Seznamka TajnyFlirtZralych.com

Divoké rande
1.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Flirt Poblíž
2.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

TajnyFlirtZralych.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
4,4/10
15 000+ / 30+
TajnyFlirtZralych.com

Použitelnost stránek a funkce: 4,3/10

Bezpečnost seznamky: 4,3/10

Přehlednost profilů: 4,5/10

Potenciál nalezení partnera: 4,8/10

Zákaznická podpora: 4,5/10

Cena služby: 4,3/10

TajnyFlirtZralych.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

Seznamka TajnyFlirtZralych.com pro navázání flirtu

Seznamka TajnyFlirtZralych.com je tu pro všechny, kdo chtějí uniknout běžné rutině a poznat zajímavé protějšky na nezávazný vztah. Přestaňte se nudit a zkuste se registrovat na tuto seznamku, kde vás nikdo neodsoudí za to, že jste ve vztahu. Seznámí se tu svobodní i zadaní jedinci, kteří na této webové stránce mohou bez omezení chatovat, flirtovat a domlouvat si reálné schůzky. Nenechte se zmást názvem seznamky. I když především cílí na zralé uživatele, registrovat se na ni mohou všichni lidé starší 18 let. TajnyFlirtZralych.com vám zaručuje diskrétní prostředí, bezpečí a soukromí při seznamování a kontrolu všech profilů. Na tomto portálu vyhledáte anonymně zajímavé kontakty a nemusíte mít na něm nahranou profilovou fotku.

Registrace na seznamku krok za krokem

Profil máte vytvořený během okamžiku. Projděte rychlou registrací a zvolte, jaké pohlaví hledáte a v jakém věkovém rozmezí. Vyberte své pohlaví, věk, kde žijete, zda jste ve vztahu a jaký je váš vzhled. Nakonec napište svou přezdívku s heslem a svou registraci potvrďte prostřednictvím aktivačního odkazu ve svém emailu. Po těchto krocích jste kousek od toho, abyste se spojili s ostatními lidmi, ať už s muži nebo ženami. Rozšiřte si sociální okruh a poznejte nové přátele a najděte si nového milence.

Funkce seznamky TajnyFlirtZralych.com

Seznamku můžete používat nejen na počítači, ale také na svých mobilních zařízeních. Úvodní stránka po potvrzení registrace je přehledná. Podle potřeby můžete doplnit svůj profil a upravit vyhledávání, například z jakého kraje má váš budoucí protějšek být a v jakém věkovém rozmezí.

Kdykoliv si můžete prohlédnout členy ve svém okolí a zjistit, kdo je právě online. Ve svém profilu máte přístup k poště a můžete přidávat uživatele do oblíbených. Zároveň si můžete zahrát hru „Hezká nebo ne“, kdy hodnotíte fotografie ostatních uživatelů.

Nákup kreditů pro zasílání zpráv

Zprávy smíte zasílat až po zakoupení kreditů. Nemusíte se obávat žádných pravidelných plateb ani skrytých poplatků. Platíte jenom za to, co využijete. Jeden kredit znamená jednu zprávu nebo jeden flirt. Záleží na vás, kolik kreditů si nakonec zakoupíte. Jako nově registrovaní můžete využít zlevněné kredity, čímž vás seznamka motivuje k jejich koupi. Můžete si vybrat balíčky se 4, 10, 20, 50 nebo 100 kredity. Čím více si jich koupíte, tím výhodnější bude konečná cena.

Správa, kontrola a smazání profilu

Svůj profil můžete kdykoliv smazat. Tuto možnost naleznete na stránce služeb. Váš profil je okamžitě vymazán, o čemž dostanete potvrzení na email. Ztratíte tím však všechna spojení, zprávy a kredity. Na svůj profil můžete kdykoliv nahrát profilovou fotografii. Podpora webu kontroluje všechny fotky manuálně a musí splňovat určitá kritéria. Zároveň je kontrolován i váš profilový text. Ten nesmí obsahovat email, adresu ani telefonní číslo. Seznamka vám pomáhá seznámit se a dostáváte od ní spojení na lidi, kteří splňují vaše kritéria. I tyto osoby dostanou váš profil jako spojení.

TajnyFlirtZralych.com Funkce

Spojení

Seznamka pro vás najde ta nejlepší spojení a navrhne vám vhodné partnery na základě kritérií ve vašem profilu. Pokud chcete ukázat co nejvíce vhodných spojení, zvolte větší věkové rozmezí a okolní kraje.

Oblíbení uživatelé

V případě, že se vám někdo bude líbit a nechcete ho ztratit z dohledu, přidejte si ho do listu oblíbených. Neponechávejte nic náhodě a sympatický protějšek oslovte. Můžete mu poslat zprávu nebo mrknutí.

Vyhledávání uživatelů

Uživatele vyhledáte podle mnoha kritérií. Filtrováním uživatelů stoupá pravděpodobnost, že narazíte na vysněný protějšek. Vyhledejte je podle pohlaví, věku, profilů s fotkami, vzhledu nebo online stavu.

Hra „Hezká nebo ne“

Hra „Hezká nebo ne“ zobrazuje fotografie mužů a žen – záleží na tom, jaké pohlaví preferujete. Můžete darovat lajk pro vyjádření sympatií nebo křížek pro prohlédnutí dalšího profilu. Díky této hře zjistíte, s kým máte oboustranné lajky.

Kredity pro vip

Zaplaťte si kredity, které slouží k tomu, abyste mohli někomu zaslat zprávu nebo mrknutí. Na výběr máte od jednoho do 300 kreditů. Pro představu, jaké jsou ceny: za 10 kreditů zaplatíte 300 Kč, za 20 kreditů 599 Kč a za 50 kreditů 1 415 Kč.

Mrknutí pro vip

Oslovte uživatele jiným způsobem než zprávou. Pošlete jim mrknutí a vyberte jednu z nabízených možností: Hezký profil, Líbí se ti můj profil, Nechceš být můj tajný flirtík, Co bys rád(a) k snídani nebo Přijde mi, že se k sobě perfektně hodíme.

Zaslání zpráv pro vip

Pošlete za jeden kredit zprávu tomu, kdo se vám líbí. Můžete v ní uvést svůj kontakt, abyste již mohli dále komunikovat zadarmo přes email, mobil nebo sociální síť. Všechny přijaté zprávy najdete v doručené poště.

TajnyFlirtZralych.com Ceník VIP členství

Účet zdarma Free

Posílání zpráv
Mrknutí

Za poplatek

Posílání zpráv
Mrknutí

TajnyFlirtZralych.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se nezavazujete k členství
K dispozici vám jsou tisíce profilů
Na webu nechybí podrobné vyhledávání
Seznamka vám ukáže vhodná spojení
Většina funkcí je bez poplatku

Nevýhody

Za poslání zprávy a mrknutí platíte kredity
K profilům se dostanou jen registrovaní členové
Mnoho uživatelů nemá nahranou fotku
Mezi profily se mohou objevit falešné

TajnyFlirtZralych.com pro uživatele

Výhody

Každou minutu je online až tisíc členů, s kterými můžete ihned navázat konverzaci, zaflirtovat si a domluvit si schůzku
Vytvoření profilu je zcela zdarma a ostatní uživatelé tu hledají flirt bez úplaty. Zpoplatněné je pouze posílání zpráv a flirt mrknutí
I nevinný flirt může přerůst v něco víc. Ať už se rozhodnete pro flirt nebo vztah, prostředí je anonymní a diskrétní

Na závěr můj názor na seznamku TajnyFlirtZralych.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Web TajnyFlirtZralych.com nemá ve smluvních podmínkách žádné záludnosti. Zprávy archivuje až po dobu šesti měsíců a můžete mu nahlásit podvodný profil. Rozšířené vyhledávání vám umožní najít ideální protějšek z vašeho okolí. Záleží na vás, zda se filtrovaným uživatelům ozvete. Seznamka má předpoklady zprostředkovat stovky flirtů z celé České republiky mezi zralými uživateli. Pokud hledáte flirt, ale i vážný vztah nebo přátelství, jeví se seznamka vhodným místem, kde toto všechno naleznete. Nákupem kreditů se nezavazujete žádnému členství, což činí seznamku konkurenceschopnou.

TajnyFlirtZralych.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (2)
Líba, 32 let

Seznamka mě nadchla ve všech směrech. Stačí každému zaslat jednu zprávu s kontaktem a pak už si s ním můžete psát zdarma přes nějakou appku. Muži se mi vždy ozývají nazpět, ještě se mi nestalo, aby mi nějaký neodpověděl.

ANO 2 NE 2
Pavel, 40 let

Prošel jsem celou registrací, ale nakonec jsem se dozvěděl, že posílání zpráv je za nějaké kredity, které si samozřejmě musíte koupit. A nejsou dvakrát levné. Dal jsem za ně skoro tisícovku a stejně mi na zprávy skoro nikdo neodpověděl.

ANO 7 NE 3
Monika, 25 let

Nikde jsem se nedočetla, kolik je tam členů. Z mého kraje jich tam ale moc není. Tak nevím, jestli vy ostatní máte z čeho vybírat. Ke všemu většina mužů jsou podivíni, ale napíšou, to zase jo. Ale náročnější ženy si tu nevyberou.

ANO 8 NE 5
Ruda, 49 let

Líbí se mi, že je z čeho vybírat. Nejprve jsem si myslel, že si nebudu mít s kým psát, ale nakonec mě překvapilo, kolik je tam žen s Jihomoravského kraje. Hned jsem s některými navázal kontakt a s jednou jsem se i setkal.

ANO 10 NE 7

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz