkce

Příspěvky

Napište, co se vám právě honí hlavou, nahrajte své oblíbené video nebo okomentujte něčí fotku. I příspěvky od ostatních uživatelů si můžete kdykoliv přečíst a reagovat na ně.

Lidé

Zajímá vás, jací lidé jsou na seznamce? Prohlédněte si jejich profily a fotografie a filtrujte je podle pohlaví, věkového rozmezí a okresu. Můžete si ale nechat zobrazit všechny profily žen a mužů. Ne každý má ale přidanou profilovou fotografii.

Fórum

Zapojte se do diskuzí na Krestanskaseznamka.cz a vyjádřete na některé věci a určitou problematiku svůj názor. I vy sami můžete založit nové diskuzní vlákno. Podmínkou však je dodržovat zásady slušného chování.

Fotky

V sekci „Fotky“ se vám ukážou fotografie ostatních uživatelů, kterým můžete dát lajk, že se vám líbí. V pravém sloupci u fotek uvidíte nejnovější komentáře k fotkám i s datem, kdy byly komentáře přidány.

Online uživatelé

Chcete vědět, jací uživatelé jsou právě online? Počet online uživatelů uvidíte po přihlášení vedle ovládání svého účtu. Online uživatele si můžete nechat zobrazit a prohlédnout si jejich profil, popřípadě je zkontaktovat.

Čtení a psaní zpráv

Přečtěte si všechny příchozí zprávy a v případě, že vás někdo bude obtěžovat, označte ho za spammera. Zároveň můžete na příchozí zprávy odpovědět nebo je nechat bez povšimnutí a smazat je.

Přidání fotek

Přidejte do svého profilu nové fotky a napište k nim i nějaký komentář. Ostatní uživatelé budou mít ke všem vašim fotkám přístup, neboť jsou zpřístupněny všem členům.

Úprava profilu

Svůj profil můžete kdykoliv upravit a uvést v něm nové informace o své osobě. Ostatní členy například zajímá, z jakého jste okresu, jaké jsou vaše záliby nebo kde pracujete. Záleží na vás, s čím vším se svěříte.

Krestanskaseznamka Ceník VIP členství

Účet zdarma

Zhlédnutí ostatních příspěvků
Prohlížení fotografií a profilů
Účast v diskuzích
Vyhledávání uživatelů

Krestanskaseznamka Výhody & Nevýhody

Výhody

Seznamka slouží k nalezení vážného vztahu
Služby seznamky jsou zcela zdarma
Vložení fotek je dobrovolné
Díky seznamce vznikla nová manželství
Můžete upozornit na spammery

Nevýhody

Na seznamce se mohou objevit podvodníci
Každý může ohodnotit vaše fotografie
Někteří uživatelé urážejí v diskuzích druhé
Seznamka nemá mnoho funkcí

Krestanskaseznamka pro uživatele

Výhody

Krestanskaseznamka.cz je příležitostí, jak poznat lidi stejné víry a narazit na protějšky se srovnanými morálními hodnotami, kteří chtějí vážný vztah
Na seznamku se mohou registrovat všichni bez omezení – i nevěřící lidé, kteří jsou tolerantní k věřícím lidem
Všechny funkce jsou zcela zdarma a neplatíte ani vstupní poplatek, ani si nemusíte aktivovat žádný VIP balíček
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Krestanskaseznamka

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Krestanskaseznamka.cz je místem, které je pro všechny věřící bez poplatku a umožňuje seznámit se s lidmi stejné víry. Ostatní uživatelé mohou hodnotit vaše fotky, ale je zcela na vás, zda si tam nějakou fotografii nahrajete. Na vašem zvážení je i to, nakolik vyplníte svůj profil. Tento seznamovací web vás k ničemu nenutí a umožňuje vám správu vašeho profilu z pohodlí svého domova bez podpory seznamky. Tato seznamka na nás působí solidním dojmem a v přepočtu na hvězdy si od nás vysloužila plný počet hvězd. Doporučujeme ji všem křesťanům a lidem, kteří cíleně hledají věřící protějšek.

Krestanskaseznamka Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (3)
Evžen, 45 let

Jestli je tohle křesťanská seznamka, tak já jsem Bůh. Omlouvám se za rouhání, ale tohle je spíše semeniště neřesti. Stačilo mi přečíst si pár diskuzí a hned jsem věděl, že tohle není místo, kde bych chtěl být déle než minutu.

ANO 1 NE 1
Patricie, 28 let

Přišla jsem na tuhle seznamku čistě náhodou. Na jedněch křesťanských stránkách mi vyskočil odkaz na seznamku, tak jsem si řekla, proč to nezkusit. A bylo to správné rozhodnutí. Přátelím se s několika muži ze seznamky a nepřipadám si tolik sama.

ANO 0 NE 0
Nela, 31 let

Kdyby byla tahle křesťanská seznamka placená, mohla by být na lepší úrovni. Ale komu nevadí, že se tam mohou sem tam objevit nějaké falešné profily, otravové a spammaři, ten ať se na ni registruje. Já jsem svůj profil smazala.

ANO 0 NE 0
Otakar, 39 let

Na seznamce je plno profilů bez fotek. To považuji za mínus. Když jdu na seznamku, tak proto, že chci někoho zaujmout a seznámit se. A bez fotky to jde horko těžko. Fotka by měla být na seznamce povinná.

ANO 4 NE 2

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz