Randemotyl.cz

Randemotyl.cz

Portál Randemotyl.cz se na poli speed datingu pohybuje již od roku 2009. Od té doby má na svém kontě již více než 800 zorganizovaných seznamovacích večerů a množství šťastně vytvořených párů. Chcete se stát také spokojeným klientem agentury Randemotyl.cz? Přihlaste se online a vydejte se na rande naživo do Prahy nebo Brna.


Pro koho je Randemotyl.cz ?
O Randemotyl.cz Rozhodnete-li se vyzkoušet rychlé rande s portálem Randemotyl.cz, připravte se na moderní a efektivní způsob poznávání nových lidí, který má vysokou úspěšnost. Již 78 % účastníků dosáhlo alespoň jedné shody, to znamená, že měli možnost vyrazit na rande se zajímavým protějškem, který potkali v rámci rychlého rande. Randemotyl.cz vám během jediného večera umožní potkat až 15 potenciálních protějšků. S každým z nich strávíte přesně 4 minuty, které budete mít na to zjistit o něm, co nejvíce. Za rychlým rande se i v případě portálu RandeMotyl.cz musíte vydat do větších měst. V tomto případě jde o Prahu a Brno. Odměnou vám bude setkání se Xenou, Batmanem, Spidermanem či Trinity a celou řadou filmových a pohádkových postav. Právě jména fiktivních hrdinů si účastníci večerů pořádaných serverem RandeMotyl.cz volí pro svoji identifikaci. To, zda prozradí protějšku i své pravé jméno je pak už jen a jen na nich. Nevzdávejte se po prvních neúspěších internetového randění a zkuste to tentokrát jinak, přes internet, ale naživo. A věřte, že minimálně na jednoho zajímavého účastníka narazíte hned první večer.
Výhody a nevýhody
S rychlorandem ze serveru RandeMotyl.cz se vyhnete trapným chvilkám, které následují poté, kdy si s protějškem, s nímž vyrazíte na rande naslepo, nesednete.
Nic neztratíte, ani v případě, že si na poznávacím večeru s nikým nesednete. V tom případě můžete navštívit zcela zdarma další rychlé rande.
S portálem RandeMotyl.cz získáte uvítací nápoj v ceně.
Čerpat můžete ze zkušeností se speed datingem sbíranými již od roku 2009.
V rámci jednoho večera potkáte až 15 osob opačného pohlaví, které touží stejně jako vy po nalezení adekvátního partnera.
Výsledky shod jsou rozesílány díky automatickému systému již do 1 hodiny od ukončení akce.
Na rozmluvu s protějškem máte jen 4 minuty, některé jiné agentury umožňují rozmluvu 5minutovou.
Seznamovací večery portálu RandeMotyl.cz jsou organizovány pouze ve dvou velkých městech – v Praze a v Brně.
Konkrétní věková kategorie může navštívit poznávací večer organizovaný portálem RandeMotyl.cz maximálně jedenkrát za měsíc.
Platby za účast na poznávacím večeru portálu RandeMotyl.cz je potřeba uhradit předem, nelze platit na místě.

Recenze – rychlé rande s portálem RandeMotyl.cz

V rámci seznamovacího večera pořádaného serverem RandeMotyl.cz se můžete potkat jak s rodilými Čechy, tak i s anglicky mluvícími cizinci. Tradiční rozdělení na věkové kategorie je i zde dodržováno a můžete si tak být jisti, že se setkáte s protějšky předem očekávané úrovně životní zralosti. V rámci promoakcí lze využít i jednorázových slev na vstupném. Vstupenku na některý ze seznamovacích večerů můžete dokonce darovat svým přátelům jako vtipný dárek. V ceně každého speed datingu s portálem RandeMotýl.cz je také nápoj. A to vůbec není vše, čím se tento portál liší od většiny ostatních. Potkat díky němu můžete v průběhu jednoho večera až 15 protějšků toužících po seznámení a s každým z nich strávit až 4 minuty. Na většině večerů pořádaných jinými servery vás čeká s jedním partnerem minut 5.

Proč byste si jako prostředníka pro rychlé rande měli zvolit právě RandeMotyl.cz?

Kromě tradičního seznamovacího večera, jehož účelem je propojit maximální počet lidí, kteří by se běžným způsobem neměli šanci seznámit, nabízí server RandeMotyl.cz několik specialit. Jednou z těch velmi zajímavých je možnost přihlásit se na termín i v případě, že je již plně obsazen. Dostanete se tak do speed dating pořadníku a v případě, že některý z přihlášených účastníků nezaplatí, máte účast jistou. Další z velmi příjemných možností je návštěva dalšího kola rychlého rande zdarma v případě, že se v rámci prvního večera nikoho nevyberete. Chcete-li se na speed datingový večer připravit, je vám přímo na serveru RandeMotyl.cz k dispozici seznam nejčastějších chyb při seznamování.

Jak potkat v krátkém čase v kavárně velké množství singles?

Jděte na rychlé rande pořádané portálem Rande Motyl.cz a poznejte 8 až 15 zajímavých lidi, kteří stejně jako vy hledají stálého partnera. Rychlé rande je ideálním způsobem seznámení s obrovským spektrem nezadaných osob. Hodí se pro všechny zaneprázdněné singles, kteří se nechtějí probírat spoustou profilů na internetových portálech určených pro hledání partnera, a rádi se setkávají s lidmi naživo. S moderním způsobem seznamování se již nemusíte spoléhat na náhodu a ukrývat se pod anonymitou internetu. Vystupte z davu a zaregistrujte se na rychlé rande. Věřte, že efektivnější vynaložení času i peněz vložených do schůzky s nezadanými lidmi těžko najdete.

Na závěr můj názor na seznamku Randemotyl.cz

Šéfredaktor fotografií
Tomáš P.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Portál RandeMotyl.cz pomůže k rychlému a efektivnímu seznámení všem singles, kteří již nechtějí být sami. Vybrat si můžete ze dvou lokalit a množství termínů rozlišených věkovou kategorií, ale také využívanou řečí. S portálem RandeMotyl.cz se můžete seznámit i s cizinci žijícími v České republice. Chcete-li ušetřit čas i peníze a investovat jen do protějšků, s nimiž naleznete během 4 minut společnou řeč, vyrazte na rychlé rande se serverem RandeMotyl.cz a užijte si večer plný zábavy, který vám možná přinese i nové přátelství nebo dokonce lásku.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz