Informace
Ilustrace

Mobilní aplikace pro seznámení přes telefon

Jste už dlouho sami a říkáte si, že je na čase poznat nějaké nové tváře? V tom případě vás jistě napadlo, že byste mohli vyzkoušet nějakou online seznamku ve formě mobilní aplikace. Jde o jednoduchý způsob, jak potkat někoho nového. A my vám přinášíme tipy hned na dvě mobilní aplikace, které vám sbližování s novými tvářemi usnadní.

Ne každý má čas a chuť chodit na několik prvních rande, než narazí na osobu, se kterou by to přeci jen mohlo klapat. Může za to nedostatek času, lenost, nesmělost, ale i mnohé další faktory. To však hraje do karet online seznamkám, které vám ukážou, že sbalit holku či muže lze i přes internet. Navíc vám odpadne několik zbytečných schůzek s těmi nepravými. Jaké aplikace na seznámení přes internet vám doporučujeme?

Jaké jsou populární seznamky?

Academic Singles logotype img-responsive
Academic Singles
Hledáte vážný vztah? Uživatelé od věku 25+ let.
Singles 50 logotype img-responsive
Singles 50
Seznamka pro starší uživatele od 40 let. Vážná seznámení.
Divoké rande logotype img-responsive
Divoké rande
Seznamka, kde najdete zejména flirt.

Badoo

První seznamka, kterou můžete mít staženou i jako aplikaci ve svém mobilním telefonu je seznamka Badoo.

badoo aplikace a seznamka

Jak můžete vidět již v názvu seznamky, tato se prezentuje jako bezplatná. Sice to není stoprocentní pravda, ale některé funkce samozřejmě zdarma jsou. Po registraci vám aplikace začne nabízet osoby opačného pohlaví, kde bude vašim úkolem třídit tyto osoby na ty, jež vás oslovily a ty které ne. Takto můžete sledovat případnou vzájemnou shodu.

Pokud chcete využít možnosti chatování s přáteli, musíte do aplikace nahrát svoji fotografii. Jak jsme již řekli, ne vše je zde bezplatné. Pokud si předplatíte funkci zvanou „Super moc“, budete moct:

  • Vidět, kdo si váš profil přidal mezi oblíbené.
  • Změnil svoji volbu hodnocení.
  • Vidět, komu se váš profil líbí.
  • Prohlížet si profily ostatních anonymně.
  • Posunout konverzaci s určitou osobou nahoru.

eDarling

Seznamka eDarling funguje převážně jako placená seznamka, která má samozřejmě i verzi zdarma, ta však slouží hlavně k tomu, aby se potencionální zájemce o tuto seznamku seznámil s rozhraním aplikace a s tím, zda bude mít zájem o placené členství.

edarling seznamka aplikace

 

Tato seznamka se liší od těch ostatních již při registraci. Ta je jakýmsi prvním krokem k tomu, abyste zjistili, jak zde vlastně vše funguje. Pokud chcete využívat neomezených funkcí, kterých je na eDarling hodně, je lepší zaplatit si zde členství. Na rozdíl od jiných seznamek zde získáte i v neplacené verzi:

  • Osobnostní test: Tento test je souhrnným dotazníkem, který se skládá z osobnostních, demografických a psychologických faktorů, které detailně prozkoumají vaši osobnost, a na základě tohoto testu seznamka vyhodnocuje, jací jste a jací partneři by se k vám mohli hodit.
  • Matching: Na základě osobnostního testu a kritérií pro výběr partnera, která na svém profilu zadáte, se vám začnou ukazovat pouze ty osoby, na které vaše kritéria sedí.
  • Bezpečnost: eDarling dbá na bezpečí svých uživatelů. I těch, kteří jsou zde zdarma. Proto pokud jste nebyli nikomu navrženi, nebo jste nikoho neoslovili, nemůže nikdo vidět vaši fotografii ani údaje.

Tinder

Tinder je seznamka, která je oblíbená po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Obecně se řadí k nejlepším seznamkám na světě.

tinder seznamka

 

Jde o seznamku, kde vás nebude otravovat kdokoliv, kdo narazí na váš profil. Právě naopak, k přímému kontaktu mezi vámi a tím, kdo se vám zalíbí, dochází až poté, co dojde ke vzájemné shodě - co se týče náklonnosti. Vše funguje na principu vzájemného hodnocení fotek, kdy ostatní uživatele třídíte na ty, co se vám líbí a ty, které nechcete kontaktovat za žádnou cenu. Pokud se stane, že si oba ohodnotíte fotky kladně, otevře se vám možnost chatu, kde bude jen na vás, zda se budete chtít i sejít. S svými "lajky" však šetřete, jejich počet na den je totiž omezen.

Výhodou této seznamovací aplikace je funkce geolokace, což znamená, že se vám budou zobrazovat lidé ve vašem okolí a ve vašem dosahu. Počet osob, jež se vám zobrazí, je omezen. I zde je ale možnost placené verze, kdy se vám zvětší váš dosah. Navíc to s sebou přináší i různé další funkce.

Luxy

Luxy je seznamka pro všechny milovníky peněz a luxusu s ním spojného.

seznamka luxy

 

Jde o seznamku, kde s velkou pravděpodobností nejde ani tak o vzhled a charakter, jako jde o peníze. Aplikace vám umožní potkat svého prince na bílém koni, v případě muže pak nějakou ženu, která touží po tom, aby ji její partner finančně podporoval. Pokud máte tedy peněz nazbyt a chcete se o ně s partnerem aktivně dělit, jde o seznamku dělanou jako pro vás.

Pinkilin

Pinkilin je takovou obdobou Tinderu. Tedy až na to, že jde o ryze český projekt.

Pinkilin

 

Tak jako u Tinderu, i tato seznamovací aplikace si bere vaše jméno a fotku z Facebooku. A podobně jako u Tinderu to funguje i u hodnocení fotek ostatních uživatelů. Pokud se vám daná osoba líbí, jedete prstem po obrazovce nahoru, když ne, tak dolů. Velkou výhodou této aplikace je to, že se vám zobrazují pouze lidé ve vašem nejbližším okolím. Díky tomu je reálná šance, že potencionální partner či partnerka mohou žít kousek od vás.

Grindr

Teď zde máme i něco pro homosexuály a bisexuály, přesněji pro gaye a bisexuální muže.

Grinder

 

Grindr je gay seznamka sloužící pro seznamování mužů mezi sebou. Možnou nevýhodu vidíme v tom, že ji většina mužů bere jako flirt seznamku určenou k flirtování s ostatními muži stejné orientace nebo k navázání sexuálního vztahu. Kromě toho, že zde můžete oslovit kohokoliv chcete, uvidíte, zda je daná osoba online a jak daleko od vás je. I zde si můžete zaplatit plnou verzi, ta nabízí vypnutí reklamy, neomezené množství blokace osob či filtrování uživatelů.

C-Date

Po trvalém vztahu netoužíte, ale nezávazný flirt a sex by vám nevadil?

c-date app

 

V tom případě by se vám mohla líbit seznamka s názvem C-Date. Jde o placenou seznamku, které je určena pro všechny single osoby, které si chtějí užít bez jakýchkoliv závazků. Většina osob na této seznamce má mezi 30 až 40 lety, najdete zde však i mladší uživatele. Ačkoliv jde o seznamku určenou k nezávaznému seznamování se, nemusíte se bát o svoje bezpečí. Autoři projektu berou diskrétnost a bezpečnost uživatel naprosto vážně.

Líbil se vám článek?
Děkujeme za Váš hlas
2 1

Autor článku

Autor
Lenka S.

Vystudovala jsem psychologii a seznamování lidí mě fascinuje. Proto jsem se rozhodla ze svého profesionálního pohledu psát články o seznamování.

Nejlepší seznamky 2020
Velké srovnání

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz