Seznamka.cz

Seznamka.cz

Aplikace platformy Seznamka.cz vhodně doplňuje fungování nejstaršího online serveru u nás zaměřeného na hledání partnera, který funguje již od roku 1998. Její nejdůležitější předností je možnost hledat partnera podle nejrůznějších kritérií. Od typu vztahu po věk, zájmy či koníčky. Najít zde tak můžete jak vážný vztah, tak nezávazný flirt či sex nebo dokonce partnera na sport či cestování. Díky široké uživatelské základně a možnosti bezplatného používání většiny funkcí, máte velkou šanci výběru z velkého počtu uživatelských profilů. Nevýhodou je na druhou stranu vysoká pravděpodobnost registrace vtipálků a lidí vydávajících se za někoho jiného, kteří mohou zkazit vaši radost z poznávání nových osob. Při troše viku je však rychle poznáte a nahlásíte administrátorům aplikace.


Naše hodnocení

Cena za výkon: 7/10

Přehlednost profilů: 7/10

Použitelnost aplikace: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Uživatelská základna: 7/10

Popularita: 3/10

Pro koho je Seznamka.cz?
O Seznamka.cz Aplikace portálu Seznamka.cz je zaměřena na širokou škálu uživatelů všech věkových kategorií, zájmů, sexuálního zaměření i koníčků. Právě rozsáhlá uživatelská základna je předností této platformy a zárukou vysoké pravděpodobnosti nalezení vhodného protějšku. K registraci na portálu i v aplikaci potřebujete pouze aktivní emailovou schránku a případně chytrý telefon. Uživatelé platformy mohou fungovat i s minimálními informacemi na svém profilu, což může být na jednu stranu nevýhoda, na stranu druhou přednost. Jestliže vás některý z nich zaujme a budete o něm chtít zjistit více, budete jej muset kontaktovat, čímž jasně dáte vědět o svém zájmu.
Výhody a nevýhody
Registrace i podání inzerátu je v aplikaci portálu Seznamka.cz zcela zdarma.
Web i aplikace jsou poměrně jednoduché a každý se v nich rychle zorientuje.
Portál Seznamka.cz byl založen již roku 1998 a patří k těm nejstarším u nás. I na jeho aplikaci je toto prověření léty a zkušenostmi znát.
Velké množství kritérií a filtrů, podle kterých lze vyhledávat zajímavé uživatele.
Vyhledávání i podle typu vztahu.
Pro nezadané a singl jedince nabízí portál a aplikace Seznamka.cz celou řadu akcí, na kterých mohou potkat zajímavé protějšky.
Příjemně nízká finanční náročnost VIP účtu.
Obrovskou předností aplikace Seznamka.cz je její univerzálnost a možnost hledat partnera v každém věku i situaci.
Velké množství uživatelských profilů zvyšuje pravděpodobnost nalezení adekvátního partnera.
Jestliže se zaregistrujete jako nový uživatel aplikace Seznamka.cz, musíte počítat s tím, že váš profil bude dostupný všem uživatelům internetu.
V rámci této platformy existuje velké riziko registrace vtipálků a falešných profilů.
Jestliže chcete aplikaci používat zcela bez reklam, je potřeba si za to připlatit.
Pro vložení inzerátu či odpověď na něj není nutno se registrovat, což v některých případech může zvyšovat náchylnost ke komunikaci s vtipálky či lidmi vydávajícími se za někoho jiného.
Na portálu se vyskytuje poměrně velké množství dlouhodobě neaktivních uživatelských profilů, které administrátoři nemažou.
Recenze aplikace Seznamka.cz

Mobilní aplikace portálu Seznamka.cz je nerozlučně spjata se samotným serverem. Všechny změny, které v ní tedy provedete, se automaticky projeví i na webu. Ten je dostupný nejen registrovaným uživatelům, ale profily si může prohlížet prakticky kterýkoliv uživatel internetu, aniž by se do portálu musel registrovat. V tom většina uživatelů spatřuje nevýhodu a hlavní blok pro to, proč o sobě na svém profilu neprozradit více informací.

Registrace a přihlašování

Při registraci v aplikace Seznamka.cz je potřeba vyplnit je několik základních údajů. Mezi ně patří především pohlaví, přezdívka, bydliště a rok narození a samozřejmě email. Ihned při registraci je možné vybrat vlastní portrét z galerie nebo jej vyfotit. Tento krok ale není pro přihlášení nutný. Potřeba je však potvrdit platnost emailu kliknutím na registrační email, který vám do několika sekund přistane ve schránce. Při registraci do aplikace je potřeba mít na mysli, že se zároveň registrujete i do webového portálu, na němž si váš profil může prohlédnout prakticky každý.

Uživatelé a psaní zpráv

Uživatelská základna portálu i aplikace Seznamka.cz je poměrně široká a zahrnuje téměř všechny věkové kategorie. Při komunikaci neexistují žádná omezení. Oslovit tak můžete kohokoli, kdo vás zaujme. Přesný počet aktivních uživatelů aplikace neuvádí, z více než 10 000 jejího stažení lze ale usuzovat na poměrně vysoké číslo. Registrací vlastního profilu v aplikaci automaticky získáváte pod stejnými přístupovými údaji přístup i do webové verze platformy. Nevýhodou je, že uživatelské profily včetně fotografií si může prohlížet jakýkoli uživatel internetu bez předchozí registrace na serveru.

Hlavní funkce
  • Jedna z nejstarších platforem pro hledání partnera u nás fungující již od roku 1998.
  • Filtrování uživatelských profilů podle široké škály parametrů, od věku, pohlaví a bydliště, po koníčky a zájmy.
  • Lze kompletně využívat zdarma. Chcete-li ale získat šanci využívat nadstandardní funkce, je zde možnost předplacení VIP profilu.
  • Při registraci do aplikace získáváte automaticky profil i na webové platformě serveru Seznamka.cz.
Bezpečnost

V případě aplikace Seznamka.cz se nemusíte bát zneužití vašich dat provozovatelem serveru. Stejně byste se ale měli mít na pozoru. Díky široké uživatelské základně a jednoduché registraci se na serveru i v aplikaci můžete setkat prakticky s každým. Od solventních mužů a žen po vtipálky, sexuální loudily či osoby vydávající se za někoho jiného. Chcete-li si udržet své soukromí bezpečné, chraňte svoje data a nikdy nezveřejňujte vaši adresu, telefon ani další informace, pomocí nichž by vás bylo možno snadno najít. Pečlivě také uvažte, komu dáváte svůj kontakt a protistranu si před tím, než ji věnujete svoji důvěru, důkladně proklepněte.

Na závěr můj názor na Seznamka.cz
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Mobilní aplikace portálu Seznamka.cz je zajímavá především pro svoji univerzalitu. Ta ji řadí k nejoblíbenějším aplikacím pro hledání partnera mezi širokou věkovou škálou uživatelů. Kontaktovat zajímavé lidi registrované v aplikaci je možno na základě jejich zájmů, bydliště, věku či fyzických předností. Většina funkcí je poskytována zcela zdarma, chcete-li ale využívat nadstandardní funkce a odfiltrovat reklamy, je potřeba si předplatit VIP členství. To je ale ve srovnání s podobně fungujícím aplikace poměrně levné, vyjde jen na několik stovek ročně.

Nejlepší seznamky
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz