Seznamka Sally.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Sally.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,4/10
25 000+ / 23+
Sally.cz

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 2,7/10

Přehlednost profilů: 2,5/10

Potenciál nalezení partnera: 2,5/10

Zákaznická podpora: 2,3/10

Cena služby: 2,5/10

Sally.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka Sally vám pomůže splnit sexuální přání

Erotická seznamka Sally je výjimečná tím, že je zcela zdarma bez ohledu na to, zda jste muž, žena či pár. Erotické inzeráty na ní mohou bez poplatku zveřejnit všichni, kteří nabízejí sex bez finanční odměny. Naopak tzv. profi účty slibující erotické služby mohou být pozastaveny, smazány nebo jinak upraveny. Pokud vás sex baví, chybí vám a hledáte milenecký protějšek a zpestření svého sexuálního života, je seznamka Sally tím správným místem pro naplnění vašich tužeb. Díky ní zažijete dobrodružství, o kterém se vám ani nesnilo. A to pouhou odpovědí na inzerát nebo zadáním vlastního seznamovacího inzerátu. Narazit tu můžete na uživatele ze všech koutů republiky, kteří mají jasno v tom, co hledají: nezávazný sex.

Registrace a funkce seznamky Sally

A jak se registrovat na seznamovací web Sally? Nejprve vyplníte přihlašovací údaje, zvolíte své pohlaví, koho hledáte a napíšete text inzerátu. Dále uvedete svůj vzhled, záliby a oblíbená místa pro sex. Aktivace účtu proběhne automaticky po 24 hodinách od registrace. Po aktivování uživatelského účtu můžete využívat nejrůznější funkce seznamky, jako je neomezená konverzace, přidávání fotografií, hledání ideálního protějšku nebo statusy. Navíc získáte přehled o návštěvách svého profilu a nežádoucí uživatele si můžete dát do ignorovaných.

Zveřejnění seznamovacího inzerátu

Jediné, co je na seznamce zpoplatněno, je vložení inzerátu. Ale zaplatíte za něj symbolickou částku ve výši 40 Kč. Rubrika „Inzeráty“ je určena pro okamžitou inzerci.

Pro zveřejnění inzerátu stačí odeslat potvrzovací SMS. Svůj profil můžete dostat na první stránku do sekce Top Profily, pokud zašlete SMS zprávu v příslušném tvaru. Profily na hlavní stránce se řadí podle počtu došlých SMS. Budete-li chtít vyhledat uživatele ze svého okolí, zvolíte požadavky, jako je kraj, pohlaví a věk a zda se vám mají zobrazit jen uživatelé online nebo s fotkou.

Hledání vhodného partnera

V sekci „Hledaný partner“ si nastavíte požadavky na partnera. Nezapomeňte však na to, že čím více kritérií zadáte, tím méně vhodných partnerů bude nalezeno. Doporučujeme vám proto zvolit jenom pohlaví, popřípadě věkové rozmezí. Vyhledat můžete nejen jednotlivce, ale i páry. Jestliže se nestydíte, můžete na svém profilu zveřejnit erotickou fotografii, ale není to povinné. Opět tím ale zvyšujete šance na seznámení.

Smazání uživatelského účtu

Zajímá vás, jakým způsobem smažete svůj uživatelský účet? Zavítejte do „Nastavení“ svého uživatelského účtu a klikněte na tlačítko „Smazat profil“. Váš profil bude neprodleně automaticky smazán během pravidelné noční údržby databáze. Než se takto stane, můžete si smazání profilu rozmyslet a naplánované smazání zrušit v nastavení profilu, konkrétně pomocí tlačítka „Zrušit naplánované odstranění“. Takhle to je jednoduché a nemusíte kvůli tomu psát na podporu seznamky.

Sally.cz Funkce

Vložení inzerátu

Na seznamku Sally můžete vložit seznamovací inzerát, v kterém ale nesmějí být propagovány žádné webové stránky. Za zveřejnění inzerátu zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 40 Kč. Inzerát můžete za další poplatek TOPovat.

Vyhledávání uživatelů

Prohlédněte si i bez registrace ostatní členy seznamky. Vyberte pohlaví, věkové rozmezí a koho konkrétně hledáte. Filtrujte, zda se vám mají ukázat uživatelé online nebo pouze s fotkou. Filtrování nemusíte využít a můžete si nechat zobrazit všechny členy.

Vložení fotografií

Chcete ukázat svou tvář nebo sexy tělo? Nahrajte do svého profilu fotografii, která může být i erotického rázu. První nahraná fotografie bude použita jako titulní. Fotky můžete podle libosti mazat nebo přidávat nové.

Požadavky na partnera

Máte na budoucí protějšek určité požadavky? Využijte záložku „Hledaný partner“, kde můžete uvést, jakého pohlaví má být, v jakém věkovém rozmezí, jak má vypadat, odkud má pocházet a jaké jsou jeho oblíbené sexuální praktiky.

Návštěvníci profilu

Podívejte se, kdo vás navštívil a koho jste eventuálně zaujali. Můžete si prohlédnout, kolik jste měli návštěv od minule a kolik návštěv za posledních 30 dnů. I vy můžete zavítat na profily ostatních uživatelů a zaslat jim například zprávu.

Neomezená konverzace

Oslovte sympatické uživatele nebo reagujte na jejich inzeráty. Posílejte si s protějšky neomezené množství zpráv, které se vám po 30 dnech archivují. Zprávy můžete kdykoliv smazat.

Ignorování uživatelů

Stalo se vám, že nějací uživatelé byli natolik urputní, že vás to až obtěžovalo? Nebo vám někdo dělá návrhy, které nekorespondují s vašimi představami? Dejte si takové členy seznamky do blokace. Jejich přehled uvidíte v levém menu v sekci „Mnou ignorovaní“.

Oblíbení uživatelé

Možná se vám stalo, že vám někdo padl do oka a nechcete ztratit jeho profil z dohledu. Takové uživatele si dejte do oblíbených a kdykoliv se k nim vraťte. Třeba i vy jim budete natolik sympatičtí, že se nakonec sejdete.

Sally.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Vložení inzerátu bez registrace
TOPování inzerátu
Profi účet

Za poplatek

Vložení inzerátu bez registrace
TOPování inzerátu
Profi účet

Sally.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce si můžete pročíst stovky inzerátů
Svůj inzerát posunete nahoru pomocí TOPování
Členy seznamky vyhledáváte pomocí filtru
Můžete si bez omezení prohlížet erotické fotky
Můžete se seznámit s jednotlivci i páry

Nevýhody

Inzeráty jsou jednorázově zpoplatněné
Ženy se vystavují riziku obtěžování
Každý si může prohlédnout vaše fotky
Bez Profi účtu nemůžete inzerovat své služby

Sally.cz pro uživatele

Výhody

Na seznamce narazíte na uživatele ze všech krajů České republiky, kteří mají podobné touhy a sexuální představy
Na Sally objevíte kromě nabídek mileneckého vztahu také Profi nabídky na sex za úplatu, kdy vám ženy a muži splní jakékoliv přání
Uživatelé se nestydí zveřejnit své erotické fotografie. Nemusí být na nich vidět vaše tvář. Tu můžete ponechat rozmazanou
Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku Sally.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Erotická seznamka Sally má všechny předpoklady stát se nejoblíbenějším portálem se sexuální tématikou a erotickými inzeráty. Využíváte ji zcela zdarma, až na zveřejnění inzerátu. Registrovat se na ni mohou všichni uživatelé starší 18 let. Podmínkou pro úspěšné dokončení registrace a zveřejnění inzerátu je to, že nesmíte zadat jakékoliv webové stránky v textové ani obrazové formě. Pokud chcete nabízet své služby, označte svůj účet jako „Profi“ a doplňte ho platným telefonním číslem. Sex seznamku Sally doporučujeme všem věkovým generacím, které mají nedostatek sexu a chtějí vyzkoušet nové sexuální praktiky. Seznamka si od nás vysloužila nejvyšší hodnocení.

Sally.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Olinka, 36 let

Založila jsem si na seznamce profil a po uplynutí 24 hodin jsem mohla odpovídat na inzeráty. Mám ráda tvrdší praktiky a takových mužů, kteří jsou ochotni mi pořádně posloužit, je tady spousta. Určitě je z čeho vybírat.

ANO 2 NE 0
Markéta, 22 let

Seznamka Sally vypadala docela lákavě, tedy do doby, než jsem zjistila, že tak úplně všechno zdarma není. Platíte například za zveřejnění inzerátu i za založení profi účtu. A ten já jsem si chtěla zřídit.

ANO 8 NE 3
Martin, 41 let

Nepřijde mi, že by holky vypadaly jinak než ve skutečnosti. Těla mají krásná, a že za to většina z nich chce zaplatit? To je normální obchod. A když muži nemají doma sex, nezbyde jim nic jiného než vyhledat služby placené společnice.

ANO 9 NE 4
Adam, 31 let

Na seznamce Sally nejsou jenom holky, které si za to chtějí nechat platit. Možná jsem měl štěstí, ale natrefil jsem na ženu, která byla pracovně vytížená a hledala tu jen milence na příležitostné schůzky. Já jsem jejím sítem prošel a pravidelně se scházíme.

ANO 13 NE 6

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz