Nezbedny Flirt

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Nezbedny Flirt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
600 000+ / 30+
Nezbedny Flirt

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

Nezbedny Flirt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

NezbednyFlirt.com – Erotický portál pro navázaní flirtu

Seznamovací portál NezbednyFlirt.cz patří mezi nejvyhledávanější erotické seznamky v České republice. Oblíbila si jej převážně nezadaná generace žen a mužů všech věkových kategorií, která vyhledává partnery na jednu noc a flirtování. Seznamka nabízí z velké části funkce zdarma, ale pro zvýšení Vašich šancí na seznámení se nabízí i VIP členství a možnost dokoupení kreditových balíčků. Placené funkce spočívají v tom, že po aktivaci VIP členství můžete zobrazit uživatele, který navštívil Váš profil nebo můžeš odemknout fotogalerie všech členů nebo za menší obnos kreditů můžete odpovídat na došlé zprávy. Takových zvýhodnění je celá řada. Např. máte možnost fotografie ostatních členů v plné velikosti. Dále získáte mnohem více návštěv od potenciálních partnerů. Seznamovací portál je určen výhradně plnoletým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhami a nenaplněnými představami. Samotný obsah seznamovacího portálu odpovídá směru, jakým se před lety vydal. Každý uživatel si může prohlédnout profilové fotografie dalších uživatel.. Při důkladném prohlédnutí uživatelů seznamky jsme v závěru došli k informacím, že je registrován dostatek aktivních uživatelů ze všech krajů České republiky. Registrovaný uživatel zde najde i potencionální partnery, kteří sdílejí stejnou představu o nezávazném vztahu a dále ty, kteří preferují flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah s výhodami. Nehledejte zde standardní partnerský vztah ani lásku. Uživatelé seznamky uvítají to, když budete mít na svém profilu erotické fotografie, komu to vadí, měl by si najít jinou stránku pro seznamování.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na NezbednyFlirt.com

Registrace na portál seznamky NezbednyFlirt.cz je jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze standardní údaje. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Poté obdržíte aktivační e-mail s odkazem pro ověření Vaší e-mailové adresy, potvrzením Váš seznamovací profil plně aktivujete a můžete se vydat seznamovacím dobrodružstvím. Seznamka je optimalizovaná jak pro PC, tak i chytré mobilní telefony a tablety. Každý den se registrují stovky nových zájemců o seznámení, kteří hledají nezávazný vztah a flirt. Na základním nastavení seznamovacího profilu vcelku záleží, protože dle toho co uvedete o sobě, naopak obdržíte i návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, šance na nezávazné seznámení nebo sex na jednu noc, jsou velmi vysoké, a to jak pro ženy tak i pro muže.

Výběr aktuální profilové fotografie je základem pro seznámení

Seznamka Vás striktně nenutí do vložení fotografie, nicméně je doporučeno fotografii vložit, tím se samozřejmě rapidně zvýší šance na seznámení s potenciálním partnerem. Doporučujeme vybrat takovou fotografii, kterou zaujmete možné budoucí partnery na seznámení a radovánky třeba na jednu noc. Zakázané nejsou ani erotické fotografii, spíše naopak - ty jsou publikem seznamky vítané. Je také doporučeno, aby fotografie odpovídala realitě. Fotografie, které mají neaktuální hodnotu mohou víceméně vzbudit v potenciálním protějšku při reálném setkání veliké zklamání.

Členství na seznamce NezbednyFlirt.com

Po aktivačním registračním procesu se stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete si hned začít procházet seznamovací profily, vyhledávat potencionální partnery ve svém okolí a zjišťovat základní informace o protějšku. Pro zaslání zpráv je nutné zakoupit kredity. Pro odemknutí dalších funkcí seznamky je nutné koupit Premium členství, které není nikterak drahé. Cena Premium členství se pohybuje v závislosti na délce členství, tedy od 66,- do 200,- Kč za měsíc. Výhody členství: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete rozšířené možnosti portálu. Samotný nákup VIP členství probíhá v zabezpečeném bankovním režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce NezbednyFlirt.com

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou “Můj profil”kliknete na záložku “Nastavení” a najdete si sekci “Smazat profil”. Poté kliknete na položku “Smazat profil”. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamování odpočinout, můžete si svůj seznamovací profil jen na nějaký čas vypnout. Po Vaší pauze si opět profil můžete stejným způsobem opět aktivovat.

Nezbedny Flirt Funkce

Flirty

Pod záložkou „Flirt“ můžete objevovat protějšky, kterým můžete dát vědět, že máte chuť na žhavé rande. Na přijaté zprávy můžete odpovídat pouze po zakoupení kreditů. Okamžitě po registraci máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailní informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám již nic nebrání domluvit si reálnou schůzku - rande nebo třeba víkend plný sexuálních radovánek.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě (prostoru je dost), dejte vědět o svých přednostech a odhalit můžete i své neřesti a dát vědět o svých sexuálních touhách.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelům, kteří Vám na seznamce přijdou sympatičtí můžete odeslat prvotní sympatii ve formě emotikony s flirtujícím textem, např. růži pro Tebe nebo emotikonu s textem: Pojďme zlobit. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zajímat. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem na daném profilu uživatele pokud kliknete na tlačítko "Přidat svoje oblíbené“.

Zájem o flirt

Většina funkcí je na seznamce zcela ZDARMA, tudíž nemusíte okamžitě platit za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že sympatický profil označíte tlačítkem “Oblíbit”, a následně čekáte zda-li Vám to protějšek bude opětovat. Svůj prvotní zájem o flirtování odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si zájemce o seznámení ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, kraje a města. Následně poté si můžete prohlížet profily a zjišťovat případné sympatie. Flirtovací proces zahájíte dle svého gusta a reagujte na příchozí zprávy. O tuto formu konverzace na seznamce není nouze.

Čtení a odesílání zpráv

Aby jste mohli číst zprávy, nemusíte být VIP členem. Nicméně je nutné si koupit balíček s kredity, bez nich nelze odpovídat na došlé zprávy. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na odvaze protějšku, zda bude chtít ve flirtování pokračovat i mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce NezbednyFlirt.cz máte možnost zakoupit si Premium členství. Podle délky Vás členství vyjde měsíčně na 166,- až 200,- Kč, čím delší členství nakoupíte, tím bude levnější. Tyto náklady se zcela jistě vyplatí, protože aktivních členů seznamky je velké množství a každý den se počet navyšuje o nově příchozí. Seznamka NezbednyFlirt.cz je zdarma, nabízí však placené odesílání zpráv za kredity a již zmíněný Premium účet jež zvyšuje šanci na seznámení.

Nezbedny Flirt Ceník VIP členství

1 měsíc Premium členství

200 Kč

cena za 1 měsíc premium členství 200,- Kč

3 měsíce Premium členství

400 Kč

cena za 1 měsíc premium členství 133,- Kč

6 měsíců Premium členství

600 Kč

cena za 1 měsíc premium členství 100,- Kč

12 měsíců Premium členství

800 Kč

cena za 1 měsíc premium členství 66,- Kč

Nezbedny Flirt Výhody & Nevýhody

Výhody

Velké množství aktivních profilů
Registrace člena je velmi jednoduchá a není nutností Vaše profilová fotografie
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících setkání zaměřená na flirt a sex

Nevýhody

Na seznamce narazíte samozřejmě na fiktivní profily
Některé funkce seznamky jen za kredity a nutnost Premium členství
Možnost zobrazení některých profilů s fotografií až po aktivaci Premium členství
Seznamka nemá mobilní aplikaci

Nezbedny Flirt pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny zcela ZDARMA
Platby za Premium členství a kredity jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným Prémiovým členům
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí zcela Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a sex
Díky nastavení filtrů vyhledáváte možné setkání z Vaší lokality
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál NezbednyFlirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotická seznamka NezbednyFlirt.cz je velmi zajímavý portál, který nabízí jednoduchým a rychlým způsobem nezávazné seznámení, flirt a zábavu na jednom místě. Najdete zde různé lidi s různými zájmy. Nejenže máte na výběr z několika tisíc aktivních žen a mužů, kteří hledají sex nebo flirt, ale dokonce bez bez zábran ukazují své nahá těla on-line. Je to opravdu ideální místo na bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam potenciálních sexuálních partnerů. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde prioritně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo ví. Prostředí samotné seznamky je velmi přátelské, klikání Vás nedovede do žádné nefunkční stránky. Seznamku NezbednyFlirt.cz mohu doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy, sexuálních zážitků a dobrodružná reálná setkání, za kterými se skrývají atraktivní ženy a muži všech věkových kategorií. NezbednyFlirt.cz je výborná erotická seznamka pro ty, kteří mají zájem o flirtování a nezávazně se bavit a užívat si.

Nezbedny Flirt Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Jirka, 36 let

Kamarádka se seznámila přes tuto seznamku, ale říkala že registrace něco stojí a pak vyplňuješ dlouhý dotazník sestavený psychology, ona měla požadavek na finančně zajištěného vysokoškoláka a má ho, otázkou je jak dlouho jim to při její povaze vydrží. Tato seznamka funguje nejen pro lidi co preferují sexuální vztah.

ANO 0 NE 0
Nikolas, 35 let

Dobrý den, chtěl bych se zeptat za jak dlouhou se Vám podařilo seznámit se na seznamce. Jsem na seznamce registrován již rok a hrůza. Většinou jen ženy, kterým jde jen o sex. Fotky s kozama popřípadě s kozama v ruce nebo foto do půli těla. Nebo někdo napíše pár vzkazů a pak se odmlčí.

ANO 0 NE 0
Ondra, 36 let

Já jsem si uvědomil, pomalu ověřuji v praxi a nadále ověřovat budu, že nejlepší seznamky jsou seznamky nějakým způsobem specializované, na něco zaměřené. Asi ne nadarmo se říká, že člověk se nejlépe seznámí přes společné zájmy. A vždyť si to vemte, ty seznamky univerzální, všeobecné, to je směsice všelijakých naprosto různorodých lidí s různými zájmy, vzděláním, povahou, životním stylem a tak dále, má smysl v takové směsici hledat to, co my chceme? Je tam moc lidí a když po dlouhé době hledání oslovíme někoho, kdo nás zaujal, díky tomu nadměrnému provozu nedostaneme většinou ani odpověď. Na menších seznamkách, jako je tato, máme hned od začátku spoustu pro nás nezajímavých lidí odfiltrováno a díky menšímu provozu i tu odpověď většinou dostaneme.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz