Seznamovacivecer.cz

Seznamovacivecer.cz

Rádi byste během jediného večera potkali až 12 zajímavých protějšků odpovídající věkové kategorie, s nimiž můžete začít hned další den randit? Pak právě pro vás je určen portál Seznamovacivcer.cz pořádající poznávací večery hned ve 2 lokalitách, v Praze a Kladně. Na svém kontě má za 5 let činnosti již 7 000 spokojených klientů.


Pro koho je Seznamovacivecer.cz?
O Seznamovacivecer.cz Poznávacích večerů organizovaných agenturou Seznamovacivecer.cz se účastní lidé od 18 do 70 let, kteří dávají přednost seznámení naživo před barem či internetovými portály. Potkat se tak můžete s pestrou škálou lidí různého vzezření, povahy i zájmů. Všichni však mají společnou jednu věc, chtějí se opravdu vážně seznámit. Co musíte udělat proto, abyste se dostali mezi na rande manželů Žwakových? Jednoduše se zaregistrujte, uhraďte účastnický poplatek a dostavte se včas na akci. Sebou vezměte dobrou náladu a chuť potkat se s novými lidmi. Vše ostatní dostanete na začátku večera. Jestliže vás někdo ze zúčastněných zaujme, stačí, když o tom dáte vědět na připraveném formuláři a ještě téhož večera dostanete informační e-mail s jeho kontaktními údaji. Pak je už jen na vás, zda se rozhodnete si s ním dát další rande či ne. Během jediného večera tak můžete potkat až 12 potenciálních protějšků a stát se jedním ze 78 lidí, kteří se Žwakovými naleznou partnera.
Výhody a nevýhody
Možnost vybrat si z tematicky laděných večerů, například pro sportovce, cestovatele, rodiče s dětmi, osoby vyššího vzrůstu a další.
Během jednoho večera se potká obvykle až 12 žen a stejný počet mužů.
Akce zaměřené na konkrétní věkovou kategorii zaručují vysokou pravděpodobnost nalezení vhodného protějšku.
Podle statistik portálu Seznamovacivecer.cz má již tato platforma na svědomí více než 7 000 seznámených lidí.
Jde o velice efektivní způsob hledání protějšku, partnera prostřednictvím rychlého rande pořádaného serverem Seznamovacivecer.cz a manžely Žwakovými najde téměř 80 % lidí.
Registrace na server se nemusíte obávat, je opravdu snadná.
Akce agentury Seznamovacivecer.cz můžete navštívit jen ve 2 lokalitách – v Praze a na Kladně.
Rychleji se zaplní pánská polovina účastníků.
Účastnický poplatek nelze hradit na místě, zaplatit je nutné vždy předem kartou nebo převodem na bankovní účet.
Seznamovací večer trvá hodinu a půl, což je poměrně krátká doba na to, abyste druhého dobře poznali.

Recenze – rychlé rande s manželi Žwakovými a portálem Seznamovacivecer.cz

Chcete-li zažít to nejlepší rychlé rande, zkuste to se serverem Seznamovacivecer.cz. Tento portál pro své akce využívá velice efektivního principu rychlého rande, při kterém zájemci poznají v průběhu jediného večera až 12 zajímavých osob opačného pohlaví. Ty mohou v průběhu 5 minut trvajícího minirozhovoru vyzpovídat a zjistit, zda se k sobě vzájemně hodí. Důležitý je také první dojem. Abyste jej nepokazili, nabízí vám portál praktický e-book s názvem „Stop trémě při seznamování“. Ten můžete využít jako přípravu před účastí na večeru a mít jej také jako zdroj otázek.

Proč právě Seznamovacivecer.cz s manželi Žwakovými?

Protože je to rychlý, zábavný, originální a neobyčejný způsob rande, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Právě tento koncept hledání partnera nachází v dnešním uspěchaném světě své uplatnění a prosazuje se mezi všemi věkovými skupinami nezadaných lidí. V době, kdy tradiční způsob seznámení již ztratil na své efektivitě, a lidé nechtějí ztratit celý večer s člověkem, s nímž si nerozumí, je speed dating dokonalou platformou pro propojení většího počtu osob toužících po nalezení nového partnera. A manželé Žwakovi vás světem rychlých rande rádi provedou. V této branži jsou zkušenými matadory, kteří již úspěšně seznámili tisíce lidí.

Speciální akce pro náročné

Portál Seznamovacivecer.cz pořádá své akce především v Praze. Vybírat můžete z několika tematicky zaměřených restaurací, které podpoří váš dobrý pocit při navazování kontaktu s novými lidmi. Jestliže máte speciální požadavky a rádi byste našli protějšek orientovaný některými vlastnostmi, případně koníčky stejně jako vy, můžete si z nabídky poznávacích večerů serveru Seznamovacivecer.cz vybrat například večer pro úspěšné a náročné či večer pro vysoké. V nabídce jsou také akce pro cestovatele, pro rodiče s dětmi či pro boubelky a plnoštíhlé. Každý zde nalezne prostor pro nalezení partnera odpovídajícího jeho požadavkům.

Na závěr můj názor na seznamku Seznamovacivecer.cz

Šéfredaktor fotografií
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Server Seznamovacivecer.cz provozovaný manželi Žwakovými, kteří se na poli speed datingu pohybují již více než 5 let, se vyznačuje profesionalitou, efektivností a zkušenostmi. Díky nim se můžete dostat na rychlé rande do prostředí, které bude vyhovovat vašemu naturelu a potkat nové lidi z věkové i osobností kategorie odpovídající vašim preferencím. Vůbec se nemusíte obávat svěřit se do péče zkušených odborníků na hledání partnera a stát se jedním ze 78 % lidí, kteří prostřednictvím portálu Seznamovacivecer.cz naleznou svoji novou lásku.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
0 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz