NovaLaska.online

Academic Singles
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Singles 50
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
Flirt.com
4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Nezávazný sex
21+
ideální věk
9 305 000+
svobodných
iflirts.chat
5.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
30+
ideální věk
136 000+
svobodných
TajnyZralyFlirt.com
6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt a sex
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
30+
ideální věk
12 000+
svobodných

NovaLaska Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
120 000+ / 30+
NovaLaska

Použitelnost stránek a funkce: 6/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,3/10

NovaLaska Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

NovaLaska.online – Seznamka pro reálné seznámení

Seriózní seznamka NovaLaska.online je vyhledávaným portálem pro nalezení životního partnera. Tento seznamovací web je určen všem nezadaným ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhou poznat lásku. Obsah seznamky odpovídá směru, jakým se před několika lety vydala. Většina funkcí se Vám odemkne až po uhrazení VIP členství. Až poté si může každý uživatel prohlédnout fotografie ostatních členů. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat také moderované (fiktivní) profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných aktivních uživatelů z celé České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří mají stejné představy o vztahu, lásce a chtějí randit. Naopak tu vůbec nehledejte nezávazný vztah ani sex na jednu noc či dokonce jednorázový flirt. Kdo se chce opravdu seznámit, tomu tuto seriózní, ryze českou seznamku vřele doporučujeme.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na NovaLaska.online

Registrace na portál seznamky NovaLaska.online je velmi rychlá a bezplatná a vyplňujete pouze základní informace o sobě. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail a seznamovací profil se okamžitě stává aktivním. Seznamovací portál je optimalizovaný pro stolní počítače a mobilní telefony. Každý den se registrují stovky až tisíce nových zájemců o vážné seznámení. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, na seznamce jsou i moderované (fiktivní) profily, tím se seznamka od počátku registrace vůbec netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné seznámení

Seznamka Vás v žádném případě netlačí do toho, aby jste si hned po registraci nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě o to větší šanci na seznámení. Doporučujeme vybrat takovou fotografii, kterou zaujmete okamžitě potencionální protějšky. Zakázané jsou erotické fotografie a fotografie s intimními partiemi. Fotografie musí být Vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit v protějšku při reálném setkání velké zklamání.

Členství na seznamce NovaLaska.online

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, označit si sympatické uživatele srdíčkem a číst zprávy. Pro možnost odpověď na došlé zprávy si musíte dokoupit VIP členství. Výhody VIP členství: uvidíte, kdo navštívil váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní galerie ostatních členů seznamky. Nákup VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu platební brány.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce NovaLaska.online

Smazání svého profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Podpora“ v levé spodní části webu najdete možnost „Chci zrušit můj profil“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky pouze odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

NovaLaska Funkce

Flirty

Pod záložkou „Okolí“ objevíte seznamovací hru, kde se Vám budou zobrazovat profily protějšků a Vy je v případě sympatií označíte srdíčkem - tím odesíláte prvotní flirt. Na přijaté zprávy nemůžete odpovídat, tato možnost se Vám odemkne až po zakoupení VIP členství. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby, fotografie bude zobrazena až po zakoupení VIP členství. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálné rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své zájmy a koníčky.

Oblíbení uživatelé - přátelé

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit tlačítkem “Přidat přítele”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem.

Chci se setkat

Některé funkce jsou zcela ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že můžete vidět, kdo navštívil Váš profil. Aby jste dostali co nejvíce nabídek na schůzku, vyplňte nejdříve plně svůj seznamovací profil, nahrajte pár fotografií a navštivte sami také profily ostatních uživatelů.

Přehled uživatelů seznamky v okolí

Projděte si uživatele ze svého okolí a odesílejte jim “políbení”. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé v okolí rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez VIP členství si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po zakoupení VIP členství. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce NovaLaska.online máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky zakoupeného členství Vás jeden měsíc vyjde na 259,- až na 499,- Kč.

NovaLaska Ceník VIP členství

Standard

bez výhod a rozšířených funkcí

Základní - 1 měsíc

499 Kč

cena za 1 měsíc VIP členství 499,- Kč

Klasika - 3 měsíce

996 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc VIP členství 332,- Kč

Deluxe Subscription - 6 měsíců

1 554 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc VIP členství 259,- Kč

NovaLaska Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelíte s ženou i mužem
Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících vážný vztah
Velmi dobře zaběhnutá seznamka

Nevýhody

Na seznamce narazíte na (moderované) fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku lze až po zakoupení VIP členství
Není k dispozici chat
Bez mobilní aplikace

NovaLaska pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je ZDARMA
Platba za VIP členství je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Fotografie jsou přístupné všem registrovaným VIP členům
Bezpečné randění, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na seznámení z Vašeho regionu
VIP členství za zvýhodněné ceny v závislosti na délce trvání
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál NovaLaska.online

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line seznamka NovaLaska.online je specifickým místem, která nabízí slibný způsob jak si během krátké chvíle najít podobně smýšlející protějšek na randění. Nejenže máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří chtějí randit, ale máte k dispozici i možnost regionálního vyhledávání zájemců o vážné seznámení. Je to vlastně ideální místo na bezpečné randění. Člověk jen musí dávat pozor na seznamkou moderované fiktivní profily, ale s tím se již od Vaší registrace netají. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam zájemců o vážné seznámení. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde především o zábavu. Seznamka má plně funkční web, takže může být používaná na jakémkoliv počítači, laptopu nebo smartphonu. Nicméně, mobilní aplikace zatím chybí. Seznamku NovaLaska.online mohu za sebe vřele doporučit. Čeká na Vás spoustu potenciálních partnerů a partnerek z Vašeho okolí.

NovaLaska Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Adéla, 32 let

Jednu dobu jsem na seznamku chodila. Odpovědi od chlapů jsou ledajaké, je třeba být trochu psycholog a protřídit si s kým si vůbec psát. Ano, je důležité nejen co chlap napíše, ale taky hodnotíme, jak to napíše. Jinak co si pamatuji, vytřídila jsem poměrně v začátku chlapy, kteří rovnou servírovali, co vše nechtějí. Prostě sympatie musí být a tímto mě hned odradili. Takže jsem seznamku zavrhla a štěstí jsem našla na přechodu pro chodce.

ANO 0 NE 0
David, 28 let

Já měl nedávno 28 let, chodil jsem na ty rychlá rande, nakonec jsem zkusil seznamku NovaLaska.online a po několika, no dosti schůzkách, kdy to z mé nebo její strany nevyšlo, jsem se seznámil se svou současnou snoubenkou, máme ročního chlapečka. A znám více mužů, kteří se seznámili na tom portále. Doporučuji tento portál pro toho kdo opravdu hledá lásku ve svém okolí.

ANO 0 NE 0
Petra, 34 let

Seznamku NovaLaska.online mohu jen a jen doporučit, ale obecně můj názor je spíš ten, že na placených seznamkách nejsou zas úplné tragédky a zoufalé ufňukalky. Ale vyjímka se taky najde samozřejmě. Raději si připlatím za zprostředkování seznámení, a tady to funguje dobře. Doporučuji.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz