MojeTajneFlirtuje.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

MojeTajneFlirtuje.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
500 000+ / 30+
MojeTajneFlirtuje.com

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

MojeTajneFlirtuje.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

MojeTajneFlirtuje.com – seznamka zadané i nezadané ženy a muže

Seznamka MojeTajneFlirtuje.com je vyhledávaným místem na českém internetu pro nalezení nezávazného a jednorázového flirtu. Seznamovací portál je určen především jen dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhami a nenaplněnými sexuálními představami. Samotný obsah seznamovacího portálu odpovídá směru, jakým se před několika lety vydal. Každý registrovaný uživatel si může prohlédnout profilové fotografie dalších uživatelů až po řádné registraci. Při důkladném prohlédnutí uživatelů seznamky jsme v závěru došli k výsledku, že je registrován dostatek aktivních uživatelů z České republiky i Slovenska. Registrovaný uživatel zde najde protějšky, kteří sdílejí stejné představy o nezávazném vztahu na jednu noc a dále ty, kteří preferují flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah nejen s takzv. výhodami. Nicméně tu nehledejte standardní vážný vztah ani čisté přátelství bez sexuálních úmyslů. Komu vadí nahá lidská těla na fotografiích, ten by se měl tomuto seznamovacímu portálu vyhnou. Samozřejmě, ten kdo si rád prohlíží atraktivní těla, tomu seznamku MojeTajneFlirtuje.com doporučujeme. Zcela jistě zde najdete partnera či partnerku a možná nejen na jednu noc, kdo ví? Třeba i na život. O zábavu na seznamce není nouze, je to virtuální místo, kde to žije i v noci.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na MojeTajneFlirtuje.com

Registrace na portál seznamky MojeTajneFlirtuje.com je jednoduchá a bezplatná, vyplňujete na ní jen ty nejnutnější základní údaje. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem na potvrzení e-mailu, kterým svůj seznamovací profil plně a zdarma aktivujete. Seznamovací portál je optimalizovaný jak pro PC, tak i chytré mobilní telefony a tablety a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základním nastavení profilu hodně záleží, protože dle toho co uvedete o sobě a o svých zájmech, obdržíte i návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, šance na flirt nebo sex na jednu, jsou velmi vysoké, a to jak pro ženy tak i pro muže.

Správným výběrem profilové fotografie si zajistíte rychlé seznámení

Registrační proces seznamky Vás vůbec nenutí do toho, aby jste si okamžitě při registraci nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Ten kdo si ji na profil nahraje, má samozřejmě větší šance na seznámení s protějškem. Vyberte takovou fotografii, která zaujme možné budoucí protějšky na seznámení a sex na jednu noc. Zakázané nejsou ani svádivé fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Je doporučené, aby fotografie odpovídala realitě. Fotografie, které mají neaktuální hodnotu mohou samozřejmě vzbudit v protějšku při reálném setkání zklamání.

Členství na seznamce MojeTajneFlirtuje.com

Po registraci na seznamce se hned stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily a zjišťovat základní informace o protějšku. Pro zaslání zpráv si musíte Zakoupit kreditový balíček. Výhody kreditových balíčků: můžete okamžitě navázat konverzaci se sympatickým protějškem. Nákup kreditového balíčku probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce MojeTajneFlirtuje.com

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Nastavení“ ve svém profilu naleznete možnost „Smazat účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamování odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět jednoduše aktivovat.

MojeTajneFlirtuje.com Funkce

Flirt

Pod záložkou „Flirt“ můžete objevovat protějšky, kteří Vám poslali prvotní pokus o flirt v podobě například růže. Flirt můžete opětovat a dát tak vědět, že máte chuť na rande. Na přijaté zprávy můžete odpovídat pouze po zakoupení kreditového balíčku. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailní informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám již nic nebrání domluvit si reálnou žhavou schůzku - rande.

Oblíbené

Pod záložkou “Oblíbené” naleznete seznam s oblíbenými uživateli seznamky. Mezi oblíbené si je můžete přidat záložkou “Přidat svoje oblíbené”.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě (prostoru je dostatek), dejte vědět o svých přednostech a odhalit můžete i své neřesti a dát vědět o svých sexuálních touhách.

Zájem o setkání

Většina funkcí je na seznamce zcela ZDARMA, tudíž nemusíte hned platit za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například “Srdíčko”, mám zájem o žhavé setkání. Svůj prvotní zájem o setkání, odešlete tedy zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si zájemce o seznámení ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, zda jsou on-line, mají či nemají fotografii a podle kraje. Následně poté si můžete prohlížet profily a zjišťovat případné sympatie. Flirtovací proces zahájíte dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu protějšku.

Čtení a odesílání zpráv

Aby jste mohli odesílat zprávy, musíte mít zakoupen kreditový balíček. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na odvaze protějšku, zda bude chtít ve flirtování pokračovat i mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství – VIP funkce

Na seznamce MojeTajneFlirtuje.com máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky členství Vás VIP členství vyjde měsíčně na 66,- až 200,- Kč. Tyto náklady se zcela jistě vyplatí, protože aktivních členů seznamky je velké množství a každý den se počet navyšuje o nově registrované.

MojeTajneFlirtuje.com Ceník VIP členství

1 měsíc členství

200 Kč

cena za 1 měsíc členství 200,- Kč bez zvýhodnění

3 měsíce členství

400 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 133,- Kč

6 měsíců členství

600 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 100,- Kč

12 měsíců členství

800 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 66,- Kč

MojeTajneFlirtuje.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámíte s ženami i muži
Registrace profilu je velmi jednoduchá a není nutností Vaše profilová fotografie
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících setkání zaměřená na flirt a sex
Možnost VIP členství

Nevýhody

Na seznamce narazíte na fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálním protějškům je možné až po zakoupení kreditového balíčku
Možnost zobrazení některých fotografií až po zakoupení VIP členství
Chybí mobilní aplikace

MojeTajneFlirtuje.com pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platby za VIP členství jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným VIP členům
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a sex
Díky nastavení filtrů vyhledáváte randění z Vašeho regionu
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál MojeTajneFlirtuje.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Internetová seznamka MojeTajneFlirtuje.com je zábavný portál, který nabízí kvalitním způsobem za málo peněz, jak si během chvilky najít podobně smýšlející protějšky nejen na internetové dopisování. Nejenže máte na výběr z několika tisíc aktivních atraktivních žen a mužů, kteří chtějí sex na jednu noc nebo flirt, ale máte k dispozici i možnost sexuálních hrátek s dívkou či mužem z Vašeho regionu. Je to ideální místo na bezpečné on-line seznámení. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život. Prostředí samotné seznamky je designově úhledné, nenajdete žádné nefunkční profily a nečíhá na Vás žádné překvapení v podobě odkazů nefunkčních odkazů. Seznamku MojeTajneFlirtuje.com mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy a sexuálních nabídek na dobrodružná reálná setkání.

MojeTajneFlirtuje.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Diana, 46 let

Katastrofa a ubohost této rádoby seznamky. Podvodné profily (stačí kouknout na online uživatelky) s cizíma fotkama modelek z internetu. Omezení na 1 odeslanou zprávu, kterým si provozovatel vynucuje platbu kredity. Člověk netuší, co si za peníze kupuje. Z velké části bezplatná seznamka, absolutně ne. Nelze s tímto tvrzením souhlasit. Nelze si s nikým psát, takže k čemu to je, že si bezplatně můžete prohlédnout profily?

ANO 0 NE 0
Tonda, 34 let

Byl jsem v předchozích letech registrován na několika seznamkách, ale tato vyhrála mé sympatie. Myslím si, že cena za VIP členství je velmi nízká a odpovídá službám, které by měli být za tuto cenu na profesionální úrovni a s funkcemi na všech seznamkách. Počet registrovaných členů a jejich reakce jsou nadmíru skvělé, to odráží samotnou kvalitu seznamky. Doporučuji, za mě to nejsou vyhozené peníze.

ANO 0 NE 0
Miloš, 24 let

Já jsem s touhle seznamkou maximálně spokojený. Zaplatil jsem si půlroční členství a hned po 4 měsících jsem se seznámil. Nestihl jsem ho tedy ani celé využít. Na rozdíl od jiných seznamek tady seznamování funguje.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz