People Love People

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

PeopleLovePeople.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
300 000+ / 30+
PeopleLovePeople.com

Použitelnost stránek a funkce: 5,7/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 5,7/10

Potenciál nalezení partnera: 5,7/10

Zákaznická podpora: 5,7/10

Cena služby: 5,7/10

PeopleLovePeople.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

PeopleLovePeople.com – Multifunkční portál pro ženy a muže

Sociální portál PeopleLovePeople.com se stal již před několika lety velmi populárním místem pro nalezení kamarádského i partnerského vztahu. Tento portál je určen především pro mladší ročník. Obsah je zaměřen prioritně pro seznamování, ale nabízí i další možnosti jak vyjádřit své pocity. Jde tedy cestou, kterou se před několika lety vydal. Portál PeopleLovePeople.com vznikl za přispění několika lidí, kteří chtěli udělat portál především pro mladé i dospělé lidi, kteří mají zájem o básničky, citáty, vtipy, povídky, nebo rádi napíší svou zpověď, či zajímavý příběh. Portál PeopleLovePeople.com je pro všechny lidi, kteří mají rádi četbu a rádi si přečtou příspěvky od druhých lidí. Portál je hlavně určený všem lidem, kterým na někom záleží. Pro lidi, kteří mají své partnery, nebo nikoho ještě nemají a případně někoho hledají. Pro tyto lidi je zajímavá seznamka, kde se mohou seznámit se svým budoucím partnerem. Pokud máte někoho blízkého a my věříme, že každý člověk někoho takového má a může to být Vaše láska, Váš kamarád, kamarádka, někdo z rodiny tak mu můžete na portálu napsat básničku s věnováním, či napsat vtip, který potěší někoho jiného. Web PeopleLovePeople je pro všechny lidi co chtějí a mají co říci.

Registrace a vytvoření uživatelského profilu na PeopleLovePeople.com

Registrace na portál PeopleLovePeople.com je nenáročná a bezplatná a vyplňujete na ní jen základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého jste kraje a města. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a napíšete svou emailovou adresu. Na tu vám vzápětí přijde email s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na portál. Portál je optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů.

Podrobné informace o Vás jsou základem pro úspěšné seznámení

Portálová seznamka je velmi oblíbená. Bohužel seznamka Vás nutí do nahrání své fotografie a vložení dalších povinných údajů. Tedy vyberte takovou fotografii, která zaujme budoucí potencionální partnery. Fotografie ale musí být Vaše a měla by odpovídat realitě. Naopak fotky z dob minulých mohou přinést ostatním uživatelům zklamání. Tedy pokud dojde k reálnému setkání.

Zrušení profilu na portále PeopleLovePeople.com

Smazání účtu na portále docílíte pravděpodobně jednoduchým způsobem. Jelikož po důkladném hledání možnosti smazat svůj profil nebyla tato možnost nalezena, je tedy nutné pod záložkou „Kontaktní formulář“ kontaktovat podporu, kde si o smazání svého profilu můžete zažádat. Pokud si chcete dát od portálu jen oddych, můžete si vypnout zasílání informačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opětovně stejným způsobem aktivovat.

Členství na portále PeopleLovePeople.comm

Po registraci se okamžitě stanete členem a získáváte plné členství. Můžete si procházet profily, filtrovat je, přidávat příběhy a články nebo nechat svou zpověď ve zpovědnici či napsat básničku nebo pár slov do blogu. Možností zábavy na portále je velmi mnoho. Všechny funkce multiformátového portálu jsou ZDARMA. Nicméně sem tam na Vás vykoukne nějaká reklama, která není vtíravá.

PeopleLovePeople.com Funkce

Různé části a funkce

Portál sdružuje samostatné části, do kterých patří citáty, vtipy, seznamka, básničky a nechybí ani zpovědnice a blog

Přidání informací do profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého profilu můžete přidat další. Napište pár poutavých slov o sobě, svěřte se se svým vzhledem a zálibami. Odhalte své koníčky, povahové vlastnosti, koho hledáte a další informace o sobě. Čím více o sobě napíšete, tím větší šance na seznámení budete mít. Seznamka je rozdělena na tři sekce: vážné vztahy, přátelské vztahy a flirt.

Vtipy pro potěšení a dobrou náladu

Vtipy jsou řazeny do mnoha sekcí a stačí si jen vybrat. Smyslem je, abyste se jako čtenáři smáli od ucha k uchu. Každý den přispěvovatelé přidávají nové a nové vtipy.

Básničky s věnováním

Portál nabízí možnost publikace básniček s věnováním pro konkrétní osoby. Tato sekce se těší velké oblibě.

Zpovědnice

Tato část portálu PeopleLovePeople.com je pro lidi, kteří mají nějaké trápení a neumí si sami poradit, mohou tedy hledat odpověď i zde.

Přehled uživatelů

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku a kraje. Zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily online nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké koníčky a záliby uživatelé mají rádi a jestli se shodnete ve svých představách. Zahajte s nimi komunikaci a reagujte na informace v úvodní části.

Čtení a odesílání zpráv

Všechny funkce jsou na portále zdarma, není zde žádná funkce, která by byla zpoplatněná. Čili můžete bez omezení přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete také a to bez omezení. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

PeopleLovePeople.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete uživatele i na flirt
Registrace trvá pár minut
Registrace zdarma
Máte přístup do profilů a k fotkám uživatelů
Těšit se můžete na kvalitní multiformátový obsah

Nevýhody

Komplikované odstranění profilu
Portál nemá mobilní verzi

PeopleLovePeople.com pro uživatele

Výhody

Všechny funkce jsou zdarma
Máte vysokou šanci potkat protějšek na seznámení
Díky filtrování snadno najdete partnery ze svého okolí
Možnost publikování inzerátů, básniček, povídek
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál PeopleLovePeople.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud hledáte multifunkční portál, je portál PeopleLovePeople.com tím správným místem, kde najdete nepřeberné množství zábavy a také možnost seznámení. Pokud máte někoho blízkého a my věříme, že každý člověk někoho takového má a může to být Vaše láska, Váš kamarád, kamarádka, někdo z rodiny tak mu můžete na portále napsat básničku s věnováním, či napsat vtip, který potěší někoho jiného. Portál PeopleLovePeople.com je pro všechny lidi co chtějí něco říci.Tento vydařený portál a jeho seznamovací stránka stojí za vyzkoušení.

PeopleLovePeople.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Eva, 17 let

na seznamce jsou i profily úchyláků, kam se jen podíváš. Chtěla jsem jim odepsat, ať mi nepíšou, jenže to po mně chtělo nahé fotografie. To je pro mě velké mínus a seznamka je tudíž jedním velkým zklamáním.

ANO 0 NE 0
Tonda, 24 let

Web POP používám od svého mládí, psával jsem tam své citáty a básničky holkám ze třídy. Mám na něj vzpomínky a rád se tam vrátím i v dnešní době. Je to web převážně pro mladší lidičky. Mohu jen doporučit a poděkování patří všem, co se na tvorbě webu podílejí.

ANO 0 NE 0
Josef, 30 let

Tato seznamka mi pomohla najít si partnerku. Dnes už jsem s Lucií osm let a máme stále krásný zamilovaný vztah. Na web si společně po večerech chodíme číst básničky a citáty a občas přispějeme svou povídkou z reálného života. Je to opravdu živé místo, kam se rád vracím.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz