Sblizujeme.cz

Sblizujeme.cz

Hledáte-li opravdu neotřelý způsob hledání partnera, jste na správném místě. Portál Sblizujeme.cz nabízí nejen klasické speed datingové akce, ale také širokou škálu neotřelých služeb. Od dobrodružných her, víkendových pobytů a kurz osobního rozvoje až po seznamování s novými lidmi v rámci nočního výsadku, dortové bitvy či polštářové rvačky. Říkáte si „konečně něco pro mě“? V tom případě neváhejte a registrujte se na portál Sblizujeme.cz.


Pro koho je Sblizujeme.cz?
O Sblizujeme.cz Především rychlé rande snadno dostupné i v menších městech republiky. Chcete-li poznat nezadané lidi z vašeho regionu a nechce-li se vám cestovat kvůli speed datingu do Prahy nebo Brna, vsaďte na akce od Sblizujeme.cz. V rámci nich poznáte zajímavé singles přímo z vašeho kraje či města a užijete si přitom spoustu zábavy. Po ukončení akce navíc můžete v restauraci setrvat a pokračovat v rozhovoru s lidmi, kteří vás zaujali. V rámci poznávacích akcí pořádaných serverem Sblizujeme.cz získáte nové přátele a objevíte místa, která by vám zůstala skryta. Na vlastní kůži si vyzkoušíte některé adrenalinové zážitky, například sjezd řeky na raftu a získáte nové dovednosti. Z nabídky serveru Sbližujeme.cz si dokáže vybrat opravdu každý.
Výhody a nevýhody
Velká nabídka jedinečných služeb v oblasti aktivního vyhledávání vhodného protějšku, které jinde nenajdete.
Hromadné seznamovací akce jsou pořádány ve většině krajských měst. Kromě Prahy a Brna tak můžete potkat zajímavé lidi také v Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové a dalších lokalitách.
Kromě speed datingu je nabízena i široká škála dalších služeb, například workshopy osobního rozvoje, osobní koučing, individuální rande či outdoor akce.
Osobní údaje poskytnuté agentuře Sblizujeme.cz nejsou zveřejněny nikde na internetu.
Kromě speeddatingu si můžete s agenturou Sblizujeme.cz domluvit i individuální rande s předem vytipovanou osobou.
Nelze platit na místě ani platební kartou. Prostředky za účast na akci je možné zaslat organizátorovi poštovní poukázkou, vložením hotovosti nebo bankovním převodem.
Chcete-li si aktivovat rozšířené členství, je potřeba zaplatit další prostředky navíc, s nimiž musíte počítat ještě nad rámec registračních poplatků za poznávací akce.
Za pořádanými akcemi musí obyvatelé menších měst a obcí cestovat.
Ceny některých speeddatingových akcí jsou odstupňovány podle věku a pohlaví.

Recenze – jdeme na rande s portálem Sblizujeme.cz

Speeddatingové večery pořádané serverem Sblizujeme.cz probíhají podobně jako u většiny ostatních agentur. Několik minut strávených s každým z účastníků a následující volná zábava určená k detailnějšímu poznání sympatických protějšků. Neobvyklá je však škála nabízených regionů a měst. Výjimečná je také celková nabídka seznamovacích akcí, která uspokojí i ty nejnáročnější zájemce o nalezení partnera. Vyrazte s portálem Sblizujeme.cz například na bowling nebo zdokonalte své schopnosti při lukostřelbě. Nezapomeňte na to, že pokud se lidé společně zpotí, mají k sobě blíž a vsaďte i na adrenalinový noční výsadek nebo společné výlety pro ty méně akční.

Proč využít služeb serveru Sblizujeme.cz?

Hlavními argumenty pro účast na některé z akcí webového portálu Sblizujeme.cz je zejména vynikající dostupnost i v menších městech a široká nabídka služeb včetně těch méně obvyklých. Necítíte se na poli hledání partnera jako ve svých botách? Navštivte některý z workshopů osobního rozvoje, kde si v malé skupince 8 lidí budete moci srovnat v hlavě celou řadu problémů. Na náročnější případy pak čeká osobní koučing.

To pravé pro milovníky adrenalinových zážitků i neobvyklých forem seznamování

Nebaví vás vysedávání v hospodě či baru a hledání zajímavých lidí s mírnou hladinkou alkoholu v krvi? Vsaďte na poznávání zajímavých lidí v přírodě. Kromě outdoorových her a společných výletů si můžete vyzkoušet například jednodenní rafting na Jizeře či výlet na padleboardu z Děčína po Labi. A to už za vyzkoušení rozhodně stojí.

Na závěr můj názor na seznamku Sblizujeme.cz

Šéfredaktor fotografií
Lenka S.
Šéfredaktorka Lovino.cz

Server Sblizujeme.cz dokáže nabídnout i širokou škálu tradičních speeddatingových akcí pro všechny věkové skupiny. Kromě toho na něm narazíte také na unikátní adrenalinové zážitky, které mnoho jiných agentur k propojování lidí podobných zájmů nenabízí. U některých z nich se jedná o opravdu atraktivní akce, které navíc mohou pomoci nesmělým lidem se odreagovat a chovat přirozeně. Máte-li rádi pobyt v přírodě a kontakt se stejně naladěnými lidmi, v nichž můžete objevit nové přátele nebo i lásku, server Sblizujeme.cz pro vás bude tím pravým.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz