Seznamka najdirande

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

najdirande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,8/10
22 000+ / 18+
najdirande

Použitelnost stránek a funkce: 4,8/10

Bezpečnost seznamky: 4,8/10

Přehlednost profilů: 4,5/10

Potenciál nalezení partnera: 5/10

Zákaznická podpora: 4,3/10

Cena služby: 5,3/10

najdirande Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka najdirande pro flirt i vážný vztah

Seznamka najdirande je seznamovacím portálem, který vám pomůže najít protějšek z vašeho okolí na rande. Registrovat se na něj mohou všichni starší 18 let a horní věkový limit není stanoven. Pokud nechcete být déle sami a hledáte partnerství, přátelství nebo nezávazné schůzky, je seznamka určena právě vám. Seznámíte se na ní se stejně smýšlejícími ženami, muži a dokonce i páry. Na tomto webu se můžete představit ostatním uživatelům, flirtovat a neomezeně komunikovat. Naleznete na něm bezplatné i placené služby, ale ženy mají všechny funkce zdarma. Placenou službu lze objednat na různě dlouhou dobu, třeba na šest měsíců. Neváhejte s registrací, která je zdarma!

Jak se zaregistrovat na seznamku najdirande?

A jak se na seznamku zaregistrovat? Neliší se to tolik od ostatních seznamovacích webů. Vyberete datum narození a uvedete emailovou adresu, na kterou vám přijde aktivační odkaz. Po kliknutí pokračujete ve vyplňování profilu. Uveďte jen to, co uznáte za vhodné. Svěřte se svými zálibami i pikantními informaci a prozraďte svůj vzhled. Napište krátce text profilu, v němž prozraďte, o koho vlastně máte zájem. Jako nový uživatel napište zprávu na uvítanou, abyste dali o sobě vědět ostatním členům. V posledním kroku nahrajte profilovou fotku.

Objevte funkce seznamky najdirande

Ženy mohou využívat hned všechny funkce, muži některé funkce za poplatek. Těšit se můžete na posílání zpráv a odpovídání na ně a na vyhledávání uživatelů podle pohlaví, věku, města a vzdálenosti od města.

Ihned zjistíte, zda jste s nějakým uživatelem ve shodě. Pod záložkou „Chce mě potkat“ najdete seznam lidí, kteří s vámi chtějí zrealizovat schůzku. Prohlédnout si také můžete seznam návštěv vašeho profilu, přidané přátele a blokované uživatele. V neposlední řadě můžete kdykoliv editovat a doplňovat svůj profil.

Volitelné VIP členství

Pánové si musejí pro plné využití seznamek aktivovat VIP členství na měsíc, tři měsíce nebo šest měsíců. Budete mít lepší pozici ve vyhledávání, zobrazí se vám požadavky na přátelství a získáte možnost rozšířeného vyhledávání. Můžete si prohlédnout fotky ostatních uživatelů a psát a číst zprávy. Seznamka vám garantuje, že pokud si nedomluvíte žádnou schůzku, vrátí vám při dodržení určitých podmínek peníze zpět. VIP členství hradíte platební kartou.

Jak ukončit smluvní vztah na seznamce?

Jako člen seznamky můžete kdykoliv ukončit bezplatný smluvní vztah výpovědí. Učinit tak můžete pomocí funkce „Smazat profil“. Tím dojde ke smazání všech datových souborů. Při využívání služeb máte právo na jejich odstoupení. Jestliže využíváte placené služby, můžete vypovědět smluvní vztah ve lhůtě 14 kalendářních dnů před koncem doby platnosti smlouvy, a to písemnou formou. Výpověď vždy bude potvrzena emailem. Seznamka vám může vypovědět smlouvu tehdy, pokud opakovaně porušujete její zásady.

najdirande Funkce

Vyhledávání uživatelů

Vyhledejte ostatní členy podle několika kritérií: pohlaví, věku, města a vzdálenosti od města. S VIP členstvím máte k dispozici rozšířené vyhledávání. Pokud vám někdo bude sympatický, navštivte jeho profil a napište mu zprávu.

Hra „Shoda“

Ve hře „Shoda“ se nacházejí uživatelé, kterým jste sympatičtí. Jestliže kliknete na srdce, objeví se vzájemná shoda. Jestliže dáte křížek, sdělíte tím, že nemáte o protějšek zájem. Každý den se pod záložkou „Shoda“ mohou objevit noví uživatelé.

Chce mě potkat

Chcete vědět, kterým členům jste sympatičtí, a kdo se chce s vámi seznámit? Najeďte na záložku „Chci se setkat“. Uvidíte tam, jaké jste dostali nabídku na schůzku. Nabídek budete mít více po nahrání atraktivních fotek a vyplnění profilu.

Návštěvníci profilu

Prohlédněte si návštěvníky svého profilu a zjistěte, koho jste zaujali a kdo by se chtěl s vámi blíže seznámit. Návštěvu můžete protějškům oplatit a dát jim najevo, že i vy o ně máte zájem.

Aktivace členství pro vip

Aktivujte si členství za 30 sekund a vyberte si balíček na měsíc (499 Kč), tři měsíce (332 Kč / měsíc) a šest měsíců (259 Kč / měsíc). Členství můžete kdykoliv vypovědět a zastavit tak jeho obnovování po skončení příslušného období.

Výhod pro vip

Členstvím získáte lepší pozici ve vyhledávání, rozšířené možnosti hledání, čtení a psaní zpráv, zobrazení návštěvníků profilu a zobrazení požadavků na přátelství. Členství si můžete zvolit na libovolně dlouhou dobu.

Posílání a příjem zpráv pro vip

Zatímco zprávy můžete přijímat bez VIP členství, reagovat na zprávy můžete až po jeho aktivaci. Pokud vás nějací členové budou svými zprávami obtěžovat nebo dostanete nevyžádané zprávy, můžete si takové uživatele zablokovat.

Garance vrácení peněz

Jestliže se vám nepodaří domluvit si schůzku, seznamka vám garantuje, že vám vrátí peníze za členství zpět. Členství je tedy naprosto bez rizika a aktivujete ho bezpečnou platbou platební kartou.

najdirande Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Psaní a čtení zpráv
Rozšířené vyhledávání
Zobrazení všech fotek
Lepší pozice ve vyhledávání

VIP členství 1 měsíc

499 Kč

Psaní a čtení zpráv
Rozšířené vyhledávání
Zobrazení všech fotek
Lepší pozice ve vyhledávání

VIP členství 3 měsíce

332 Kč (za měsíc)

Psaní a čtení zpráv
Rozšířené vyhledávání
Zobrazení všech fotek
Lepší pozice ve vyhledávání

VIP členství 6 měsíců

259 Kč (za měsíc)

Psaní a čtení zpráv
Rozšířené vyhledávání
Zobrazení všech fotek
Lepší pozice ve vyhledávání

najdirande Výhody & Nevýhody

Výhody

Členství můžete kdykoliv vypovědět
K dispozici máte podrobné vyhledávání
Ukáže se vám, s kým jste ve shodě
Ženy mají VIP členství zdarma
Zobrazí se vám protějšky z vašeho okolí

Nevýhody

Není znám počet profilů na seznamce
Posílání zpráv je zpoplatněno
Bez členství vidíte rozmazané fotky
Mezi profily mohou být i falešné

najdirande pro uživatele

Výhody

Seznamka disponuje podrobným vyhledáváním, takže během okamžiku naleznete uživatele z jakéhokoliv koutu republiky
Členové mají zájem o jakýkoliv typ seznámení. Nejčastěji si na něm chtějí sjednat rande s uživateli ze svého okolí
Na seznamce se seznámily již stovky uživatelů a vy můžete být mezi nimi. Nezáleží na tom, zda hledáte flirt nebo vážný vztah
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku najdirande

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka najdirande je určena všem lidem se zájmem o seznámení a rande. Natrefíte na ní na uživatele, kteří hledají nezávazný poměr, dlouhodobý vztah i přátelství. Registrace je rychlá a nemusíte odpovídat na nic, co by zasahovalo do vašeho soukromí. Ženy na seznamce jsou zvýhodněné a mají přístup ke zprávám a fotkám. Díky tomu se na ní nachází vysoký počet žen. Všichni uživatelé mohou přijímat zprávy, vyhledávat další uživatele a nahrávat fotky. Zahrát si můžete hru, v které vyjadřujete ostatním uživatelům své sympatie. Seznamka najdirande vás v žádném ohledu nezklame a máte na ní vysokou pravděpodobnost, že objevíte někoho ze svého okolí.

najdirande Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Hanka, 29 let

Zaplatila jsem si členství na měsíc a v půlce měsíce jsem ho vypověděla. Nevěřila jsem, že se na seznamce seznámím. Poslední den členství mi napsal Mirek. Vyměnili jsme si telefonní čísla, setkali se a od té doby jsme partneři.

ANO 1 NE 0
Ctibor, 35 let

Hledal jsem na seznamce flirt. Je tam spousta žen, které hledají něco víc, i ženy, které si chtějí jenom užít a zaflirtovat. Měl jsem zatím štěstí na pohledné ženy. S pár jsem se jich sešel a prožil s nimi krátký románek.

ANO 6 NE 2
Ilona, 36 let

Mám se seznamkou Najdirande špatné zkušenosti. Nemohla jsem tam narazit na normálního muže, který by se hned nezačal bavit o sexu. Už rok hledám nějakou vážnou známost a zatím se mi ji nedaří na žádné seznamce najít.

ANO 5 NE 3
Bohdan, 52 let

Myslel jsem si, že nebudu mít šanci se seznámit. Je mi už něco přes padesát a ženský většinou pokukují po mladších. Byla tam ale jedna výjimka. Lenka ve věku 30 let, která chtěla chlapa se zkušenostmi. A to já jsem.

ANO 9 NE 4

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz