Tvoje Rande

Academic Singles
1.
Academic Singles
Academic Singles
 • Nejvyšší možná bezpečnost
 • Registrace zdarma
 • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
 • Největší česká erotická seznamka
 • Ženy mají VIP zdarma
 • Uživatelé hledají flirt a sex
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Singles 50
3.
Singles 50
Singles 50 Musíte být starší 40 let
 • S jistotou najdete partnera ve své věkové skupině.
 • Deset zaručených seznámení.
 • Stoprocentní anonymita
40+
ideální věk
256 200+
svobodných
Flirt.com
4.
Flirt.com
Flirt.com
 • Milenecký poměr
 • Hodně holek i kluků
 • Flirt a zábava
21+
ideální věk
9 305 000+
svobodných
iflirts.chat
5.
iflirts.chat
iflirts.chat
 • Seznamka pro dlouhodobé vztahy i flirt bez závazků
 • Okamžité reakce možných protějšků
 • Síť pro flirt a sex, vážné vztahy i online zábavu
30+
ideální věk
136 000+
svobodných
TajnyZralyFlirt.com
6.
TajnyZralyFlirt.com
TajnyZralyFlirt.com
 • Seznamka určená na flirt
 • Ověření uživatelé nejen z Česka
 • Jednoduché uživatelské rozhraní
30+
ideální věk
12 000+
svobodných

TvojeRande.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,5/10
122 000+ / 30+
TvojeRande.cz

Použitelnost stránek a funkce: 5,5/10

Bezpečnost seznamky: 5,5/10

Přehlednost profilů: 5,5/10

Potenciál nalezení partnera: 5,5/10

Zákaznická podpora: 5,5/10

Cena služby: 5,5/10

TvojeRande.cz Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

TvojeRande.cz – Česká seznamka zdarma

Seznamovací portál TvojeRande.cz se stal oblíbeným místem pro seznamování a hledání vážného partnerského vztahu. Seznamovací portál je určen převážně pro ty, kteří hledají vážný vztah a lásku na celý život. Obsah seznamky odpovídá směru, jakým se vydala. Každý registrovaný uživatel si může prohlédnout fotografie, napsat nebo odeslat zprávu dalším členům seznamky. Při důkladném zhlédnutí registrovaných členů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných uživatelů ze všech krajů České republiky a Slovenska. Najdete tu i protějšky, kteří sdílejí podobné představy o vážném partnerském vztahu a chtějí se fakticky seznámit nebo hledají lásku na celý život nebo i kamarády. Naopak tu nehledejte žádný sex na jednu noc nebo flirt, zakázané jsou erotické inzeráty, sex za úplatu, nebo protislužby, erotické nabídky, obchodní nabídky a propagace.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na TvojeRande.cz

Registrace na portál seznamky TvojeRande.cz je prakticky velmi jednoduchá a teoreticky bezplatná, vyplňujete pouze základní informace. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu Vám obratem dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail. Seznamovací portál je optimalizovaný pro počítače, tablety a chytré mobilní telefony a každý den se registrují stovky nových uživatelů. Na základě detailnějšího nastavení svého profilu se zvyšují šance na seznámení.

Výběr profilové fotografie je základem pro vzkvétající seznámení

Seznamka Vás v žádném případě netlačí do toho, aby jste si hned po založení profilu nahráli na uživatelský profil svoji fotografii. Kdo si ji na profil vloží, má o to větší šance na seznámení. Vyberte takovou fotografii, která zaujmete potencionální protějšky. Zakázané jsou explicitní fotografie s intimními partiemi. Fotografie musí být Vaše a měla by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou způsobit při reálném setkání nejedno zklamání. Všechny fotografie schvalují administrátoři a zároveň také schvalují průběžně všechny nově registrované uživatele. Snaží se tak zabránit spamu, podvodným účtům a jiným nešvarům v seznamování.

Členství na seznamce TvojeRande.cz

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem a získáváte standardní členství, které je samozřejmě ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, číst zprávy a kontaktovat až 10 protějšků denně jako neověřený člen seznamky. Seznamovací portál chrání své členy před podvodníky, a tak zavedl nepovinné ověřování svých členů. Ověření každého člena probíhá dobrovolně a to způsobem odeslání SMS zprávy se zvýšeným tarifem nebo On-line platbou z bankovního účtu.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce TvojeRande.cz

Smazání svého seznamovacího profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou „Nastavení, změna hesla“ najdete možnost „Smazat ze seznamky“. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela smazán.

TvojeRande.cz Funkce

TvojeRande.cz

Pod záložkou „Poradna“ objevíte rady a tipy jak se seznámit. Poradí Vám, čeho se vyvarovat a jak maximalizovat svojí úspěšnost a bezpečnost při seznamování. Dočtete se také, jaké nejčastější chyby dělají lidé, kteří používají internetové seznamky. Popíší Vám nečastější podvody na seznamkách, triky samotných seznamek a spousty dalších zajímavostí.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace, následně po registraci máte možnost vyplnit o sobě detailní podrobnosti. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své fotografie a odhalte své koníčky, dovednosti, zájmy a další detaily.

Oblíbení uživatelé seznamky

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit “Líbí se mi”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří Vás mohou zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem Líbí se mi, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil zaujme natolik, můžete začít konverzaci okamžitě pomocí chatu.

Výběr flirtu

Všechny vyhledávací funkce jsou ZDARMA, tudíž nemusíte utrácet za VIP členství. Pokud se Vám někdo při vyhledávání zalíbí, můžete tedy ihned zaujmout například odesláním zprávy nebo označením “Líbí se mi”. Svůj prvotní zájem o vážné seznámení odešlete zdarma.

Přehled uživatelů seznamky

Projděte si uživatele ze svého okolí a filtrujte je podle vzdálenosti, kraje, věku, obliby u ostatních a dalších podrobností. Zjistěte co je zajímá a jestli se shodnete ve svých snech a požadavcích. Zahajte s nimi seznamovací proces dle svého gusta a reagujte na detailní informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

Přijímání a odesílání zpráv je ZDARMA i v pozici neověřeného člena s tím, že můžete denně odeslat maximálně 10 zpráv. Jakmile svůj seznamovací profil ověříte pomocí platby či SMS zprávou, získáváte neomezenou možnost odesílání zpráv. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Záleží na Vašem protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo portál seznamky.

Volitelné VIP členství – VIP funkce

Na seznamce TvojeRande.cz máte možnost zakoupit si VIP členství. Od délky zakoupeného VIP členství se odvíjí i samotná cena a případný BONUS VIP členství zdarma. VIP členství Vás vyjde na 90 až 270,- Kč. Uhradit poplatek za členství můžete dvěma způsoby: SMS platba nebo on-line platba.

TvojeRande.cz Ceník VIP členství

VIP ČLEN 1 TÝDEN

90 Kč

bez BONUSU

VIP ČLEN 1 MĚSÍC

180 Kč

BONUS 14 dní zdarma

VIP ČLEN 2 MĚSÍCE

270 Kč

BONUS 35 dní zdarma

VIP UŽIVATEL 2 DNY

100 Kč

platba mobilem

TvojeRande.cz Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle seznámí ženy i muži
Rychlá a přehledná registrace, není nutností nahrát profilovou fotografii
Možnost zobrazení ostatních profilů
Plný přístup do profilů a galeriím ostatních uživatelů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících vážný partnerský vztah
Seznamka má mobilní aplikaci

Nevýhody

Neověřený člen může odeslat maximálně 10 zpráv za den
Platba za ověření nově registrovaného člena
Platba za VIP členství
Velké množství reklamních bannerů

TvojeRande.cz pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je pro všechny ZDARMA
Platby za ověření uživatele jsou jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Erotické fotografie jsou na seznamce striktně zakázány
Bezpečné seznamování
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na vážné seznámení
Díky nastavení filtrů vyhledáváte protějšky z Vašeho blízkého okolí
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál TvojeRande.cz

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line portál TvojeRande.cz je zcela nová seznamka, kterou provozuje společnost zabývající se seznamováním přes dvacet let. Je to tedy ideální místo na seznámení se s podobně smýšlejícím protějškem. Máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří aktuálně hledajího partnera a lásku z Vašeho okolí. Jedná se o bezpečné seznamování. Člověk jen musí dávat pozor na podvodníky, ale to asi v dnešní době na všech podobných seznamovacích portálech. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam ideálních partnerů. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde hlavně o vážné seznamování, ne o hledání flirtu a sexu na jednu noc. Prostředí seznamky je uživatelsky přívětivé, vzhled standardně příjemný, nenajdete zde žádné slepé uličky. Českou seznamku TvojeRande.cz mohu za sebe zcela určitě doporučit. Čeká na Vás spoustu potenciálních partnerů z České republiky i Slovenska.

TvojeRande.cz Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (4)
Pozitivní zkušenosti (3)
Negativní zkušenosti (1)
Tom, 19 let

Seznamka pro důchodce. Snažil jsem se být slušný, nicméně několikrát mi v inzerátu ujelo několik asi nevhodných slov a byl jsem ze seznamky smazán. Je to tedy místo, kde se striktně dodržuje slušnost. Což respektuji. Seznamka je pro mě docela velkým zklamáním, necítil jsem se tam svobodně.

ANO 0 NE 0
Bořek, 60 let

Netrvalo mi dlouho pochopit, že ne všechny dívky a ženy na seznamce chtějí jen vážný vztah. Několik dní mi trvalo než jsem se začal v tak velkém množství žen na jednom místě orientovat. Pak jsem zjistil kam jít a jak dát najevo co hledám Ne každý v mém věku hledá vážný vztah. Já hledal kamarádku na procházky do lesa a parků. A našel jsem. Zato moc ze srdce seznamce děkuji.

ANO 0 NE 0
Miroslava, 30 let

Rozhodla jsem se také podpořit svým hodnocením seznamovací portál TvojeRande a to proto, že jsem tam před nedávnem našla snad lásku na celý život. Používám mobilní telefon snad ke všemu, a tak díky tipu od své kamarádky jsem si nainstalovala aplikaci TvojeRande a o jednom letním víkendu se to stalo. Láska na první pohled. Více se rozepisovat nemusím, seznamka splnila svůj účel.

ANO 0 NE 0
Alžběta, 45 let

Jsem rád za tuto seznamku. Zaplatila jsem si VIP členství a začala odepisovat mužům. Netrvalo dlouho a proběhlo první letní rande. Dnes jsem s Petrem již druhým rokem a plánujeme svatební den. Seznamku TvojeRande.cz mohu zcela určitě doporučit. A podotýkám, že jsem tam nenašla jen Petra, ale i dva dobré kamarády. Investovaných 270 korun do VIP členství stálo zato.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz