Sexy Schuzky

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Sexyschuzky.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,3/10
1 650 000+ / 30+
Sexyschuzky.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,3/10

Bezpečnost seznamky: 5,3/10

Přehlednost profilů: 5,3/10

Potenciál nalezení partnera: 5,3/10

Zákaznická podpora: 5,3/10

Cena služby: 5,3/10

Sexyschuzky.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

SexySchuzky.cz – erotická seznamka

Seznamka SexyScuzky.cz vznikla v roce 2019, od té doby získala na českém internetu oblíbeným místem pro erotické seznamování. Seznamovací portál je určen především všem dospělým ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s různým sexuálním apetitem. Samotný obsah seznamovacího portálu odpovídá směru, jakým se před lety vydal. Každý registrovaný uživatel si může prohlédnout profilové fotografie dalších uživatelů ihned po jednoduchém registračním procesu. Při důkladném prohlédnutí uživatelů seznamky jsme v závěru došli k informacím, že je registrován dostatek aktivních uživatelů z celé České republiky. Registrovaný uživatel zde najde i protějšky, kteří sdílejí stejné představy o nezávazném vztahu nejen na jednu noc a dále ty, kteří preferují flirt, sexuální poměr nebo i milenecký vztah nejen s takzv. výhodami. Nicméně tu nehledejte standardní vážný vztah ani čisté přátelství bez sexuálních úmyslů. Komu vadí nahá těla na fotografiích, ten by se měl tomuto seznamovacímu portálu vyhnou. Samozřejmě, ten kdo si rád prohlíží atraktivní těla, tomu seznamku SexySchuzky.cz můžeme jen doporučit. Zcela jistě zde najdete partnera či partnerku na sexuální radovánky a možná nejen na jednu noc, kdo ví? Třeba i na život.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na SexySchuzky.cz

Registrace na portál seznamky SexySchuzky.cz je zcela jednoduchá a bezplatná a vyplňujete na ní pouze standardní údaje. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem na ověření registračního e-mailu, kterým svůj seznamovací profil plně aktivujete. Seznamovací portál je optimalizovaný jak pro PC, tak i chytré mobilní telefony a tablety a každý den se na něj registrují stovky nových uživatelů.

Výběr profilové fotografie je základem pro vzkvétající seznámení

Seznamka Vás vůbec nijak nenutí do toho, aby jste si okamžitě po založení seznamovacího profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Ten kdo si ji na profil hned nahraje, má samozřejmě větší šance na seznámení s protějškem. Seznamka tuto možnost doporučuje. Vyberte tedy takovou fotografii, která zaujme možné budoucí protějšky. Zakázané nejsou ani svádivé fotografie s intimními partiemi, spíše naopak - jsou vítané. Je doporučené, aby fotografie odpovídala realitě. Fotografie, které mají neaktuální hodnotu mohou samozřejmě vzbudit v protějšku při reálném setkání obrovské zklamání.

Členství na seznamce SexySchuzky.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem a získáváte základní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily a zjišťovat základní informace o protějšku. Pro zaslání zpráv si musíte koupit VIP členství. Výhody VIP členství: neomezená možnost odesílat zprávy, používání prémiových funkcí. VIP členství se aktivuje po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce SexySchuzky.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Podpora“ najdete možnost „Chci zrušit můj profil“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamování odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět jednoduše aktivovat.

Sexyschuzky.cz Funkce

SexySchuzky.cz Funkce Flirty

Pod záložkou „V okolí“ můžete objevovat protějšky, kterým můžete dát vědět, že máte chuť na sexy schůzku. Na přijaté zprávy můžete odpovídat pouze po zaplacení VIP členství. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailní informace dané osoby. Při vzájemných sympatiích Vám již nic nebrání domluvit si reálnou sexy schůzku - rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě (místa je dostatek), dejte vědět o svých přednostech a odhalit můžete i své neřesti a dát vědět o svých sexuálních touhách.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám na seznamce přijdou sympatičtí si můžete označit tlačítkem se symbolem ohně. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zajímat. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem na daném profilu uživatele pokud kliknete na tlačítko "oblíbit“.

Zájem o setkání

Většina funkcí je na seznamce zcela ZDARMA, tudíž nemusíte hned platit za VIP členství. Můžete tedy zaujmout například tím, že pošlete například Oblíbení - oheň, mám zájem o sexy setkání. Svůj prvotní zájem o setkání, odešlete tedy zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si zájemce o seznámení ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věkového rozmezí a kraje. Následně poté si můžete prohlížet profily a zjišťovat případné sympatie. Flirtovací proces zahájíte dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu protějšku.

Čtení a odesílání zpráv

Aby jste mohli číst došlé zprávy, musíte být VIP členem. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na odvaze protějšku, zda bude chtít ve flirtování pokračovat i mimo seznamovací portál.

Kredity - Super schopnosti

Pomocí nakoupených kreditů můžete používat super schopnosti jako jsou například - Multi oznámení, zvýraznění profilu nebo Multi setkání. V případě potřeby si můžete jednorázově doplňovat možnost hodnocení. Dále si můžete odblokovat a zobrazit konkrétní uživatele, kteří Vás navštívili, přidali do oblíbených nebo Vás označili, že se jim líbíte ve hře Setkání.

Sexyschuzky.cz Ceník VIP členství

Základní členství

zdarma

1 měsíc členství

449 Kč

cena za 1 měsíc členství bez zvýhodnění

3 měsíce členství

999 Kč

cena za 1 měsíc 333,- Kč bez zvýhodnění

6 měsíců členství

2 338 Kč

zvýhodněná cena za 1 měsíc členství 199,- Kč

Sexyschuzky.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se můžete velmi rychle seznámit s ženou i mužem
Registrace profilu je velmi jednoduchá a není nutností Vaše profilová fotografie
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících setkání zaměřená na flirt a sex

Nevýhody

Na seznamce narazíte samozřejmě i na fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku je možné až po zakoupení VIP členství
Není k dispozici mobilní aplikace

Sexyschuzky.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny zcela ZDARMA
Platby za VIP členství jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou přístupné všem registrovaným VIP členům
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš osobní profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na nezávazné seznámení a sex
Díky nastavení filtrů vyhledáváte možné setkání z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál SexySchuzky.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Sexyschuzky.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Sandra, 19 let

Připojím se k hodnocení této seznamky! Přemýšlela jsem jak to vlastně shrnout. Zažila jsem zde velmi tvrdé chování některých mužů. To, že mi jeden z adeptů na sexuální rande začal posílat fotografie svého penisu bych ještě strpěla. Ale po asi týdnu mi začal posílat fotky, jak jak si do jistého otvoru strká láhev od piva. Seznamka se mi tím znechutila. Profil jsem po tomto incidentu okamžitě zrušila.

ANO 0 NE 1
Alex, 24 let

Na ulici na mě neštěkl ani pes. Narazil jsem nedávno na SexySchuzky.cz a ejhle. V žilách mi od té doby koluje adrenalin a z práce domů se těším na vzkazy od ženských. Dnes už si jen vybírám se kterou si to rozdám o víkendu a se kterou ve středu. Sexuálních schůzek jsem zažil nespočet a ještě doufám zažiji. Je to vcelku jednoduchý a laciný způsob jak mít sex prakticky s kýmkoliv z mého okolí.

ANO 0 NE 1
Zdena, 28 let

Jsem mladá a sex mám ráda. V dnešní době je seznamování na internetu běžné. Jak jsem již uvedla, sex mám velmi ráda, přítel chodí domů docela často unavený a v posteli se ke mě otáčí zády. Čili jsem zde našla víceméně útěchu a mnoho úžasných milenců s výhodami. V minulém týdnu jsem od jednoho z milenců dostala na večeři drahou kabelku. Členství se mi zde vyplácí.

ANO 0 NE 2
Vilém, 49 let

Rozhodl jsem se přidat hodnocení této seznamce protože jsem zde našel mnoho víkendových sexuálních zážitků. I přesto, že jsem si zaplatil členství, dnes investované částky nelituji. Za skoro půl roku jsem se seznámil s pěti ženami, které si chtějí užívat tak jako já a nevázat se. A že na výběr je velké množství sympatických žen. Mohu jen a jen doporučit usídlení se na této seznamce

ANO 0 NE 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz