Originalnirande.cz

Originalnirande.cz

Chcete potkat svoji životní lásku a v každodenním pracovním koloběhu se vám to nedaří? Vyjděte štěstí vstříc a vydejte se na rychlé rande nebo seznamovací večírek se serverem OriginalniRande.cz, který skutečně funguje originálně. Zúčastnit se s ním můžete mimo jiné i seznamovacích únikových her, kde potenciální partnery můžete poznat v neobvyklých situacích. Veškeré akce jsou prozatím pořádány pouze v Praze.


Pro koho je Originalnirande.cz ?
O Originalnirande.cz Server OriginalniRande.cz již třetím rokem propojuje všechny časově zaneprázdněné singles, kteří se chtějí poznat se zajímavými lidmi také toužícími po nalezení protějšku. Aktuálně se portál zaměřuje na pořádání seznamovacích akcí pouze v Praze. Unikátní je však nabídka. Čekají vás nejen večery ve jménu rychlého rande, které vám naráz představí větší počet lidi toužících po nalezení partnera, ale také seznamovací večírky či tematicky zaměřené únikové hry. V rámci rychlého rande vás čeká tradičních 5 minut s každým partnerem. Za jeden večer poznáte 8 až 12 nových singles a výsledky vzájemné chemie se dozvíte do několika hodin od skončení akce. Vsaďte na kontakt tváří v tvář. Jestliže se nebojíte i běžné přímé konfrontace, přihlaste se na některý ze Seznamovacích večírků, které jsou stejně jako Rychlá rande pořádány pro konkrétní věkové skupiny. Potkat na nich můžete až desítky nezadaných osob a kromě jiného vás čeká také spousta zábavy a neobvyklých aktivit sloužících k postupnému otrkání jednotlivých účastníků. Vše je přirozené a nezávazné. Jestliže máte spíše dobrodružnou povahu, vyberte si některou z nabídky únikových her. Právě při nich si užijete spoustu legrace a poznáte nové lidi v neobvyklých situacích, které vám napoví, zda má smysl další rande.
Výhody a nevýhody
V rámci rychlého rande potkáte 8 až 12 osob toužících po seznámení s vámi a sami se můžete rozhodnout, zda si budete přát v komunikaci pokračovat.
Jako dárek na uvítanou dostanete na všech akcích welcome drink.
Server Originalnirande.cz nabízí i jiné možnosti než jen speed dating. Vybírat můžete ze seznamovacích večírků či únikových her, při kterých nemáte na každého partnera pouhých 5 minut.
Potvrzení vzájemné shody a kontakt na potenciální protějšky obdržíte již do několika hodin od ukončení akce.
Platby za účast na akcích jsou ve většině případů stejné pro muže i ženy, což ocení zejména silnější pohlaví.
Jestliže jste +-2 roky mimo požadované věkové rozpětí pro účast na konkrétní akci, je možné se ji ještě účastnit.
Seznamovací večírky, speed dating i únikové hry si se serverem Originalnirande.cz můžete užít prozatím pouze v Praze.
Originální rande si se stejnojmenným serverem můžete užít prozatím pouhé 3 roky, což některým zájemcům nevadí, jiní mohou krátkou dobu zkušeností považovat za mínus.
Věkové kategorie u jednotlivých akcí nejsou pevně dané a velmi často se mění.
Nelze platit na místě. Platbu lze poukázat pouze online při registraci na akci.

Recenze – rychlé rande s portálem OriginalniRande.cz

Chcete-li si kromě tradičních speed datingových akcí užít, kde máte na jednoho partnera pouhých 5 minut, užít i něco navíc, je server OriginálníRande.cz tím pravým místem, kde se na podobné akce můžete registrovat. Kromě rychlého rande vás totiž čekají také efektivní seznamovací večírky, během kterých poznáte ne jednotky, ale rovnou desítky nových singles. Nikdy nevíte, kdo z nich může být vaší novou láskou. Dobrodružnější povahy ocení únikové hry, do kterých vstoupíte s minimálně dalšími 5 lidmi pečlivě zkoumajícími vaši vzájemnou kompatibilitu. Díky tomu, že v případě speed datingu jde výhradně o seznamování naživo, mohou být znevýhodnění někteří introvertněji založení lidé. Proto je dobré se na podobnou akci dobře připravit a promyslet si dopředu alespoň témata, o kterých se chcete s potenciálními protějšky bavit. Několik zachraňujících otázek vytažených z rukávu v ten pravý čas zachrání nejenom situaci, ale také možné budoucí bližší poznávání. Server OriginalniRande.cz v rámci svého speed datingu umožňuje stejně jako většina ostatních agentur 5 minutovou rozmluvu s jedním partnerem. Tradiční je také počet účastníků jednoho večer pohybujících se od 8 do 12 lidí.

Proč právě OriginalniRande.cz?

Server OriginalniRande.cz přichází nejen se speed datingem, ale také s akcemi jiného druhu, které většina podobně zaměřených serverů zkrátka nenabízí. Vybrat si tak můžete nejenom z rychlého rande, kde se jednomu partnerovi ocitnete tváří v tvář jen na 5 minut, ale také z pro někoho tradičnějších seznamovacích večerů. V rámci jediné podobné akce můžete poznat až desítky nových osob a posoudit vaši vzájemnou kompatibilitu. Seznamovací večery také mnohem přirozeněji suplují tradiční způsob seznamování a preferovat je budou především konzervativněji zaměřené osoby.

Jste notorický single? I vám může portál OriginalniRande.cz pomoci

V práci se nikdo zajímavý neobjevil už celá léta a mnoho dalších příležitostí k nalezení vhodného protějšku se vám nenaskýtá? Vyzkoušejte rychlé rande s portálem OriginalniRande.cz a nechte se přesvědčit, že potkat zajímavé lidi můžete i velice efektivním způsobem. OriginalniRande.cz pomůže od samoty všem, kteří naleznou odvahu a přihlásí se na některou z pořádaných akcí. Neskrývejte se již za pohodlím internetu, vystupte z davu a ukažte všem, co ve vás je. Třeba se právě díky speed datingu najde originální protějšek, který vás ocení.

Na závěr můj názor na seznamku Originalnirande.cz

Šéfredaktor fotografií
Tomáš P.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Zábavný, efektivní a především originální. To je server OriginalniRande.cz, s nímž může hledat partnera opravdu každý. Nejde ale o anonymní platformu pro online seznamování, všechny akce jsou pořádány pěkně naživo a vyžadují vaši účast. Tak se nebojte, zaregistrujte se a věřte, že v tom nejste sami. Moderátoři a organizátoři všech akcí z vás nervozitu sejmou a vy se budete jen královsky bavit. A třeba z toho vzejde i nový vztah nebo alespoň přátelství.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz