Štestí

Štestí

Mobilní platforma Štestí je aplikací pevně svázanou s její mateřskou webovou seznamkou Štěstí.cz. Díky široké uživatelské základně, která čítá více než 100 000 členů, se jejím prostřednictvím může kontaktovat s novými zajímavými lidmi téměř každý. Aplikace štěstí poskytuje prostor pro hledání přátel i partnera pro širokou škálu věkových kategorií, od těch nejmladších, kterým však musím být alespoň 18 let až po seniory. Můžete si nezávazně pokecat, zaflirtovat nebo hledat vážný vztah. Vše je jen na vás. Svoje preference vyznačujete již při registraci, později je ale můžete na svém osobním profilu upravit.


Naše hodnocení

Cena za výkon: 7/10

Přehlednost profilů: 7/10

Použitelnost aplikace: 5/10

Bezpečnost: 6/10

Uživatelská základna: 7/10

Popularita: 3/10

Pro koho je Štestí?
O Štestí Mobilní platforma Štěstí je určena pro všechny, kteří to myslí s hledáním protějšku vážně. Proto má každý nový uživatel povolen pouze jediný inzerát, jehož text vyplňuje ihned při registraci. Později je však možno jej změnit. Účet samotný je nutno ověřit emailem a aktivovat prostřednictvím SMS kódu. Díky tomu předchází aplikace zneužívání a zakládání velkého množství falešných profilů. Webová verze společně s mobilní aplikací zaznamenala od svého spuštění v roce 2007 přes milion registrací. Velký počet uživatelů je zárukou toho, že zde najdete člověka, který vám opravdu sedne. Na druhou stranu se ale musíte připravit také na velký počet sexuálních loudilů a lidí, kteří se vydávají za někoho jiného. Právě to je daň za možnost používat vše zadarmo. Při troše zkušeností, ale podobná individua velice rychle poznáte a budete je moci nahlásit provozovatelům serveru, kteří s nimi již naloží podle svého uvážení.
Výhody a nevýhody
Platforma Štěstí funguje ve webové i mobilní variantě.
Prostřednictvím mobilní aplikace lze flirtovat, poznávat nové přátele, ale i hledat nový vztah.
Rozsáhlá uživatelská základna čítající více než 100 000 členů poskytuje velké šance k nalezení vhodných lidí.
V rámci placené varianty, která mimochodem patří k nejlevnějším na českém internetu, můžete oslovit až 20 nových lidí denně.
Mobilní aplikaci Štěstí lze však velice efektivně používat i ve variantě zdarma.
Rozhraní platformy je navrženo s důrazem na jednoduchost a dostupnost pro široké spektrum uživatelů.
V neplacené variantě členství lze oslovit pouhé 2 nové uživatele denně.
V případě, že si chcete aktivovat prémiové členství, můžete vybírat z jediné roční varianty.
Profily uživatelů, které byly založeny na mobilní platformě, jsou dostupné i ve webové verzi, tam si je ale může prohlédnout jakýkoliv uživatel internetu.
Většina funkcí je plně dostupná i ve variantě zdarma, což přitahuje velké množství nepoctivců a sexuálních loudilů.
Placený VIP účet se po uplynutí předplaceného období automaticky obnovuje, jestliže jej chcete vypovědět, je potřeba to udělat včas.
Recenze aplikace Štestí

Již při stažení a otevření aplikace dostáváte informaci, že platforma aktuálně seznamuje 100 tisíc mužů a žen. To je opravdu veliké číslo, ale vzhledem k úspěšnosti online verze portálu Štěstí.cz i uvěřitelné. Platforma štěstí je i podle internetových diskuzí u uživatelů poměrně oblíbena. To sebou ale bohužel nese i velký počet falešných profil a sexuálních loudilů, které se ale s trochou cviku naučíte ignorovat a v krajním případě je můžete nahlásit. To znamená upozornit provozovatele portálu a aplikace, že se konkrétní člověk chová nevhodně či vulgárně. Ten poté může jeho profil zrušit. V rámci neplacené varianty členství lze kontaktovat denně pouze 2 nové uživatele, jestliže chcete tento počet rozšířit až na 20, je potřeba si aktivovat prémiový účet. Ten je však poměrně finančně nenáročný, vyjde na pouhých 89 Kč ročně.

Registrace a přihlašování

Celý registrační proces lze provést přes mobil. Kromě aplikace tak automaticky získáváte také účet ve webové variantě portálu Štěstí.cz. Již na počátku je nutno vyznačit mimo jiné i svoje preference. Tedy to, zda hledáte vážný vztah, přátelství nebo nezávazný flirt. Za ukončení registračního procesu lze považovat zadání ověřovacího kódu, který naleznete v SMS a emailu. Potvrdit musíte oba kanály. Poté se vám otevře plný přístup do aplikace a můžete si prohlížet profily ostatních a konverzovat s nimi. Jakmile se jednou zaregistrujete, bude se váš profil zobrazovat všem uživatelům internetu, aniž by se museli také registrovat. Někdo v tom spatřuje výhodu, protože může tímto způsobem zaujmout i někoho, kdo se původně do seznamky nechtěl registrovat, jiný v tom může spatřovat slabé místo pro své soukromí.

Uživatelé a psaní zpráv

Mobilní aplikace Štěstí je úzce propojena s webovou variantou serveru Štěstí.cz. Na obou dohromady naleznete více než 120 000 uživatelů a každý den přibývá 200 až 300 dalších. To je už pořádná uživatelská základna zvyšující vaše šance na nalezení vhodného protějšku. Prohlížet uživatelské profily si můžete i bez registrace, zahájit konverzaci s vybraným uživatelem lze až po ověření telefonního čísla i emailové adresy. Jestliže se stydíte nebo máte jiné zábrany k tomu napsat zajímavému protějšku jako první, můžete jej informovat o svém 1. dojmu. Ten spočívá v zaslání krátké zprávy typu: „líbíš se mi, zajímavý profil, jsi můj typ, hledám někoho jiného“ a podobně. Tento přístup je velice příjemnou alternativou k hodnocení fotografií ve stylu ano/ne používaném v některých jiných aplikacích a umožňuje rozvinout konverzaci. Jediným omezením je ale možnost kontaktovat pouze 2 nové uživatele denně ve verzi zdarma. Jestliže si zaplatíte za VIP členství, stoupne tento počet na 20.

Hlavní funkce
  • Zprostředkování kontaktu mezi lidmi, kteří by se za normálních okolností nepotkali.
  • Možnost hledat i vážný vztah, nejen nezávazný flirt.
  • Projíždět uživatelské profily lze i bez registrace.
  • I v rámci neplaceného účtu lze kontaktovat ostatní uživatele.
Bezpečnost

Mobilní platforma Štěstí společně s webovou verzí serveru Štěstí.cz má více než 100 000 uživatelů. To je samo o sobě zárukou poznání velkého množství zajímavých lidí i ve vašem okolí. Na druhou stranu zde ze stejného důvodu hrozí riziko, že narazíte na velké množství falešných profilů a vtipálků. Proto je potřeba přistupovat ke své aktivitě v mobilní platformě Štěstí obezřetně a pečlivě zvažovat jaké informace o sobě zveřejníte. Dalším důvodem pro opatrnost je také veřejné zobrazení profilů uživatelů, kteří se registrují na webu i na mobilní aplikaci. Vyšší stupeň zabezpečení získáte v rámci placeného VIP účtu.

Na závěr můj názor na Štestí
Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Mobilní platforma Štěstí představuje velice efektivní možnost jak poznat velké množství lidí v krátkém čase a zcela zdarma. Chcete-li mít neomezeno možnost kontaktovat více osob, můžete si předplatit VIP variantu členství, která na 1 rok vyjde na 89 Kč, což není pro většinu uživatel nic nepřekonatelného. Za těchto podmínek ale nemůžete očekávat manuální schvalování profilů či vědeckou metodu hledání partnera, proto počítejte s tím, že můžete narazit na větší množství vtipálků či podvodníků. Než se zaregistrujete do mobilní platformy Štěstí, měli byste také vědět, že profily jsou dostupné veřejně, což někomu může vyhovovat, jinému ale ne.

Nejlepší seznamky
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz