Speeddating.cz

Speeddating.cz

Chcete potkat inteligentní protějšek na úrovni a nemáte čas trávit čas na seznamkách nebo běhat každý večer na rande? Speeddating.cz vám pomůže seznámit se během jediného večera až s 8 zajímavými protějšky na úrovni.


Pro koho je Speeddating.cz?
O Speeddating.cz Speeddating.cz vám umožní potkat za jediný večer až 8 osob opačného pohlaví, které hledají odpovídající protějšek. Každý seznamovací večer má přesně daná pravidla a je potřeba si účast na něm předem zarezervovat. Z nabízených termínů si nejprve vyberte ten, který se vám nejvíce hodí a vyplňte kontaktní údaje a základní informace o sobě. Jakmile uhradíte účastnický poplatek, budou vám následně odkryty profily účastníků opačného pohlaví, kteří jsou na daný večer již přihlášeni. Jestliže vás některý z nich během večera zaujme, jednoduše vyznačíte zájem na připraveném formuláři. Bude-li shoda vzájemná, přistane vám do 24 hodin ve vaší e-mailové schránce kontakt. Přemýšlíte, zda právě této agentuře svěřit do rukou svůj osud? K rozhodnutí vám snad pomůže již 441 zorganizovaných SpeedDating akcí a 31 752 rande, která proběhla díky online speeddatingové agentuře, jejíž klientelu tvoří z 85 % vysokoškoláci.
Výhody a nevýhody
Již při registraci vyplňují členové portálu dotazník složený ze 6 otázek, který poodhalí zajímavé informace o jejich povaze a preferencích.
Registrace na server je jednoduchá, poradí si s ní naprosto každý.
Přibližně 85 % členů portálu Speeddating.cz má vysokoškolské vzdělání.
Za dobu existence agentury se jí podařilo najít již 13 805 osudových shod.
Všechny večery probíhají v příjemné atmosféře a útulném prostředí, ve kterém je možno se uvolnit.
Seznamovací večery agentury Speeddating.cz probíhají prozatím pouze v Praze.
Mírná převaha mužů nad ženami.
Poznáte „pouze“ 8 lidí za jeden večer. Některé speeddatingové agentury vás propojí v rámci jediné schůzky až se 14 lidmi.
Registrovat se může kdokoliv. Jako účastníku na úrovni se vám tak snadno může stát, že narazíte na osobu se základním vzděláním.

Recenze – rychlé rande se Speeddating.cz

Máte možnost vybrat si mezi večerem stráveným online komunikací s jediným člověkem a příležitostí naživo potkat a poznat hned 8 zajímavých lidí. Které variantě dáte přednost? Většina prakticky smýšlejících lidí, kteří nehodlají plýtvat svým časem, zvolí druhou možnost. A právě tu vám nabízí agentura Speeddating.cz. Jejím posláním je propojování lidí, kteří by se za normálních okolností neměli šanci potkat. Ať již z důvodu nesmělosti, špatných zkušeností či časové zaneprázdněnosti.

Vyberte si vhodné místo a přijďte dobře naladěni

Portál Speeddating.cz pořádá své poznávací večery výhradně v Praze. V současné době lze vybírat z prostor dvou příjemných restaurací na Praze 1 a Praze 5. Setkat se můžete naráz až s 8 zajímavými osobami opačného pohlaví hledajícími adekvátní protějšek. Na každého budete mít 5 minut, během kterých byste se měli snažit zjistit maximum o osobě sedící před vámi. Něžné pohlaví snad potěší, že dámy sedí vždy za svým stolkem a pánové se střídají.

Dostatek termínů i věkových kategorií

Se serverem Speeddating.cz budete mít vždy dostatek příležitostí účastnit se seznamovacího večera, který vám může přinést zajímavá přátelství, ale i novou lásku. Navíc se nemusíte obávat, že byste v jeho průběhu narazili na věkově vzdálené protějšky. Každá kontaktní schůzka je připravena na míru konkrétní věkové kategorii. Ta je pro muže i ženy patrná již při registraci a osoby, které věková kritéria nesplňují, se na konkrétní rychlé rande přihlásit nemohou.

Na závěr můj názor na seznamku Speeddating.cz

Šéfredaktor fotografií
Eliska Kolarova
Šéfredaktorka Lovino.cz

Speeddating.cz je moderní portál zaměřující se na propojování adekvátních protějšků formou rychlého rande neboli speed datingu. Důraz je kladen především na efektivitu a vytvoření příjemné atmosféry při poznávání nových potenciálních protějšků. Díky možnosti registrovat se na poznávací večery zaměřené na konkrétní věkové skupiny, neztrácíte čas a v prostředí útulných restaurací se snadno uvolníte. Speeddating.cz se zaměřuje především na dobře situované a vysokoškolsky vzdělané zájemce o seznámení.

Přejít na aplikaci
Je stránka užitečná?
Líbí se vám obsah?
1 0

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz