PouzeJednaNoc.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

PouzeJednaNoc.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,8/10
200 000+ / 30+
PouzeJednaNoc.cz

Použitelnost stránek a funkce: 6/10

Bezpečnost seznamky: 6/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 5,5/10

Zákaznická podpora: 5,5/10

Cena služby: 6/10

PouzeJednaNoc.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

PouzeJednaNoc.cz – Erotická seznamka

Seznamka PouzeJednaNoc.cz je pro všechny dospělé ženy a muže, různých sexuálních orientací. Jedná se o oblíbenou erotickou seznamku, kde najde snad každý svého nového sexuálního partnera pouze na jednu noc. Obsah erotické seznamky odpovídá trendu, jakým se vydala. Každý registrovaný VIP uživatel si může prohlížet erotické fotografie, na kterých mohou členové ukázat naprosto všechno, zde není nic tabu. Při registraci ale souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat falešné profily, což nevrhá na seznamku od počátku dobré světlo a samozřejmě snižuje její důvěryhodnost. Při důkladném zhlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek aktivních uživatelů z Česka i Slovenska. Narazíte zde na protějšky, kteří mají totožné představy o nezávazném vztahu a chtějí flirtovat, sexuální poměr nebo milenecký vztah s výhodama. Naopak tu vůbec nehledejte partnera či partnerku pro vážný vztah ani čisté přátelství bez postranních úmyslů. Komu vadí nahota na fotografiích, ten by se měl této erotické seznamce vyhnout. Naopak, ten kdo má zálibu v prohlížení atraktivních, spoře oděných těl, tomu tuto seznamku doporučujeme.

Registrace a vytvoření profilu na PouzeJednaNoc.cz

Registrace na seznamku PouzeJednaNoc.cz je nenáročná a bezplatná,vyplňujete jen základní informace o sobě. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého města a kraje pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a napíšete svou emailovou adresu. Na tu Vám vzápětí dorazí e-mail s aktivačním odkazem, který je pomyslnou bránou na erotickou seznamku. Portál je optimalizovaný pro počítače i chytrá zařízení a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů. Na základě nastavení svého profilu obdržíte návrhy na párování s potenciálním partnerem. Jak jsme se již zmínili, profily jsou z části fiktivní, čímž se seznamka od počátku, kdy jste se registrovali, netají.

Výběr profilové fotografie je základ pro úspěšné randění

Seznamka Vás nenutí, abyste si po registraci vložili na svůj profil fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě několikanásobně větší šance na seznámení. Doporučujeme tedy takovou fotografii, kterou přilákáte potencionální protějšky na sexuální rande nebo na rychlou seznamovací schůzku. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie ale musí být Vaše a měla by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit při reálném setkání velké zklamání.

Členství na seznamce PouzeJednaNoc.cz

Po registraci se okamžitě stanete členem seznamky a získáváte základní členství zdarma. Můžete si procházet profily, filtrovat je podle kraje, přidávat si sympatické uživatele do oblíbených a číst zprávy se sexuálně mířeným obsahem. Pro zaslání zpráv si můžete zakoupit VIP členství. S VIP členstvím ale získáte i další výhody: uvidíte, kdo navštívil Váš profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní fotky ostatních členů. Nákup a aktivace VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou. Členství si můžete aktivovat na 1 měsíc, 3 měsíce a 6 měsíců Čím delší zvolíte období, tím levněji Vás přijde členství v přepočtu na měsíc.

Zrušení profilu na seznamce PouzeJednaNoc.cz

Smazání svého profilu je velmi jednoduché a můžete tak učinit kdykoliv. Avšak mějte prosím na paměti, že to může trvat až 48 hodin, dokud není Váš profil úplně vymazán ze systému seznamky. Pokud chcete tedy vymazat svůj profil, musíte se proklikat z Vašeho profilu na “Podporu”, kde naleznete vše potřebné pod záložkou “Smazat účet”.

PouzeJednaNoc.cz Funkce

Shoda

Pod záložkou „Shoda“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na jejich zprávy můžete odpovídat po zaplacení VIP členství. Okamžitě máte přístup na jejich profily, kde se o nich dozvíte detailnější informace. Při vzájemných sympatiích Vám už nic nebrání domluvit si s nimi náruživé rande plné sexuálních radovánek..

Přidání informací do profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého účtu můžete přidat další. Napište pár poutavých slov o sobě, svěřte se se svým vzhledem a neřestmi a odhalte, jaké sexuální praktiky preferujete a jaké Vás lákají.

Oblíbení přátelé

Někteří uživatelé Vám mohou být na první pohled sympatičtí. Neztraťte je z dohledu a přidejte si je do přátel. Seznamka Vám zároveň ukáže protějšky, kteří by Vás mohly zaujmout. Do přátel si je přidáte tím způsobem, že vedle fotografie kliknete na položku “Přidat přítelkyni”.

Přehled uživatelů

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, města a vzdálenosti. Zaškrtněte tedy, jaké chcete zobrazit profily. Zjistěte, co má daný uživatel rád a jaké má zájmy. Zahajte s nimi flirt a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv – VIP funkce pro vip

Aby jste mohli číst došlé zprávy, musíte být VIP členem. Reagovat na ně ale můžete až aktivaci VIP členství. Čím delší trvání VIP členství zakoupíte, o to levněji Vás vyjde členství na měsíc. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo své telefonní číslo. Záleží na Vašem protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamovací portál.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na seznamce PouzeJednaNoc.cz máte možnost zaplatit si VIP členství ve třech variantách délce trvání. Měsíční VIP členství stojí 499,- Kč, tříměsíční členství 996,- Kč a šestiměsíční 1.1154,- Kč.

PouzeJednaNoc.cz Ceník VIP členství

Základní ůčet

Návštěvníci profilu
Prohlížení fotografií v plné velikosti
Odemknutí všech privátních fotografií
Lepší pozice ve vyhledávání
Číst došlé zprávy

1 měsíc VIP členství

499 Kč

Bez zvýhodněné ceny za měsíc
Lepší pozice ve vyhledávání
Psaní a odesílání zpráv
Zobrazení návštěvníků profilu
Odemknutí všech privátních fotografií

3 měsíce VIP členství

996 Kč

Zvýhodněná cena členství. 1 měsíc 332, Kč
Lepší pozice ve vyhledávání
Psaní a odesílání zpráv
Zobrazení návštěvníků profilu
Odemknutí všech privátních fotografií

6 měsíců VIP členství

1 154 Kč

Zvýhodněná cena členství. 1 měsíc 259,- Kč.
Lepší pozice ve vyhledávání
Psaní a odesílání zpráv
Zobrazení návštěvníků profilu
Odemknutí všech privátních fotografií

PouzeJednaNoc.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce snadno najdete uživatele na flirt a sex
Registrace trvá jen pár minut a nemusíte si nahrát fotografii
Máte přístup do profilů a fotografiím uživatelů
Těšit se můžete na vyvážený poměr mužů a žen

Nevýhody

Na seznamce narazíte na fiktivní profily
Zprávy lze přijímat a odesílat až po koupi VIP členství
Chybí mobilní aplikace

PouzeJednaNoc.cz pro uživatele

Výhody

VIP členství je dobrovolné
Sexuálně laděné fotografie jsou přístupné jen registrovaným členům
Bez registrace nikdo nemůže navštívit Váš profil
Máte vysokou šanci potkat protějšek na flirt nebo sexuální rande
Díky filtrování snadno najdete partnery ze svého regionu
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál PouzeJednaNoc.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud hledáte flirt nebo rande se sexuálním podtextem ze svého okolí nebo spíše ze vzdálenějších míst Česka i Slovenska, je seznamka PouzeJednaNoc.cz tím pravým místem pro nalezení sexuálního partnera. Možná bydlí sexuchtivý protějšek vedle Vás a nemáte o tom ani páru. Seznamovací portál se snaží získat důvěru uživatelů, nicméně to kazí fiiktivní (seznamkou moderované) profily s dokonalými ženami. Narazit tu ale třeba můžete na reálné ženy a muže, kteří vědí, co od sexuálního partnera chtějí. Randit můžete on-line nebo si sjednat schůzku naživo. Seznamka Vám poskytne seznam potencionálních protějšků, s kterými byste možná vytvořili ideální sexuální pár. Důležité je mít na paměti, že portál je pouze pro plnoleté a slouží hlavně pro potěšení a zábavu. Naopak tu nehledejte uživatele pro vážný partnerský vztah. Seznamka má bohaté funkce, snadno se v ní zorientujete a oblíbíte si přehledné a moderní uživatelské prostředí. Tahle seznamovací stránka stojí rozhodně za to ji vyzkoušet.

PouzeJednaNoc.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (2)
Pozitivní zkušenosti (1)
Negativní zkušenosti (1)
Patrik, 44 let

Na seznamce jsou fiktivní profily, kam se jen mrknete. Chtěl jsem jim odepsat, ať mi už nepíšou, jenže to po mně chtělo, abych si zakoupil VIP členství. VIP členství mi přijde dobré, ale stále otravují fiktivní profily. To je pro mě velké mínus a seznamka je tudíž zklamáním. Nemohu doporučit z důvodu fiktivních profilů.

ANO 0 NE 0
Stanislav, 36 let

Hned při registraci mi bylo informativně sděleno, že se zde vyskytují i fiktivní profily. Během několika kliknutí jsem je rozeznal od reálných žen. Navázal jsem se třemi ženami flirt a pokračovali jsme přes e-maila následně i telefon. Postupně jsem se s nimi scházel a po předchozí domluvě je pozval na chatu. Proběhla vzrušivá noc, jak má být. Za mě dobrá seznamka pro nalezení sexuálních partnerek z okolí.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz