PojdNaKavu.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

PojdNaKavu.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
1 000 000+ / 30+
PojdNaKavu.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,3/10

Bezpečnost seznamky: 6,3/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 5/10

Cena služby: 5,3/10

PojdNaKavu.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

PojdNaKavu.cz – erotická seznamka

Seznamka PojdNaKavu.cz je populárním místem pro nalezení nezávazného sexuálního vztahu, radovánek a flirtu. Tento seznamovací portál je určen především všem plnoletým ženám a mužům různého sexuálního zaměření, s neukojenými touhami a nenaplněnými představami. Obsah portálu odpovídá směru, jakým se před lety vydal. Každý uživatel si může prohlédnout erotické fotografie, na kterých se mohou uživatelé ukázat ve své plné kráse,- nic není tabu. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat i falešné profily, což má za následek snížení důvěryhodnosti seznamky samotné. Při důkladném zhlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován velký počet reálných uživatelů z celé České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří sdílejí stejné nebo podobné představy o nezávazném vztahu a chtějí flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah s výhodami. Naopak tu nehledejte vážný partnerský vztah ani křišťálově čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí odhalená těla nahota na fotografiích, ten by se měl této seznamce zcela vyhnout. Naopak kdo si rád prohlíží nahá těla, tomu tuto seznamku vřele doporučujeme.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na PojdNaKavu.cz

Registrace na portál seznamky PojdNaKavu.cz nevtíravá, jednoduchá a bezplatná. Vyplňujete na ní jen základní informace o sobě. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Následně si zvolíte uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail. Tím je registrace dokončena. Ženské profily jsou ověřovány. Seznamovací portál je optimalizovaný pro PC a chytrá zařízení, mobilní aplikace chybí. Každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu Vám budou nabízeny konkrétní návrhy na seznámení se s potencionálním protějškem. Jak již bylo zmíněno, seznamovací profily jsou z části fiktivní (moderované), čímž se seznamka vůbec netají.

Výběr profilové fotografie je základ pro úspěšné seznámení

Seznamka Vás v žádném případě nebude nutit do toho, aby jste si hned po založení profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii, nicméně je to doporučováno. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě větší šanci na flirt a seznámení. Vyberte tedy takovou fotografii, kterou zaujmete potencionální protějšky. Zakázané nejsou ani odvážnější fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Fotografie ale musí být Vaše a měly by odpovídat skutečnosti. Naopak fotografie neaktuální mohou přinést při reálném setkání možné zklamání.

Členství na seznamce PojdNaKavu.cz

Po samotné registraci na seznamce se okamžitě stanete plnohodnotným členem a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet všechny profily, označit si sympatické uživatele plamenem a číst zprávy převážně se sexuálně zaměřeným obsahem. Pro zaslání zpráv si nemusíte koupit VIP členství, v tomto případě budete jen omezeni denním počtem odeslaných zpráv. Výhody standardního členství: uvidíte, kdo navštívil Váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie a odemknete privátní galerie ostatních členů seznamky. Pokud budete chtít odesílat větší množství zpráv a využívat prémiových funkcí portálu, budete si muset koupit VIP členství v délce jednoho až dvanácti měsíců. Nákup VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu. Poté se Vám zpřístupní zajímavá paleta funkcí, např. možnost denně oslovit 30 nových uživatelů, možnost denně hodnotit 40 profilů, odpovídání na všechny zprávy, neomezená konverzace, pokročilý filtr vyhledávání, přehled registrovaných uživatelů, zobrazit návštěvníky profilu a zobrazit kdo si mě přidal do oblíbených.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce PojdNaKavu.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Můj profil“ najdete záložku „Nastavení“. Zde jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude Váš profil uveden do neaktivního stavu a nikdo jej nevidí. Pro smazání profilu budete muset kontaktovat podporu portálu se žádostí o tento krok. Pokud si přejete od seznamky odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

PojdNaKavu.cz Funkce

Setkávání

Pod záložkou „Setkání“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na přijaté zprávy můžete odpovídat po zaplacení kreditů. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálnou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své neřesti a odhalte, jaké sexuální touhy preferujete a jaké Vás zajímají.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “plamenem”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem.

Výběr flirtu

Některé funkce jsou zcela ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například virtuální plamen. Svůj prvotní zájem o úlet odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku a kraje. Zaškrtněte, zda chcete zobrazit profily online nebo s fotografií, popřípadě všechny. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez kreditů si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete v neomezeném režimu až po zakoupení VIP členství. Čím delší období členství si zakoupíte, o to výhodněji Vás vyjde členství. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat i mimo bezpečí seznamky.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce PojdNaKavu.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky zakoupeného členství Vás jeden měsíc vyjde na 199,- až 499,- Kč.

PojdNaKavu.cz Ceník VIP členství

Registrace

Základní funkce bez VIP členství

1 měsíc

499 Kč

cena za 1 měsíc VIP členství 499,- Kč

3 měsíce

999 Kč

cena za 1 měsíc VIP členství 333,- Kč

12 měsíců

2 Kč

cena za 1 měsíc VIP členství 199,- Kč

PojdNaKavu.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelíte s ženou i mužem
Registrace profilu trvá okamžik a není nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Máte přístup do profilů a ke galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících nezávazný vztah, sex a flirt
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a flirt
Díky nastavení filtrů vyhledáváte partnery z Vašeho blízkého okolí

Nevýhody

Na seznamce narazíte na (moderované) fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku v neomezeném režimu lze po zakoupení VIP členství
Chybí mobilní aplikace

PojdNaKavu.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platba za VIP členství je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné flirtování
Díky nastavení filtrů vyhledáváte partnery z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál PojdNaKavu.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line erotická seznamka PojdNaKavu.cz je vzrušující, nabízí jednoduchý způsob jak si během chvíle vyhledat podobně smýšlející protějšek nejen na flirt po zprávách. Nejenže máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří mají zájem o flirt dokonce i bez zábran a jakéhokoliv studu on-line, ale máte k dispozici i možnost erotického rande s dívkoua mužem z Vašeho okolí. Je to vlastně ideální místo na bezpečné flirtování. Člověk jen musí dávat pozor na (moderované) fiktivní profily uživatelů, ale to asi na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních protějšků. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde především o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život - i když kdo ví. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, nenajdete žádné slepé uličky a nečeká na Vás žádné překvapení v podobě odkazů na jiné webové stránky. Seznamku PojdNaKavu.cz mohu za sebe určitě doporučit. Čeká na Vás spoustu úletuchtivých profilů, za kterými se skrývají přitažlivé ženy a muži. Přeji hodně zábavy.

PojdNaKavu.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Lumír, 25 let

Netrvalo mi dlouho pochopit, že ne všechny dívky a ženy na seznamce chtějí vážný vztah. Přitažlivé ženy ve spodním prádle mě vzrušují a tak jsem začal s oťukáváním. Snad nikdy bych si nepomyslel, že mě zralejší ženy dokáží tak rozpálit. Zatím jsem se sešel jen s Markétou (46 let), která se vůbec na první schůzce nebránila intimním radovánkám.

ANO 0 NE 0
Pavel, 27 let

Delší dobu jsem hledal sympatickou ženu z okolí na nezávazné sexuální hrátky. Na tomto seznamovacím portále jsem ji konečně našel. Samozřejmě, že jsem narazil i na ženské, které jen slibovaly a nakonec z toho vůbec nic nebylo. Ale po asi pěti dnech jsem našel sympatickou ženskou, která sexuální hrátky miluje, tak jako já. Doporučuji.

ANO 0 NE 0
Veronika, 27 let

Je velmi důležité si uvědomit, že ne všichni pánové na této seznamce jsou fér. Někteří z nás ženských tahají jen erotické fotografie. Když má dojít na rande, tak skutek utekl. Vypaří se i konverzace a já bohužel hledám své štěstí dál a dál.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz