Spolecnice.cz

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

Spolecnice.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
6,1/10
90 000+ / 30+
Spolecnice.cz

Použitelnost stránek a funkce: 6,3/10

Bezpečnost seznamky: 6/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 6,3/10

Cena služby: 6/10

Spolecnice.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Spolecnice.cz – seznamka pro cílevědomé muže a atraktivní společnice

Ryze Česko-slovenská seznamka Spolecnice.cz patří mezi špičky tuzemských seznamovacích portálů. Získala si v dobrém slova smyslu mediální pozornost ve všech předních mediálních portálech. I přesto, že sex je velmi důležitou součástí dvou lidí, seznamka se ostře distancuje od nabídky sexuálních služeb a prostituce. Prioritní myšlenkou seznamky je propojit úspěšné muže s atraktivními ženami, a umožnit jim tak vyjít si třeba na oběd, večeři nebo do kina. Tato vize se portálu Spolecnice.cz daří naplňovat. Na seznamce se nejvíce předpokládá registrace úspěšných mužů, kteří hledají pohledné, reprezentativní ženy a dívky, které by mohly za protislužby finančně podporovat. Registrovat se může i úspěšná žena, která hledá sympatického společníka, nebo ženy.

Výběr profilové fotografie je základem pro seznámení

Seznamka Vás v žádném případě nenutí do toho, aby jste si hned po založení profilu nahráli na uživatelský účet profilovou fotografii. Bez vložené fotografie ale nemůžete zobrazit profily ani fotografie ostatních uživatelů. Milionáři s aktivním VIP členstvím nemusí nahrávat vlastní fotografie, aby mohli zobrazit fotografie dívek. Můžete si nastavit, že fotografie uvidí pouze uživatelé s ověřenými fotografiemi nebo kdokoliv až po zadání Vámi sděleného hesla. Fotografie tak můžete odhalit až když si s opačným pohlavím vyměníte pár vět. Taktéž si můžete nastavit Váš profil jako neviditelný. Takové profily se vůbec nezobrazují ve výpisech uživatelů. Váš profil vidí pouze ten uživatel, kterého kontaktujete. U neviditelných profilů musíte vždy začít konverzaci Vy, nikdo Vás nebude moci kontaktovat.

Členství na seznamce Spolecnice.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je samozřejmě ZDARMA. Máte-li zájem kontaktovat dívky, je nutné si aktivovat svůj sponzorský profil. Nejste-li si jistí, zda se Vám aktivace vyplatí, můžete udělit dívkám sympatie, čekat jestli Vám ji dívka vrátí, nebo Vás kontaktuje a teprve po té si milionářský profil aktivovat. Aktivace profilu probíhá po zaplacení příslušné částky platební kartou v zabezpečeném režimu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce Spolecnice.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pro jeho smazání je nutné kontaktovat podporu portálu a požádat o trvalé odstranění profilu nebo po přihlášení prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách požádat o zrušení profilu. Svůj účet můžete také na nějakou dobu deaktivovat, postup je stejný jako při odstranění profilu.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na Spolecnice.cz

Registrace na portál seznamky Spolecnice.cz je pro hledající ženy a dívky zdarma. Muži hledající společnici mají registraci také zdarma, nicméně pokud chtějí plně využívat možnosti seznamky, musejí svůj seznamovací profil za poplatek aktivovat. Zpoplatnění profilu muže je logicky přívětivý krok. Pokud se tedy někdo prezentuje jako úspěšný člověk ochotný se o své zdroje rozdělit, poplatek za registraci by pro něj neměl být vůbec překážkou.

Spolecnice.cz Funkce

Vyhledávání

Muž zadá požadavek na schůzku s konkrétním místem a časem, požadavky na společnici a nabízenou výši odměny. Požadavek je odeslán všem dívkám z okolí nebo konkrétní dívce, která má omezenou dobu se k němu vyjádřit. Pokud dívka návrh na schůzku akceptuje, otevře se privátní konverzace a domluvíte si podrobnosti. Až oba akceptujete parametry schůzky (odměna, čas a místo) schůzka je potvrzena a jdete ven. No není to skvělé?!

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle pohlaví, věku, barvy vlasů, vzhledu a kraje. Zjistěte co je zajímá a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Pokročilé vyhledávání

Regionální vyhledávání je dostupné k identifikaci uživatelů portálu, kteří se zajímají o seznámení okolo Vás. Portál také nabízí možnost blokovat vybrané členy, aby Vás již nemohli kontaktovat. Toto může být zvláštně užitečné, pokud dostáváte velké množství odpovědí od členů, o které nemáte zájem. Také máte možnost pozvat a nebo vstoupit do soukromých chatů s ostatními členy portálu.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete podrobné informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte svůj život dopodrobna. Zvýšíte tím zájem o seznámení.

Výběr flirtu

Všechny vyhledávací funkce jsou ZDARMA, tudíž nemusíte utrácet za VIP členství hned. Vyhledávat může podle zadaných kritériích jako například: pouze s fotkou, nekuřáci, pohlaví, kraj, věk, postava a barva vlasů.

Čtení a odesílání zpráv

Čtení došlých zpráv od členů seznamky je možné až po zaplacení VIP členství. Za odemknutí konverzace se považuje zahájení konverzace s jiným uživatelem ze strany uživatele s aktivním profilem. V případě, že konverzaci zahájí uživatel hledající muže, se za odemknutí konverzace považuje odpověď ze strany uživatele s aktivním profilem. Odemknuté konverzace zůstávají natrvalo odemknuté, tedy i po ukončení platnosti aktivního profilu.

Volitelné VIP členství – VIP funkce pro vip

Na portále Spolecnice.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Podle délky se odvíjí i cena VIP členství. Ta činí od 1.210,- Kč za měsíc až do 7.260,- Kč za půl roční VIP členství. Platba za VIP členství probíhá v zabezpečeném režimu.

Spolecnice.cz Ceník VIP členství

základní registrace

Bez výhod pro sponzora

1 měsíc

1 210 Kč

5 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 1 měsíc

3 měsíce

3 630 Kč

15 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 3 měsíce

6 měsíců

7 260 Kč

30 odemčených konverzací s maximální délkou čerpání 6 měsíců

Spolecnice.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelí ženy i muži
Rychlá a přehledná registrace, není nutností profilová fotografie
Soukromé profily
Živý chat
Společnicím pomáhá plnit jejich přání

Nevýhody

Ověření totožnosti
Nutnost aktivace VIP profilu muže za poměrně vysoký poplatek
Seznamka nemá mobilní aplikaci

Spolecnice.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platba za aktivaci VIP profilu muže, hledajícího společnici, je na Vašem svobodném rozhodnutí
Bezpečné seznamování, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil a fotografie
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na seznámení s výhodou
Díky nastavení filtrů vyhledáváte společnice z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál Spolecnice.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Nejedná se o klasickou seznamku, ale o portál, kde profesionálky “Společnice”nabízí své služby. Muži zde hledají placený doprovod a ženy naopak přivýdělek. Jak již bylo zmíněno, nejedná se o klasickou seznamku. Spolecnice.cz je portál, kde si muži mohou zaplatit profesionálky, které s nimi tráví čas. Všechny ženy jsou ověřovány - jak telefonním číslem a e-mailem, tak i fotografií s ručně psaným textem. Je zde tedy důvěra a jistota, že se na portále pohybují jen reálné ženy. Portál disponuje plně funkčním designem, takže může být používán na jakémkoliv počítači, laptopu nebo smartphonu. Nicméně, mobilní aplikace v této chvíli docela chybí. Za sebe mohu jen doporučit. Tento portál s jistotou můžeme jen a jen doporučit mužům i ženám.

Spolecnice.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Janina, 33 let

Jsem velmi ráda za tento portál. Služba dohazování je zdarma, tedy pro nás společenské ženy. Během jednoho týdne se mi ozval můj pohádkově bohatý milionář, omlouvám se, že jej tak nazývám - mám ho i ráda. Létáme společně po světě, kupuje mi drahé a krásné dárky. Vidíme se jen když chce a to mi vyhovuje. Opravdu pro ženy super místo na seznámení se s milionářem.

ANO 0 NE 0
Petr, 39 let

Je potřeba si říct, že ne všechny společnice na tomto portále hrají fair-play. A proto jsem se na dobro odhlásil. Je jen malé procento společnic, s nimiž se mi podařilo během několika dnů navázat skutečnou debatu. Pak už jen čekat na štěstí a doufat, že se společnicí, se kterou si dlouhé hodiny píšeš, na smluvené místo opravdu přijde. Seznamka je pro mě docela velkým zklamáním. Najít v dnešní době free společnici, která se nechá vydržovat, je umění.

ANO 0 NE 0
Robert, 19 let

Jeden z mých nejoblíbenějších portálů vůbec! Spolecnice.cz je pro mě vlastně takovým lékem na domácí bolístky. Jsem podnikatel a nezbývá moc času na společenský život, a tak když jej konečně mám, tak se zaloguji na portál Spolecnice.cz, vložím poptávku a během několika minut si vybírám sympaťandu, která na mě bude mít stopro čas. To, že jí zaplatím odměnu mi vůbec nevadí, zaslouží si ji. Všem pánům, kteří ještě nezkusili, mohu vřele tento portál doporučit.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz