iBoys

iBoys

Podtextem mobilní aplikace iBoys je „pro kluky na kluky“. Již z toho je jasné, že primárním zájmem většiny uživatelů jsou muži. Noví členové se do platformy iBoys registrují samozřejmě primárně za účelem nalezení romantického partnera či protějšku na flirt a sex. Pomocí této aplikace ale můžete najít i kamarády na pokec, do hospody, kina nebo jen na sport. Registrovat se mohou samozřejmě i ženy, které už zjistili, že gayové jsou lepší než kamarádky. Veškerá funkčnost aplikace iBoys je uživatelům poskytována zcela zdarma. Mžete tak bez omezení navazovat kontakt prakticky s kýmkoliv. S tím je ovšem spojena nevýhoda v podobě možnosti registrace prakticky kohokoliv včetně vtipálků a uživatelů, kteří se vydávají za někoho jiného. Aplikace iBoys nabízí ovšem i placené funkce. Jejich hlavním účelem je především zviditelnění profilu.


Naše hodnocení

Cena za výkon: 7/10

Přehlednost profilů: 7/10

Použitelnost aplikace: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Uživatelská základna: 7/10

Popularita: 3/10

Pro koho je iBoys?
O iBoys Především pro všechny muže s homosexuální orientací. V tomto ohledu jde o největší platformu u nás s dosahem nejen po celé ČR, ale i SR. Vyhledávat na platformě iBoys je možno i bez registrace. To představuje na jednu stranu výhodu, na druhou stranu bezpečností riziko pro již registrované uživatele. Lidé, kteří se na iBoys registrují, se rekrutují ze všech věkových kategorií především silnějšího pohlaví. Ve většině případů mají zájem o nalezení romantického partnera nebo kamaráda na občasný sex či flirt. Mnoho členů aplikace iBoys si ale chce jen pokecat či zajít na pivo a poznat nové lidi nejen ze svého okolí. Mnozí zde hledají spolubydlícího a najde se i několik žen, které by rády našly kamaráda, který je dokáže trpělivě vyslechnout a nebude přitom mít postranní úmysly.
Výhody a nevýhody
Celá aplikace je pro všechny zdarma – napořád.
Do osobního profilu lze nahrát až 8 vlastních fotografií, které můžete doplnit až 200 dalších v galerii. Jejich součástí mohou být i erotické snímky.
Obrovskou výhodou aplikace iBoys je neomezené ukládání historie zpráv, díky němuž si můžete i po nějaké době připomenout, co vaši protistranu zajímá.
Uživatelské profily lze filtrovat v souladu s vašimi libovolnými kritérii.
Jednoduše zjistíte, kdo navštívil váš profil a komu se líbíte.
Uživatele lze filtrovat i podle jejich aktuální polohy a kontaktovat je ty, kteří se nacházejí ve vaší blízkosti.
Nabídka placených funkcí za slušné ceny. Jejich výhodou je například možnost zobrazení vašeho profilu na předních místech vyhledávání.
Hodnocení profilových fotografií ostatních uživatelů je založeno na podobném principu jako u aplikací typu Tinder.
Jestliže e zaregistrujete do aplikace, musíte počítat s tím, že si váš profil prohlédne také kdokoliv v rámci webové verze platformy.
Hledáte-li pouze kamarády na pokec či na pivo, musíte počítat s tím, že ve většině případů se bude jednat o muže s homosexuální orientací.
Nově se registrující členové nepodléhají manuálnímu schvalování profilů. Proto se může snadno stát, že narazíte na někoho, kdo se skrývá pod falešným profilem.
Díky tomu, že můžete oslovit prakticky každého, může se i s vámi pokoušet navázat komunikaci prakticky kdokoliv, včetně vtipálků a sexuálních loudilů.
Recenze aplikace iBoys

Mobilní platforma iBoys se stává pro většinu homosexuálních mužů hlavním místem, kam se vydávají, chtějí-li nalézt partnera pro dlouhodobý vztah nebo zajímavý protějšek pro rychlý sex. Aplikace se ale stává také útočištěm žen hledajících mezi gayi nového kamaráda či mužů, kteří nemají homosexuální orientaci a rádi by jen zašli s někým na pivo či vyměnili pár slov. Díky tomu, že je běžná funkcionalita platformy zcela zdarma, není zamezen vstup nikomu, kdo o to má zájem. To na jedné straně zajišťuje poměrně slušnou členskou základnu čítající desítky tisíc uživatelů, na stranu druhou znemožňuje zajistit vyšší bezpečnostní standard. Proto je dobré být při pohybu na platformě obezřetný a než někomu vyzradíte své kontaktní údaje, dobře si ho proklepnout.

Registrace a přihlašování

Registrace do mobilní aplikace iBoys je stejně jako všechny ostatní služby zcela zdarma. Navíc je velice jednoduchá. Stačí vyplnit pouze svoji přezdívku, datum narození a případně fotografii. To je celé. Kromě tedy klasického potvrzení emailem, které již známe z většiny podobných aplikací. Prostřednictvím Facebooku se do aplikace registrovat nelze. Jakmile se registrujete do mobilní aplikace nebo naopak webové verze, získáváte automaticky možnost přístupu se stejným jménem a heslem i do druhé varianty platformy. Zadáte-li při registraci svoje aktuální bydliště a povolíte-li automatické zjišťování polohy, bude vám aplikace automaticky ukazovat profily pro vás zajímavých lidí, kteří se nacházejí ve vaší blízkosti.

Uživatelé a psaní zpráv

Aplikace iBoys v sobě spojuje běžné funkce hned několika platforem. Kromě hodnocení fotografií a udělování lajků, můžete také vyhledávat zajímavé lidi ze svého okolí, filtrovat uživatelské profily či se zaměřit na konverzaci o zajímavých tématech s novými lidmi, kteří vás zaujali. Všechny tyto funkce je možno využít zcela zdarma. Uživatelská základna čítající desítky tisíc lidí se z převážné většiny skládá z mužů, výjimečně narazíte i na ženy, které hledají dobrého kamaráda. Uživatelé se registrují na portál i do mobilní aplikace iBoys především za účelem nalezení dlouhodobého romantického partnera, někteří se ale chtějí potkat i s protějšky na sex či flirt.

Hlavní funkce
  • Zaměřeno na propojování především homosexuálně orientovaných mužů, kteří by v běžném životě neměli šanci se potkat.
  • Aplikace je zaměřena jak na flirt a sex, tak na hledání romantického partnera pro trvalý vztah.
  • Aplikaci lze používat bez omezení zcela zdarma, placené funkce jsou určeny pouze pro přednostní zviditelnění uživatelského profilu.
  • Hodnocení profilů ostatních uživatelů funguje podobně jako v rámci jiných aplikací zaměřených především na heterosexuální uživatele.
Bezpečnost

Vzhledem k tomu, že mobilní platforma iBoys podporuje možnost nalézt partnera nebo kamaráda opravdu pro každého, a je tedy dostupná zdarma, existuje zde velká pravděpodobnost registrace falešných profilů. Na to je potřeba se připravit a přizpůsobit tomu své chování. Profily založené v rámci mobilní aplikace se navíc zobrazují i ve webové verzi. A to nejen registrovaným členům, ale prakticky všem, včetně náhodných uživatelů internetu. Proto je v rámci zachování vaší bezpečnosti potřeba dobře zvážit, co všechno o sobě na svém profilu hodláte prozradit.

Na závěr můj názor na iBoys
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

iBoys velice dobře zaplňuje mezeru mezi LGBT seznamkami a nabízí gayům možnost nalézt si partnera podle svých představ. Kromě toho vám aplikace iBoys může přinést kamarády na pokec či na sport nebo spřízněné duše, které vás vyslechnou bez postranních úmyslů. Právě z těchto důvodů se na gay portálech pro hledání partnera můžete setkat i se ženami. Aplikace iBoys vhodně doplňuje již zavedený stejnojmenný server, který si za léta svého fungování (od roku 2006) našel již celou řadu příznivců, kteří neustále přibývají.

Nejlepší seznamky
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz