Date2k.cz

Date2k.cz

Portál Date2k.cz nezprostředkovává klasické služby speed datingu, jde na to trochu jinak. Objevíte díky němu možnosti koučingu, které vám rozšíří obzory a přivede do života jen ty správné partnery. Seznaovací agentura Date2k.cz používá k vyhledávání ideálních partnerů matematicko-statistických metod. Díky nim vyrazíte na schůzku pouze s lidmi, kteří se k vám opravdu hodí.


Pro koho je Date2k.cz ?
O Date2k.cz Agentura Date2k.cz vstoupila do oblasti seznamovacích služeb s úplně novým konceptem párování osob již v roce 2016. Nečeká vás speed dating v pravém slova smyslu. Připravit byste se měli spíše na individuální a diskrétní přístup a na míru sestavené služby. Na každého klienta čeká certifikovaný osobní kouč, který jej provede nejprve procesem sebepoznání a případně doporučí spolupráci s dalšími odborníky, kteří mu pomohou rozvinout jeho potenciál. Jakmile o vás odborníci z Date2k.cz zjistí všechny potřebné osobní informace, připraví vám profil a na základě matematických a statistických metod připraví profily několika partnerů, s nimiž byste si mohli padnout do noty. Poté vás již čekají jen schůzky naživo a poznávání nových lidí. S agenturou Date2k.cz dostanete služby na míru vašim potřebám a soukromí. Ty mohou být atraktivní zejména pro časově i sociálně exponované zájemce, kteří si nemohou dovolit ukazovat svůj profil na internetu.
Výhody a nevýhody
Vysoce profesionální služby založené na vědeckých metodách vám pomohou nalézt partnera na úrovni, který se k vám opravdu hodí.
Agentura Date2k.cz pomáhá diskrétně a profesionálně zejména časově zaneprázdněným klientům, kteří si nemohou dovolit vystavit svůj osobní profil na internetu.
V případě, že vám agentura do 1 roku nepomůže s nalezením vhodného partnera, vrátí vám investované prostředky.
Všechny služby agentury Date2k.cz jsou zcela individuální a šité na míru konkrétnímu klientovi.
Chcete-li si systém jen vyzkoušet, můžete využít nabídku první schůzky se vztahovým koučem zcela zdarma.
Portál Date2k.cz nepořádá tradiční speed datingové akce.
V rámci celého procesu poznáváte díky zaměření na individuální osobnost klienta menší množství lidí.
Server je zaměřen především na úspěšné a atraktivní osoby, což může v první chvíli odradit méně sebevědomé jedince, kteří přesto do této kategorie spadají.
Pro registraci na portálu a v celém systému si můžete vybrat z několika kategorií placeného členství, jejichž ceny jsou ale poměrně vysoké.
Za nejlevnější registraci zaplatíte jednorázově 6 900 Kč, nejdražší VIP účet vás pak vyjde na 59 000 Kč.

Recenze – jdeme na rande s portálem Date2k.cz

Čekáte-li klasickou spedd datingovou akci, budete v případě serveru Date2k.cz poměrně zklamáni. Na rande sice nakonec vyrazíte, ale jen s několika předem vytipovanými osobami, které na základě vědecké metody vyjdou jako s vámi kompatibilní. Server Date2k.cz totiž pracuje úplně jinak. Nečekají vás debaty s desítkami nevhodných partnerů. Jednoduše si zvolíte, s kým na schůzku vyrazíte. Pokud vám dotyčný nesedne, nic se neděje. Některý z osobních koučů po rande vyzpovídá obě strany, a jestliže některá z nich nebude chtít v poznávání partnera pokračovat, všechny další schůzky diskrétně zruší. Následuje nabídka dalších statisticky prověřených partnerů. Součástí procesu hledání vhodného protějšku je také tzv. Lovereport obsahující jedinečné vyhodnocení vašich vztahových a seznamovacích kompetencí. Vyčtete z něho své silné a slabé stránky a budete profitovat z tisíců hodin zkušeností s koučováním a konzultacemi desítek odborníků na seznamování.

Proč využít služeb serveru Date2k.cz?

Server Date2k.cz vám dokáže opravdu pomoci. Jeho ohromnou předností je především diskrétnost a profesionalita. Nemusíte vystavovat své fotografie na internetu, ani se účastnit hromadných speed datingových akcí, u kterých nemáte šanci ovlivnit složení účastníků a spoléhat se na náhodu. S portálem Date2k.cz jdete najisto. Jedinečné statistické zpracování dat v kombinaci s vašimi požadavky na ideální protějšek zaručí, že na rande vyrazíte s člověkem, s nímž si budete rozumět.

Poznejte úspěšné a atraktivní lidi. ZN.: diskrétně

Nemusíte se už trápit tím, že se vám nedaří navazovat kontakty s lidmi, které neznáte. Jednoduše se zapište do „Kurzu balení“ pořádaného portálem Date2k.cz a dostaňte se na kloub zákonitostem lidské přitažlivosti, které vám ještě unikají. Chcete-li mít k ruce certifikovaného osobního kouče, který vás vyzpovídá, pomůže s vašimi slabými stránkami a doporučí několik partnerů, kteří by se k vám na základě matematických srovnávacích metod hodili, jste na Date2k.cz na správním místě. Vše navíc probíhá zcela diskrétně, takže se o vašich aktivitách nedozví nikdo z vašeho okolí.

Na závěr můj názor na seznamku Date2k.cz

Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Date2k.cz není typickou speed datingovou agenturou. Dokáže však s vámi individuálně pracovat a propojovat osoby, které by si mohly rozumět. Na rande tak vyrazíte již pouze s lidmi, s nimiž máte šanci strávit zajímavý večer. Unikátní vědecká metoda používaná pro propojování kompatibilních protějšků nemá v České republice obdoby. Z počtu kladných referencí klientů serveru Date2k.cz soudíme, že opravdu funguje. Vyzkoušejte ji i vy.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
2 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz