Seznamka TajnyFlirtKontakt

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

TajnyFlirtKontakt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
2,1/10
19 000+ / 25+
TajnyFlirtKontakt

Použitelnost stránek a funkce: 2,5/10

Bezpečnost seznamky: 2,3/10

Přehlednost profilů: 2,5/10

Potenciál nalezení partnera: 2/10

Zákaznická podpora: 2,7/10

Cena služby: 3/10

TajnyFlirtKontakt Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

TajnyFlirtKontakt pro nezávazný flirt

Chybí vám v životě patřičné vzrušení? Hledáte nové sexuální zážitky a kontakty na stejně náruživé protějšky? Registrujte se na seznamku TajnyFlirtKontakt! Prostředí je diskrétní a můžete si zachovat notnou dávku anonymity. Na tomto seznamovacím portále naleznete ženy a muže podle svých představ, kteří dokáží splnit vaše sexuální přání a proměnit erotické fantazie ve skutečnost. Nezáleží na tom, zda jste ve vztahu nebo sami, každý může využít služeb webu. Seznamka slouží především k flirtování a nemusíte mít na ni žádnou profilovou fotku. Navíc můžete ostatním členům posílat zprávy anonymně. Tím se budete cítit bezpečněji a nehrozí riziko prozrazení. Na seznamku se mohou registrovat všichni starší 18 let.

Nenáročná registrace na seznamku

Rozhodli jste se pro registraci? Vytvořit profil vám nezabere ani minutu. Spojte se s ostatními uživateli a udělejte první krok, abyste se i vy stali jejím členem. Uveďte, jaké pohlaví hledáte, v jakém věkovém rozmezí a svěřte pár základních informací o sobě: váš věk, kde žijete, zda jste ve vztahu, a jak vypadáte. Nakonec si zvolíte heslo a přezdívku a napíšete svůj email pro zaslání aktivačního odkazu. Po registraci získáte kredity zdarma pro zasílání zpráv.

Funkce seznamky TajnyFlirtKontakt

Každý den se registrují na TajnyFlirtKontakt noví muži a ženy. Na základě nastavení profilu budete dostávat spojení nebo můžete použít vyhledávací funkce.

Jednotlivé uživatele filtrujete podle pohlaví, věkového rozmezí a kraje. Můžete se rozhodnout, zda chcete zobrazit profily pouze s fotkou nebo jen online uživatele. Dále můžete zvolit, jaký by měl mít váš potenciální protějšek vzhled. Využít můžete i další funkce. Posílat vzkazy, přidávat si uživatele do oblíbených, nahrávat své fotky a zahrát si hru „Hezká nebo ne“.

Uplatnění nakoupených kreditů

Na seznamce TajnyFlirtKontakt zaplatíte za to, co využijete. Portál po vás nechce žádné pravidelné platby. Za služby platíte formou kreditů, které můžete uhradit různou platební metodou. Zakoupit můžete od 1 do 100 kreditů a nově registrovaní získají i menší slevu. Kredity vám umožňují zasílat zprávy a platí zde úměra, že 1 kredit znamená 1 zpráva nebo 1 flirt. Kredity kupujete jednorázově a po jejich vyčerpání nedochází k automatické obnově platby. Tím máte své výdaje na seznamce pod kontrolou.

Správa a smazání uživatelského profilu

Svůj profil na seznamce můžete kdykoliv spravovat. Ve svém profilu můžete specifikovat typ muže nebo ženy, který hledáte: odkud by měl pocházet a jakého by měl být věku. Na základě těchto informací obdržíte vhodná spojení. Seznamka tato spojení hledá každý den. Můžete si nastavit emailová upozornění, změnit heslo a email nebo smazat svůj profil. Váš profil je po smazání okamžitě odstraněn, o čemž dostanete potvrzující email. Vymazáním ztrácíte veškerá spojení a zprávy a propadají vám kredity.

TajnyFlirtKontakt Funkce

Spojení

Každý den hledá seznamka nejlepší spojení, která vybírá na základě kritérií ve vašem profilu. Čím více zvolíte míst a větší věkové rozmezí, tím více spojení vám seznamka nabídne. Třeba vám dá tip na zajímavý protějšek, s kterým byste si mohli rozumět v reálném životě.

Oblíbení uživatelé

Pokud vám někdo padne do oka a přijde vám jeho profil sympatický, můžete si ho přidat do listu oblíbených. V případě, že i vás si dá uživatel do oblíbených, na nic nečekejte a oslovte ho nebo mu pošlete mrknutí.

Poslání mrknutí

Mrkněte na uživatele, kteří vás nějakým způsobem zaujali. U jejich profilu klikněte na „Zaslat mrknutí“ a vyberte jednu z nabízených možností, například „Hezký profil“ nebo „Nechceš být můj tajný flirtík?“.

Vyhledávání uživatelů

Vyhledejte ostatní uživatele podle několika kritérií, jako je pohlaví, věkové rozmezí a profily s fotkami nebo online. Využít můžete i rozšířené vyhledávání podle vzhledu a etnického původu. Většina profilů zde má profilovou fotografii.

Hra „Hezká nebo ne“

Prohlédnete si fotky ostatních uživatelů ve hře „Hezká nebo ne“ a dejte jim lajk nebo křížek. I vy se můžete objevit v této hře. Stačí nahrát fotografii a počkat na její schválení. Potom se díky hře dozvíte, komu se líbíte.

Nákup kreditů pro vip

Uživatelé seznamky si pro kontakt s ostatními lidmi musejí zakoupit od 1 do 100 kreditů. Pro představu – 10 kreditů stojí 300 Kč, 20 kreditů 599 Kč, 50 kreditů 1 415 Kč a 100 kreditů 2 700 Kč.

Oslovení protějšků pro vip

Jestliže chcete oslovit nějaký protějšek, můžete tak učinit po uplatnění kreditů. Kredity vám umožňují zasílat zprávy. 1 kredit = 1 zpráva nebo 1 flirt. Pod záložkou „Pošta“ naleznete přijaté a neodeslané zprávy.

TajnyFlirtKontakt Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Posílání zpráv

Za poplatek

Posílání zpráv

TajnyFlirtKontakt Výhody & Nevýhody

Výhody

Flirt seznamka obsahuje tisíce profilů
Většina funkcí je zcela zdarma
Ostatní členy vyhledáte pomocí filtru
Seznamka vám nabídne vhodné protějšky
Naleznete tu uživatele na flirt z vašeho kraje

Nevýhody

Posílání zpráv je zpoplatněno kredity
Pro prohlížení profilů se musíte registrovat
Vaše fotky mohou hodnotit ostatní členové
Kredity jsou relativně drahé

TajnyFlirtKontakt pro uživatele

Výhody

Na seznamce jsou registrováni lidé z celého Česka, kteří hledají to samé co vy: flirt přes zprávy nebo nezávazné schůzky
Na TajnyFlirtKontakt nejsou žádné profi účty – ženy nenabízejí flirt ani sex za úplatu. Uživatelům můžete poslat mrknutí pro vyjádření sympatií
Na seznamce můžete potkat také lásku svého života. Nikdy nevíte, co se vyklube z nevinného flirtu

Na závěr můj názor na seznamku TajnyFlirtKontakt

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, se vším vám poradí vstřícná uživatelská podpora. Seznamka na nás udělala pozitivní dojem. Především je určena pro uživatele, kteří hledají tajný flirt, o čemž svědčí i její název. Nenechte se odradit tím, že na zprávy můžete odpovídat jen po uplatnění nakoupených kreditů. Hned v první zprávě si můžete s protějškem vyměnit kontakt a komunikovat jiným způsobem. TajnyFlirtKontakt je seznamkou se srozumitelnými pravidly a se širokou základnou uživatelů sestávající se z obou pohlaví. Doporučujeme ji všem, kteří v životě nemají patřičné vzrušení a chybí jim flirtování.

TajnyFlirtKontakt Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (2)
Dana, 19 let

Nejprve jsem narazila na jednoho podivína. Dala jsem si ho do blokace a nenechala se tím odradit. Udělala jsem dobře. Poznala jsem na seznamce fajn chlápka, který to má v hlavě srovnané a hledá něco nezávazného jako já.

ANO 0 NE 4
Venda, 28 let

Jestli někomu přijde seznamka drahá, tak to udělejte jako já. Pošlete v první zprávě na sebe kontakt. Většinou se mi ženy ozvou na WhatsApp nebo na Facebook a tam pak dále komunikujeme a poznáváme se.

ANO 6 NE 8
Ota, 39 let

Seznamka Tajnyflirt je pěkně předražená. Když chcete někomu napsat zprávu, musíte si zakoupit kredity, které jsou nehorázně drahé. Dávám přednost seznamkám, kde máte dopisování zdarma. A to tady není.

ANO 7 NE 3
Jiřina, 24 let

Vyzkoušela jsem seznamku, ale odradilo mě na ní, že na mě vyskakovaly fotky pánských přirození. Muži by měli být trochu soudní a neukazovat všechno na fotkách. Pro mě Tajný flirt není, čekala jsem od něj něco jiného.

ANO 8 NE 8

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz