SexSeznamka.online

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

SexSeznamka.online Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,6/10
1 500 000+ / 30+
SexSeznamka.online

Použitelnost stránek a funkce: 5,8/10

Bezpečnost seznamky: 5,5/10

Přehlednost profilů: 5,5/10

Potenciál nalezení partnera: 5,8/10

Zákaznická podpora: 5,8/10

Cena služby: 5,5/10

SexSeznamka.online Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

SexSeznamka.online – seznamka pro nezávazné seznamování

Seznamka SexSeznamka.online je velmi populárním místem pro sexuální známosti a flirtování. Tento seznamovací portál je určen výhradně všem dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s tajnými touhami a nenaplněnými představami. Obsah seznamovacího portálu je velmi bohatý a odpovídá směru, jakým se před několika lety vydal. Každý registrovaný člen si může prohlédnout erotické fotografie, na kterých mohou uživatelé ukázat svou nahotu, v rámci zákona není nic zakázané. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat moderované profily, což hned při startu na neznámé seznamce snižuje důvěryhodnost seznamky samotné. Při důkladném zhlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrováno velké množství reálných uživatelů ze všech koutů České republiky. Zcela jistě tu každý najde po čem touží nebo co hledá. Chcete si jen občas zaflirtovat nebo si domluvit sexuální víkend s milenkou? Na této seznamce to lze. Nicméně naopak tu zcela stoprocentně nehledejte vážný vztah ani čisté přátelství bez promyšlených úmyslů. Komu vadí nahá těla na fotografiích, ten by se měl tomuto seznamovacímu portálu raději vyhnout. Naopak, kdo si rád prohlíží fotografie nahých žen a mužů, a má rád flirtování, tomu seznamku můžeme jen doporučit.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na SexSeznamka.online

Samotná registrace na portál seznamky SexSeznamka.online je zcela jednoduchá a nikterak náročná. Je třeba vyplnit základní údaje o sobě. Vyberete své pohlaví, svou vizi o protějšku, své datum narození, kraj ze kterého pocházíte a konkrétní město ve kterém aktuálně žijete. Následně si zvolíte své uživatelské jméno a heslo. V posledním registračním kroku potvrdíte svoji e-mailovou adresu a můžete začít vesele flirtovat. Seznamka má vcelku zajímavý design, web je plně optimalizovaný pro prohlížení v počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Každý den se počet nově registrovaných zvyšuje. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, seznamovací profily jsou z části seznamkou moderované, čímž se portál nikterak netají.

Členství na seznamce SexSeznamka.online

Po registraci na seznamovacím portále se ihned stanete plnohodnotným členem a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete okamžitě začít s procházením profilů, označit si sympatické uživatele ohněm a číst zprávy se sexuálně orientovaným obsahem. Pro odesílání zpráv je nutné si koupit VIP členství. Výhody VIP členství: získáte přehled nad tím, kdo navštívil Váš seznamovací profil, zobrazíte si fotografie v plné velikosti a odemknete privátní galerie ostatních členů seznamky. Nákup VIP členství probíhá po zaplacení příslušné částky formou odesláním SMS, aktivačním telefonním hovorem nebo platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce SexSeznamka.online

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Můj profil“ najdete možnost „Smazat účet“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšný flirt

Seznamka Vás v vůbec nenutí do toho, aby jste si po založení profilu vložili na uživatelský účet profilovou fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má samozřejmě větší šanci na flirt a seznámení. Vyberte si takovou fotografii, kterou zaujmete protějšky. Zakázané nejsou ani explicitní fotografie s odhalenými partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Fotografie ale musí být Vaše a měly by být aktuální. Naopak fotografie neaktuální mohou při reálné schůzce způsobit nejedno zklamání.

SexSeznamka.online Funkce

Flirty

Pod záložkou „Shody“ objevíte protějšky, kterým se líbíte a které jste zaujali svým profilem a fotografiemi. Na přijaté zprávy můžete odpovídat po zaplacení kreditů. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálnou schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své neřesti a odhalte, jaké sexuální touhy preferujete a jaké Vás zajímají.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “srdíčkem”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, kliknete na tlačítko s křížkem.

Výběr flirtu

Některé funkce jsou zcela ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet zakoupené kredity za odesílání zpráv. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například virtuální srdíčko. Svůj prvotní zájem o úlet odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle věku, fotografie, stavu, kraje a města. Zjistěte co na seznamce hledají. Velmi oblíbená je seznamovací hra s názvem “Setkání”, kde prakticky zahajujete flirtovací proces, tím že označujete ostatní uživatele “líbí” nebo “nelíbí”.

Čtení a odesílání zpráv

Obdržené zprávy můžete bez omezení číst, reagovat na ně ale můžete až po zakoupení kreditů. Čím více kreditů zakoupíte, o to výhodněji Vás vyjde jedna zpráva. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo, a šetřit tak svou peněženku s kredity.

Volitelné VIP členství pro vip

Na seznamce SexSeznamka.online máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky zakoupeného VIP členství se liší i cena. Roční VIP členství vyjde ku ceně za jeden měsíc nejlevněji - cena pak za jeden měsíc členství vyjde na 199,- Kč.

SexSeznamka.online Ceník VIP členství

Kredity

1 Kč

cena kreditů se liší od velikosti zakoupeného balíčku

1 měsíc

499 Kč

cena za měsíc 449,- Kč

3 měsíce

999 Kč

cena za měsíc 333,- Kč

12 měsíců

2 Kč

cena za měsíc 199,- Kč
Bonus 60%

SexSeznamka.online Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelíte s ženami i muži
Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Máte přístup do profilů a ke galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících sexuální známost a flirt

Nevýhody

Na seznamce narazíte i na moderované profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku lze až po koupi VIP členství
Chybí mobilní aplikace
Další funkce jsou zpoplatněné za kredity

SexSeznamka.online pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je ZDARMA
Platba za VIP členství a kredity je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí z části Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a flirt
Díky nastavení filtrů vyhledáváte potencionální partnery z Vašeho okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál SexSeznamka.online

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Seznamka byla založena před několika lety. Postupem času se rozšířila po celé České republice i za hranice několika států. Je jedno, zda si chcete jen dopisovat s novými přáteli, flirtovat a nebo usilujete o sexuální známosti. To vše je na SexSeznamka.online možné. Základní služby jsou převážně zdarma, tudíž ihned nemusíte sahat hluboko do kapsy. Uživatelské prostředí působí velmi sympaticky a přehledně, rychle se zde zorientujete a můžete začít se seznamováním. Je to vlastně ideální místo na bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na moderované profily, ale to asi na všech seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam uživatelů, kteří pravděpodobně hledají totéž co Vy.. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o zábavu, ne o hledání vážného vztahu na celý život. Seznamku SexSeznamka.online mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy a velké množství zajímavých žen a mužů všech věkových skupin a sexuálního zaměření.

SexSeznamka.online Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Pavel, 26 let

Moje sestra se tam v minulém roce zaregistrovala a našla kupodivu zajímavý exemplář. Drobet ho oprášila, umyla, našla mu lepší práci a žijí spol. Tenkrát jsem tomu moc nevěřila ale vypadá to, že se budou brát. Každý má z předešlého vztahu dítě, tak to jediné asi spolu nebudou mít.

ANO 0 NE 0
Irma, 48 let

V mém věku je seznamování vcelku složitější. Před časem jsem na internetu narazila na SexSeznamku.online a říkala si, třeba tady najdu trošku štěstíčka a občas si vyrazím za chlapem, se kterým si budu v posteli rozumět. Sex miluji a doma se mi ho skoro vůbec nedostává. Tady jsem našla borca, který mi nedokáže odolat.

ANO 0 NE 0
Dalibor, 30 let

Jsem člověk, který si velmi rád užívá. Na doporučení od staršího kamaráda jsem se zaregistroval. Zakoupil členství a pár balíčků s kredity a nekonečné flirtování začalo. V dnešní době covidové už tolik lidí nechodí na diskotéky a do barů, takže pro mě se stala tato seznamka místem pro hledání nových sexuálních dobrodružství a funguje to. Jen toho času by mohlo být více. Já jsem s touto seznamkou nadmíru spokojený.

ANO 0 NE 0
Anna, 35 let

Tahle seznamka je ta nejhorší seznamka. Každému jde jen o š u k. Tenkrát jsem se tam přihlásila a do zpráv mi chodily velký nahatý údy. Sexuální obtěžování a já nevím co všechno. Takže za mě děsný.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz