Pinkilin

Pinkilin

Konečně je tu česká aplikace pro hledání partnera, která funguje podobně jako oblíbený Tinder. Stejně jako on je založena na hodnocení fotografií zajímavých lidí z vašeho blízkého či vzdáleného okolí. Na rozdíl od Tinderu ale v případě, kdy se vám daná osoba líbí svajpnete nahoru, v opačném případě dolů. Sami si určíte vzdálenost potenciálních partnerů od vašeho bydliště, takže se nemusíte bát, že byste se za zajímavým protějškem museli vydat přes půlku republiky. Aplikaci lze nainstalovat na smartphony se systémy iOS i Android.


Naše hodnocení

Cena za výkon: 7/10

Přehlednost profilů: 7/10

Použitelnost aplikace: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Uživatelská základna: 7/10

Popularita: 3/10

Pro koho je Pinkilin?
O Pinkilin Především pro Čechy. Vyvinuta byla jako český startup zaměřující se na boření ledů při hledání partnera a na překonávání problémů při navazování nových vztahů. Je ušit na míru české nátuře, proto z ní může mít užitek opravdu každý člověk bez ohledu na věk, který obývá naši krásnou kotlinu. Samozřejmě mezi uživateli převažují mladší ročníky, které nemají jako ty starší potíže s používání chytrého telefonu. Jejími zakladateli jsou dva mladí právníci a znalci české povahy, kteří si s myšlenkou na vývoj seznamovací aplikace pohrávali již několik měsíců. Proto není šita horkou jehlou, ale všechny funkce jsou dokonale promyšlené a pomáhají usnadnit oslovení zajímavého protějšku.
Výhody a nevýhody
Pinkilin je mobilní aplikace zaměřená na rychlé kontaktování lidí, kteří se aktuálně nacházejí ve vašem bezprostředním okolí.
Nečekají vás sáhodlouhé rozhovory o ničem, jednoduše se rozhodnete, zda se daným člověkem chcete sejít nebo ne.
Celá funkcionalita platformy je ve všech variantách zcela zdarma.
Jde o ryze českou seznamovací platformu vyvinutou na míru naší nátuře.
Díky nutnosti rychlých reakcí, nedochází příliš často k registraci falešných profilů.
Hodnocení fotografií a zobrazení profilů uživatelů funguje podobně jako na Tinderu.
Jednoduché a uživatelsky přívětivé prostředí mobilní platformy laděné do růžové nahrává především registraci nových uživatelek.
Uživatelé si aplikaci Pinkilin poměrně oblíbili, proto zde můžete nalézt desetitisíce unikátních profilů.
Uživatele Aplikace Pinkilin si můžete třídit, filtrovat podle různých kritérií a vytvářet si databáze těch zajímavých.
Na rozmyšlení, zda přijmete žádost o rande, máte jen 100 minut. Poté návrh zmizí. To může být pro někoho omezující.
Každý den lze odeslat pouze 10 žádostí o schůzku.
Někomu nemusí vyhovovat zaměření platformy na rychlý chat a případné rande.
Po 24 hodinách dochází k automatickému mazání zpráv z intimních chatů, což některým uživatelům může vadit.
Rychlost a efektivita seznámení nahrává především zájemcům o krátkodobý vztah.
Recenze aplikace Pinkilin

Unikátnost Pinkilinu spočívá zejména v rychlosti. Kdo není rychlý, toho tato platforma poměrně zásadně překvapí. Nejde zde o tradiční seznamování jako na klasických portálech zaměřených tímto směrem. Na Pinkilin se uživatelé pouze potkají, vymění pár slov a domluví si setkání v reálu. Tato ryze česká platforma tak pomáhá bořit ledy při snaze o navázání prvního kontaktu a místo trapných situací nabízí možnost virtuální komunikace, při jejímž neúspěchu můžete jen mávnout rukou a jít dál. Její úspěch vám na druhou stranu může přivést do života nové přátele a klidně i zajímavý protějšek.

Registrace a přihlašování

Mobilní seznamovací aplikaci Pinkilin si můžete zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu v App Store nebo Google Play. Abyste se mohli přihlásit, je potřeba se registrovat. O tom, kolik informací v průběhu tohoto procesu o sobě prozradíte, rozhodujete jen vy sami. Kromě přezdívky, vašeho věku, pohlaví a můžete na svém profilu uvést také mail či telefon nebo dokonce odkaz na váš profil na Facebooku. Samozřejmostí je také možnost nahrání profilové fotografie. Jakékoliv fotky ale můžete posílat i v průběhu konverzace.

Uživatelé a psaní zpráv

Hlavní předností platformy Pinkilin je její rychlost. Pozvánky k chatu a pokecu mají poměrně krátkou lhůtu 100 minut, a pokud protějšek nezareaguje včas, je vše zapomenuto. Ozvat se ale může celá řada jiných uživatelů. Pinkilin zkrátka na nikoho nečeká. Vše je rychlé a efektivní. Na dlouhé rozhodování není příliš času. Jde především o realizaci prvního kontaktu a případnou domluvu rande. Pinkilin si totiž nezakládá na dlouhých chatech a mnohdy nic neříkajících hovorech o ničem. Pro tuto aplikaci je důležité zprostředkovat svým uživatelům kontakt a co nejvíce setkání s potenciálními protějšky. A právě v tom spočívá její unikátnost a jedinečnost.

Hlavní funkce
  • Platforma sloužící především pro nalezení zajímavých lidí z vašeho okolí.
  • Možnost kontaktovat potenciální protějšky a domluvit si s nimi rande.
  • Česky lokalizovaná seznamka, všichni uživatelé mají tedy českou národnost.
  • Využití GPS lokalizace k návrhu partnerů z blízkého okolí.
  • Každý den lze odeslat maximálně 10 přímých pozvánek.
Bezpečnost

Mobilní aplikace Pinkilin používá ke svému fungování GPS modul. Proto je hned po její instalaci potřeba povolit zjišťování vaší polohy. Díky tomu tato platforma přesně určí, kde se nacházíte a je schopna vám nabídnout jen partnery z vašeho nejbližšího okolí. Je jedno, zda jste momentálně doma nebo popíjíte v baru. O tom, zda konkrétní nabídky přijmete nebo odmítnete, rozhodnete vy sami jedním tahem. Platforma Pinkilin je určena především pro zprostředkování prvního kontaktu, nejde tedy o tradiční seznamku, kde by s vámi protistrana vedla sáhodlouhé rozhovory a došlo třeba k výměně fotografií. Tento princip fungování tak již v základu odrazuje vtipálky a všechny sexuální loudily, kteří by se rádi skrývali za falešným profilem. Přesto se i na Pinkilin tací najdou. Právě tady je více než jinde jednodušší je odfiltrovat, protože navázaná komunikace vedoucí k domluvení rande je příliš uspokojovat nebude a budou rádi odbíhat k osobním tématům, která většina solidních uživatelů v mobilní platformě příliš nebude chtít probírat. Bezpečnost uživatelů je navíc ochráněna také softwarovým zabezpečením aplikace prostřednictvím PIN kódu, hesla nebo systému Touch ID. Průběžně navíc dochází k mazání historie zpráv.

Na závěr můj názor na Pinkilin
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Rychlý, efektivní a snadno použitelný nástroj pro hledání a především nalezení nového partnera či přátel mezi lidmi, kteří se momentálně nacházejí ve vašem bezprostředním okolí. Nadčasový a čistý design spojený s dámy oblíbenou převahou růžové barvy činí z této aplikace možnost, jak pomoci ženám a dívkám vybrat si ze svého okolí zajímavé muže a nebýt přitom obtěžována těmi méně zajímavými. To vše dostanete navíc úplně zdarma a bez rušivých reklam. Tato aplikace rozhodně stojí za vyzkoušení.

Nejlepší seznamky
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
15 5

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz