Seznamka sexkontakty.cz

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

sexkontakty.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,8/10
880 000+ / 21+
sexkontakty.cz

Použitelnost stránek a funkce: 4,8/10

Bezpečnost seznamky: 5,3/10

Přehlednost profilů: 4,8/10

Potenciál nalezení partnera: 4,8/10

Zákaznická podpora: 5/10

Cena služby: 4,5/10

sexkontakty.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka sexkontakty.cz pro splnění erotických přání

Seznamka sexkontakty.cz je největší českou erotickou seznamkou. Sdružuje uživatele, kteří hledají převážně sex a chtějí se seznámit za účelem splnění erotických fantazií. Na tomto seznamovacím portále je relativně rovnoměrné zastoupení obou pohlaví, a to 57 % mužů a 43 % žen. Každým okamžikem jsou online desetitisíce lidí, kteří hledají nezávazný poměr, sex na jednu noc a pobavení. Každý den se na sexkontaky.cz registruje více jak tisíc nových uživatelů. Ženy jsou na webu reálné a jejich profily jsou ověřovány. Nemusíte se obávat zneužití svých dat a narušení soukromí, neboť seznamka má zabezpečený přenos dat skrze protokol SSL.

Registrace na seznamku krok za krokem

Registrace začíná zadáním emailové adresy, na kterou vám přijde odkaz. Po kliknutí na odkaz se vám otevře váš uživatelský profil a vy můžete začít s vyplňováním osobních informací. Jako první uvedete základní údaje, jako je datum narození nebo z jakého pocházíte města. Prozradíte svou sexuální orientaci, stav a vzhled. Dále jste vyzváni k nahrání profilové fotky, ale není to podmínkou. V dalším kroku zvolíte své uživatelské jméno a napíšete heslo. Ženy musejí ověřit svou identitu nahráním fotky se svým nickem. Jako odměnu získají doživotní VIP účet zdarma.

Funkce, které vám usnadní seznámení

Seznamka sexkontakty.cz má řadu funkcí. Těšit se můžete na chat a na hru „Setkání“, která vám poodhalí, s kým jste si padli do oka.

Pod záložkou „Chtějí mě“ uvidíte, kdo o vás stojí a komu jste sympatičtí. Navíc si můžete prohlédnout návštěvníky svého profilu a zjistit, kdo si vás oblíbil. I vy si můžete přidat protějšky do oblíbených. Na svém profilu také uvidíte, kolik je registrovaných členů, kolik jich je online a kolik jich je nových.

VIP členství jen pro muže

Muži si musejí pro využití všech služeb aktivovat VIP členství na jeden měsíc, tři měsíce nebo dvanáct měsíců. Čím delší období zvolíte, tím vás bude stát v přepočtu na měsíc méně. Díky členství můžete oslovit 30 nových uživatelů denně a hodnotit denně až 40 profilů. Můžete odpovídat na zprávy, neomezeně konverzovat a využít pokročilý filtr vyhledávání. Získáte přehled registrovaných uživatelů, návštěvníků profilu a lidí, kteří si vás přidali do oblíbených.

Deaktivace a smazání profilu

Svůj profil můžete kdykoliv deaktivovat nebo smazat. Deaktivací ho pouze skryjete a opětovně ho můžete aktivovat. Neviditelní pro ostatní uživatele budete tehdy, když pod záložkou „Můj profil“ najedete do nastavení a ve stavu profilu vyberete „Neaktivní – není nikde zobrazen“. Jestliže nejste členem VIP, o smazání účtu můžete kdykoliv požádat technickou podporu. VIP členství zaplacené kreditní kartou ukončíte zasláním prohlášení, a to nejméně jeden týden před vypršením zaplaceného členství. Pokud máte aktivní členství zaplacené jinou metodou, může být váš účet na vaše přání smazán.

sexkontakty.cz Funkce

Hra „Setkání“

Prohlédněte si ostatní profily ve hře „Setkání“ a darujte protějškům srdce nebo přejděte na další profil po kliknutí na křížek. Kromě erotické fotky uvidíte nick a věk uživatele. Ihned mu můžete napsat, přidat si ho do oblíbených nebo ho nahlásit.

Rozšířené vyhledávání pro vip

Ve svém profilu si nastavíte, zda se vám mají zobrazovat muži či ženy, jaké sexuální orientace, z jakého kraje a z jakého města. Dále můžete zvolit jejich stav a věkové rozmezí.

Oblíbené profily

Zajímá vás, kdo si vás oblíbil? Přehled najdete pod záložkou „Oblíbené profily“. Zároveň tam uvidíte, koho jste si vy oblíbili. Díky tomu neztratíte sympatické uživatele z dohledu a můžete jim kdykoliv napsat.

Chatování pro vip

Zprávy si můžete přečíst, ale odpovídat na ně můžete až po zaplacení VIP členství. Po jeho aktivaci můžete neomezeně konverzovat s ostatními členy. Ženy mají po ověření profilu zasílání zpráv zdarma.

Chtějí mě pro vip

Zjistěte, jakým uživatelům se líbíte a jací členové vás chtějí. Jejich výčet uvidíte po zaplacení VIP členství. Do té doby se vám budou zobrazovat pouze rozmazané fotografie mužů a žen.

Návštěvníci profilu pro vip

Seznamka vám prozradí, kolik uživatelů navštívilo váš profil. Po aktivaci VIP účtu zjistíte, kdo to byl. Oplaťte protějškům návštěvu, popřípadě jim rovnou pošlete zprávu, že se s nimi chcete blíže seznámit.

Oslovení pro vip

Jako uživatel bez aktivovaného VIP členství můžete poslat 10 oslovení denně po dobu 14 dní od registrace, abyste zjistili, kdo má zájem o komunikaci a seznámení. S VIP členstvím můžete oslovit 30 uživatelů každý den.

VIP účet pro vip

Premium účet si můžete zaplatit na 1 měsíc (od 499 Kč), 3 měsíce (od 333 Kč / měsíc) nebo 12 měsíců (od 199 Kč / měsíc). Uhradit ho můžete platební kartou, bankovním převodem, SMS platbou či vkladem na účet.

sexkontakty.cz Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Odpovídání na zprávy
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů

VIP účet 1 měsíc

499 Kč

Odpovídání na zprávy
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů

VIP účet 3 měsíce

333 Kč (za měsíc)

Odpovídání na zprávy
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů

VIP účet 6 měsíců

199 Kč (za měsíc)

Odpovídání na zprávy
Zobrazení návštěvníků profilu
Pokročilý filtr vyhledávání
Přehled registrovaných uživatelů

sexkontakty.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Nevýhody

sexkontakty.cz pro uživatele

Výhody

Screenshot

Na závěr můj názor na seznamku sexkontakty.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka sexkontakty.cz je bezesporu nejoblíbenější erotický seznamovací portál v českých vodách seznamek. Vyhledat na něm můžete uživatele ze svého okolí nebo po změnění filtru ze všech částí republiky. Svůj profil můžete spravovat bez pomoci uživatelské podpory a přidávat do něj informace, koho aktuálně hledáte. Pokud toužíte po flirtu a nezávazném poměru, je seznamka určena právě vám. Čekají vás na ní erotické fotografie, které však nejsou pornografického rázu. Tento web splní vaše očekávání a máte na něm vysokou šanci, že naleznete nového milence nebo milenku ze svého okolí.

sexkontakty.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Julián, 27 let

Jsem z menší vesnice, ale nemám problém s tím někam dojet. Podíval jsem se na ženy z hlavního města, a můžu říct, že mě překvapily svými krásnými těly. Za jednou jsem se po domluvě vydal a od té doby se pravidelně scházíme.

ANO 1 NE 0
Leopold, 49 let

Tělo krásné ženy je pro mě něco, co mě vzruší i na dálku. A když se ho pak můžu dotýkat a milovat, tak jsem v sedmém nebi. Na Sexykontakty.cz jsou přítulné ženy, kterým není nic cizí. Ani schůzka se starším chlapem.

ANO 4 NE 0
Pavlína, 28 let

Mám ráda sex a potřebuju ho ke svému životu. Po rozchodu s přítelem jsem ale najednou byla sama a chtěla jsem někoho, kdo by mi mohl dělat v posteli společnost. Seznámila jsem se na seznamce s Honzou a už půl roku spolu máme poměr.

ANO 11 NE 3
Marian, 35 let

Seznamka je plná obnažených těl a ženy se nestydí ukázat svoje tělo. Připadá mi to, jako by se tam prodávaly a vypadají dost nedůstojně. Asi jsem na rozdíl od jiných chlapů moc velký moralista.

ANO 3 NE 7
~18 110 lidí je online

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz