Nahoda.com

Nahoda.com

Seznamovací a rozvojová agentura Náhoda poskytuje na svém portálu Nahoda.com nejen podmínky pro tradiční registraci do internetového portálu určeného k hledání vhodného protějšku, využít můžete také nabídku služeb osobního rozvoje nebo dokonce služeb randeologa. Že jste o něm ještě nikdy neslyšeli? To je škoda. Možná právě on vám může pomoci najít partnera svých snů.


Pro koho je Nahoda.com ?
O Nahoda.com Hledání partnera představuje pro většinu moderních lidí žijících převážně svojí prací poměrně problém. Není tak překvapivé, že se většina podobných lidí žijících obvykle v singles domácnosti snaží nalézt způsoby, jak v krátkém čase kontaktovat co největší množství lidí. Jedním z nich je registrace do online portálu, další a mnohem efektivnější metodou je účast na speed datingu. Tu umožňuje i server náhoda prostřednictvím spřátelené agentury Seznameni-aktivne.cz. Ta umožňuje nejen speeddatingové akce na několika místech v České republice, ale také možnost účasti na seznamovacích výletech, víkendech či zajímavých seminářích. Kromě služeb zprostředkujících kontakty mezi osobami opačného pohlaví, nabízí server Nahoda.com také možnost párové terapie. Ta pomůže udržet váš vztah ve skvělé kondici a umožní vám prožít plnohodnotný život. S portálem Nahoda.com můžete mimo jiné využít i služeb osobnostního i párového kouče nebo se sami kouči stát. Možnosti jsou opravdu široké. Speed dating je v případě této agentury spíše vhodným doplňkem její činnosti. Ale na jednu specialitu vás přece jen musíme upozornit. Je to randeolog, tedy odborník na rande. Ten si s vámi vyzkouší rande nanečisto a poradí vám, v čem děláte chyby nebo na co byste se u sebe před tím, než se vydáte na schůzku s opačným pohlavím, měli zaměřit.
Výhody a nevýhody
Server Nahoda.com prostřednictvím své spřátelené agentury Seznameni-aktivne.cz nabízí účast na rychlém rande v několika lokalitách, mimo jiné v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, ale také ve Zlíně či Ústí nad Labem.
Na již obsazenou speeddatingovou akci se lze registrovat i jako náhradník a v případě neúčasti některého zájemce před vámi jednoduše dostanete šanci.
Na serveru Nahoda.com na vás čekají především služby osobního rozvoje a poradenství pro randění.
V rámci rychlého rande čekají na muže i ženy stejné vstupní poplatky a uvítací drink.
V jednom večeru je možné potkat 7 až 10 zajímavých osob toužících po nalezení vhodného protějšku stejně jako vy.
Ušetříte peníze vynaložené za schůzky naslepo domluvené po internetu.
Pokud se nenaplní kapacita alespoň 10 osob pro danou lokalitu a věkovou kategorii, je akce zrušena. To může být problém zejména v menších městech.
V rámci rychlého rande, do kterého se můžete zaregistrovat na portálu Nahoda.com strávíte s jedním partnerem pouhé 4 minuty, což se někomu může zdát málo.
Server Nahoda.com sám o sobě speed dating nenabízí, využívá k tomu spřátelenou agenturu.
Věkové kategorie účastníků speed datingu nejsou pevně uzavřené, účastnit se může kdokoliv bez ohledu na věk, což může být nevýhoda, hledáte-li partnera konkrétního věku.

Recenze – rychlé rande s portálem Nahoda.com

V první řadě je třeba upozornit na to, že server Nahoda.com sám o sobě speed datingové akce nepořádá. Zaregistrovat se na ně však můžete prostřednictvím odkazu na jeho stránkách, který vede na web spřátelené agentury Seznameni-aktivne.cz. Ta si však na rychlém rande dává záležet a setkat se s novými zajímavými singles tak můžete hned v několika lokalitách. Kromě tradiční Prahy a Brna také v Ostravě, Zlíně či Ústí nad Labem. Na každého z nich budete mít 4 minuty, což sice někteří účastníci hodnotí jako nedostatečné, ale ve většině případů i tento krátký čas postačí k otestování vzájemné chemie a kompatibility. Celá akce trvá přibližně hodinu a půl a průběhem večera provází účastníky zkušená moderátorka. Jestliže se na hledání partnera z nějakého důvodu necítíte, můžete využít dalších nadstandardních služeb portálu Nahoda.com a předtím, než se na některý z večerů vydáte probrat svoje kompetence při vyhledávání partnera či jenom zlepšit své komunikační dovednosti. Poměrně praktická je také možnost zaměřit se na svůj osobní rozvoj. Portál Nahoda.com nabízí zkrátka všestranné možnosti, jak na sobě pracovat.

Proč právě Nahoda.com?

Portál Nahoda.com není typickou seznamkou. Jde spíše o agenturu zabývající se osobnostním a párovým rozvojem, která díky kompetenci svých terapeutů nabízí také služby podporující hledání a nalezení partnera včetně speed datingových poznávacích večerů. Tak komplexní služby v jednom nenajdete na žádném jiném portálu. Díky nim se můžete na rychlé i klasické rande dostatečně připravit a předem si uvědomit své silné i slabé stránky na poli komunikace. Na těch slabých pak s pomocí koučů agentury Náhoda můžete efektivně zapracovat.

Pomozte náhodě se serverem Nahoda.com

Chcete-li mít jistotu, že pro hledání svého protějšku děláte opravdu maximum, zaregistrujte se na server Nahoda.cz. S ním můžete zveřejnit svůj profil online a upozornit tak na sebe celou řadu potenciálních zájemců, případně vyrazit na rychlé rande. To je pořádáno nejen v Praze, jak je zvykem, ale také v celé řadě větších českých měst. Čeká vás v rámci něho 7 až 10 partnerů a 4 minuty na každého z nich. To, zda je to krátká nebo dlouhá doba posuďte sami. Obvykle však již podle prvního dojmu velice rychle poznáte, zda ano či ne. Speed dating tak eliminuje trapné chvíle, které by nastalo při celovečerním rande naslepo a pomáhá vám poznat maximální počet osob. A o tom, zda přeskočí jiskra už opravdu rozhodně pouhá náhoda.

Na závěr můj názor na seznamku Nahoda.com

Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Jestliže jste i při hledání partnera nároční a vyžadujete dodatečné služby, je portál Nahoda.com tím pravým pro vás. Čekají vás služby rozmanitého charakteru, od registrace v online seznamce, po práci na osobním či párovém rozvoji a nabídka koučování. Speed dating je v případě tohoto portálu spíše doplňkovou službou a zajišťuje jej pro něj spřátelená agentura Seznameni-aktivne.cz. Ta však pořádá poznávací večer v několika českých městech a má již s podobnými akcemi bohaté zkušenosti.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 1

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz