ZlobivyFlirt.com

Flirt Poblíž
1.
Flirt Poblíž
Flirt Poblíž
  • Seznamka pro nalezení nezávazného flirtu
  • Rychlá a bezplatná registrace
  • Seznamka, která nemá žádné zábrany
30+
ideální věk
97 000+
svobodných
Divoké rande
2.
Divoké rande
Divoké rande
  • Největší česká erotická seznamka
  • Ženy mají VIP zdarma
  • Uživatelé hledající flirt
25+
ideální věk
549 000+
svobodných
Academic Singles
3.
Academic Singles
Academic Singles
  • Nejvyšší možná bezpečnost
  • Registrace zdarma
  • Možnost seznamovat se celosvětově
27+
ideální věk
240 000+
svobodných

ZlobivyFlirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz
Celkové hodnocení
5,7/10
160 000+ / 30+
ZlobivyFlirt.com

Použitelnost stránek a funkce: 5,3/10

Bezpečnost seznamky: 5,7/10

Přehlednost profilů: 6/10

Potenciál nalezení partnera: 6/10

Zákaznická podpora: 6/10

Cena služby: 5,3/10

ZlobivyFlirt.com Kompletní recenze, zkušenosti a hodnocení

ZlobivyFlirt.com – Erotická seznamka

On-line erotická seznamka ZlobivyFlirt.com je vyhledávaným zábavným portálem pro nalezení nových zážitků, vzrušení a něhy. Tento seznamovací portál je určen všem zadaným i nezadaným ženám a mužům různého věku a sexuálního zaměření, s touhou zažít něco nového. Erotický obsah seznamky odpovídá směru, jakým se před několika lety vydala. Většina funkcí se Vám odemkne až po uhrazení VIP členství. Až poté si může každý uživatel prohlédnout odvážné fotografie ostatních členů. Při registraci souhlasíte s tím, že se Vám mohou zobrazovat také moderované (fiktivní) profily, což hned od počátku snižuje důvěryhodnost seznamky. Při důkladném prohlédnutí uživatelů jsme došli k závěru, že je registrován dostatek reálných aktivních uživatelů z celé České republiky. Najdete tu i protějšky, kteří mají stejné představy o životě a zážitcích. Naopak tu vůbec nehledejte vážný vztah ani lásku. Kdo se chce opravdu seznámit, tomu tuto erotickou, ryze českou seznamku, vřele doporučujeme. Zažijete zde spoustu zábavy.

Registrace a vytvoření seznamovacího profilu na ZlobivyFlirt.com

Registrace na portál seznamky ZlobivyFlirt.com je velmi rychlá a bezplatná a vyplňujete pouze základní informace o sobě. Vyberete své pohlaví, koho hledáte, kdy jste se narodili a z jakého kraje a města pocházíte. Zvolíte si uživatelské jméno a heslo a vložíte svou e-mailovou adresu. Na tu vám vzápětí dorazí aktivační e-mail s odkazem, kterým ověříte svůj e-mail a seznamovací profil se okamžitě stává aktivním. Seznamovací portál je optimalizovaný pro stolní počítače a mobilní telefony. Každý den se registrují stovky až tisíce nových zájemců o seznámení. Na základě nastavení svého seznamovacího profilu obdržíte návrhy na seznámení se s protějšky. Jak již bylo zmíněno, na seznamce jsou i moderované (fiktivní) profily, tím se seznamka od počátku svého fungování vůbec netají.

Výběr profilové fotografie je základem pro úspěšné flirtování

Profilová fotka není povinná a ostatním členům seznamky můžete posílat zprávy anonymně. Ten kdo si fotografii na profil vloží, má samozřejmě o to větší šanci na flirtování a seznámení. Doporučujeme vybrat takovou fotografii, kterou zaujmete potencionální protějšky. Zakázané nejsou erotické fotografie a fotografie s intimními partiemi, ba naopak jsou doporučené. Fotografie musí být však Vaše a měly by odpovídat realitě. Naopak fotografie neaktuální mohou vzbudit v protějšku při případném setkání velké zklamání.

Členství na seznamce ZlobivyFlirt.com

Po registraci na seznamce se okamžitě stáváte právoplatným členem seznamky a získáváte standardní členství, které je ZDARMA. Můžete ihned procházet profily, označit si sympatické uživatele srdíčkem a číst zprávy. Pro možnost odpověď na došlé zprávy si musíte dokoupit kreditový balíček. Výhody kreditového balíčku: odemknete odesílání zpráv a flirtování pomocí mrknutí.

Zrušení seznamovacího profilu na seznamce ZlobivyFlirt.com

Smazání svého profilu na seznamce docílíte velmi jednoduše. Pod záložkou svého profilu naleznete položku „Podpora“, kde je k dispozici smazání profilu. Jediným kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že bude smazána historie Vašich konverzací a Váš profil bude navždy zcela odstraněn. Pokud si přejete od seznamky pouze odpočinout, můžete si vypnout zasílání notifikačních zpráv na Váš e-mail a podle potřeby zasílání opět plně aktivovat.

ZlobivyFlirt.com Funkce

Spojení

Pod záložkou „Spojení“ objevíte seznam uživatelů z Vašeho okolí, kde se Vám budou zobrazovat profily protějšků a Vy je v případě sympatií můžete rozkliknout a zjistit podrobnější informace, případně můžete zahájit okamžitě flirtování pomocí zaslání zprávy nebo zasláním “Mrknutíů. Na přijaté zprávy nemůžete odpovídat, tato možnost se Vám odemkne až po zakoupení nikterak drahého kreditového balíčku. Okamžitě máte přístup na seznamovací profily, kde se dozvíte detailnější informace dané osoby,přístup k fotografiím máte odemčen. Při vzájemných sympatiích Vám nic nebrání domluvit si reálné setkání, rande.

Přidání informací do svého profilu

Během registrace vyplňujete jen základní informace a po aktivaci svého seznamovacího profilu můžete přidat další detailnější informace. Napište pár poutavých slov o sobě, ukažte své přednosti a odhalte své touhy, zájmy a koníčky.

Oblíbení uživatelé - přátelé

Uživatelé, kteří Vám budou na seznamce sympatičtí si můžete označit tlačítkem “Přidat do oblíbených”. Seznamka Vám také bude nabízet protějšky opačného pohlaví, kteří by Vás mohly zaujmout. Do svých oblíbených si je můžete přidat tlačítkem pod fotografií, v případě, že Vás nabízený seznamovací profil nezaujme, jednoduše jej přeskočíte a pokračujete v dalším hledání.

Chci se setkat

Prakticky jsou všechny funkce ZDARMA, tudíž nemusíte ihned utrácet za kreditové balíčky. Aby jste dostali co nejvíce nabídek na flirt, vyplňte nejdříve plně svůj seznamovací profil, nahrajte si fotografii a navštivte sami také profily ostatních uživatelů seznamky.

Přehled uživatelů seznamky v okolí

Projděte si uživatele ze svého okolí a odesílejte jim “políbení”. Zjistěte, jaké sexuální praktiky uživatelé v okolí rádi provozují a jestli se shodnete ve svých případných touhách. Zahajte s nimi flirtovací proces dle svého gusta a reagujte na informace v úvodní části profilu.

Čtení a odesílání zpráv

I bez kreditového balíčku si můžete přečíst přijaté zprávy. Reagovat na ně ale můžete až po zakoupení některého z kreditových balíčků. Pro další komunikaci můžete do zprávy uvést svůj e-mail nebo telefonní číslo. Záleží na protějšku, zda bude chtít v konverzaci pokračovat mimo seznamku.

Členství

Na seznamce ZlobivyFlirt.com máte možnost členství ZDARMA. Máte možnost si zakoupit kreditové balíčky, které jsou potřeba pro komunikaci s členy seznamky.

ZlobivyFlirt.com Ceník VIP členství

10 kreditů

300 Kč

cena za 1 kredit: 30,- Kč

20 kreditů

599 Kč

cena za 1 kredit: 29,95,- Kč

50 kreditů - Bestseller

1 Kč

cena za 1 kredit: 28,30,- Kč

100 kreditů

3 Kč

cena za 1 kredit: 27,- Kč

ZlobivyFlirt.com Výhody & Nevýhody

Výhody

Na seznamce se velmi rychle spřátelíte s ženou i mužem
Registrace profilu trvá okamžik a není zcela nutností Vaše profilová fotografie
Možnost zobrazení ostatních profilů
Seznamka nabízí velmi vyvážený počet mužů i žen hledajících flirt, sex a zábavu
Velmi dobře zaběhnutá erotická seznamka

Nevýhody

Na seznamce narazíte na (moderované) fiktivní profily
Odesílat zprávy potencionálnímu protějšku lze až po zakoupení kreditového balíčku
Není k dispozici chat
Bez mobilní aplikace

ZlobivyFlirt.com pro uživatele

Výhody

Registrace na seznamce je ZDARMA
Členství na seznamce je ZDARMA
Platba za kreditové balíčky je jen na Vašem svobodném rozhodnutí
Fotografie jsou přístupné všem registrovaným členům
Bezpečné randění, neregistrovaní návštěvníci nevidí Váš profil
Velmi vysoká pravděpodobnost šance na seznámení z Vašeho regionu
Kreditové balíčky za zvýhodněné ceny v závislosti na velikosti balíčku
Screenshot

Můj názor na seznamovací portál ZlobivyFlirt.com

redactor
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

On-line erotický seznamovací portál ZlobivyFlirt.com je velmi specifickým místem, která nabízí slibný způsob jak si během krátké chvíle najít podobně smýšlející protějšek na flirtování a erotickou zábavu. Nejenže máte na výběr z několika tisíc sympatických žen a mužů, kteří chtějí flirtovat, ale máte k dispozici i možnost regionálního vyhledávání zájemců o flirtování. Je to vlastně ideální místo na bezpečné erotické randění. Člověk jen musí dávat pozor na seznamkou moderované fiktivní profily, ale s tím se již od Vaší registrace netají. K dispozici máte ihned po registraci sáhodlouhý seznam zájemců o flirtování. Nicméně již od registrace mějte na paměti, že jste na portále, kde jde především o erotickou zábavu. Seznamka má plně funkční web, takže může být používaná na jakémkoliv počítači, laptopu nebo smartphonu. Nicméně, mobilní aplikace zatím chybí. Seznamku ZlobivyFlirt.com mohu za sebe doporučit. Čeká na Vás spousta zábavy a potenciálních partnerů a partnerek z Vašeho okolí.

ZlobivyFlirt.com Zkušenosti uživatelů a recenze

Všechna hodnocení (3)
Pozitivní zkušenosti (2)
Negativní zkušenosti (1)
Tomáš, 31 let

On-line seznamování je pro nás nezadané vzrušující dobrodružství. Existuje totiž mnoho různých seznamek zaměřených na odlišné cílové skupiny. Pokud pro sebe zvolíte tu správnou, nabídne vám internetové seznamování skvělý způsob, jak poznat nové zážitky a najít někoho, s kým Vám to bude v posteli klapat. Já jsem si před rokem našel právě erotickou seznamku ZlobivyFlirt.com a jsem spokojený.

ANO 0 NE 0
Jan, 24 let

Tento erotický portál se za posledních pár let hodně změnil k lepšímu. Je velmi jednoduché najít si tam flirt a rande, jako seznamka to funguje dokonale: Když se vám někdo líbí, prostě si s ním napíšete a máte možnost rovnou se setkat a užívat si. Vracím se na tuto seznamku velmi rád.

ANO 0 NE 0
Libuše, 49 let

Problém této seznamky je takový, že je velmi hodně navštěvovaná. Na této seznamce jsem obdržela bezmála 180 zpráv za tři dny od všemožných mužů. Většina jich byla bez fotek a odpovědi typu “jak se máš” jsem rovnou přeskakovala. Když už mi přišla fotka a rozumná odpověď, byly to opravdu Vánoce. Takže jsem trávila dlouhé minuty a mnohdy hodiny procházením odpovědí, z čehož jsem vždy vybrala maximálně dva kandidáty. Jenže ani jeden z nich na rande nedorazil.

ANO 0 NE 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz