Tipy a návody
Ilustrace

Nejlepší seznamovací aplikace do mobilu – pro originální osoby

Jste sami a říkáte si, že už by to chtělo nějakou tu druhou polovičku do páru? V tom případě můžete vyzkoušet kouzlo internetových seznamek, kde má svoji šanci každý z nás. Díky dnešní době, kdy má každý z nás svůj smartphone neustále u sebe, jsme pro vás vytvořili seznam nejrůznějších aplikačních seznamek, z nichž si každý vybere tu svoji.

Článek se seznamem online seznamek jsme pro vás již psali. Byl to článek, který popisoval nejrůznější seznamky, které si můžete stáhnout i do svého mobilu. Dnes vám přinášíme druhou část tohoto seznamu. Jen s tím rozdílem, že nepůjde o klasické online seznamky, ale o seznamky, které jsou svým způsobem velmi originální – a jsou určeny především pro originální osoby. Tak jdeme na to!

Tinder

tinder

Ačkoliv jsme Tinder zmiňovali již v našem předchozím článku, musíme se o něm zmínit i zde. Přeci jen jde o jednu z nejpoužívanějších online seznamek do mobilu po celém světě. Tinder funguje na jednoduchém principu. Vytvoříte si svůj profil, zadáte pohlaví, které hledáte, vzdálenost, kterou chcete dojíždět – a máte hotovo. Aplikace vám začne ukazovat fotografie ostatních uživatelů a vy je budete posouvat doleva nebo doprava podle toho, zda vás posuzovaná osoba zaujme. Pokud budou vaše sympatie vzájemné, aplikace vám povolí vzájemnou komunikaci. Proto myslete při zakládání svého profilu na to, aby byla vaše fotka na profil opravdu kvalitní a působivá.

Beautiful People

beautiful people

Tato seznamovací aplikace je určena tak trochu pro narcisy, kteří si věří v tom, že jsou krásní. Ne každému se sem povede zaregistrovat. Součástí registrace je totiž test, kdy ostatní uživatelé posoudí to, zda jste dostatečně hezcí na to, abyste se mohli stát součástí jejich komunity. Díky tomuto mechanismu, na kterém seznamka pracuje, byste měli mít zaručené, že budete vybírat pouze z přitažlivých osob.

Luxy

luxy

Milujete peníze a vše, co je s nimi spojené. V tom případě vás nadchne právě tato seznamka, která umožňuje ženám najít svého vysněného prince na bílém koni, který jim pro jejich štěstí koupí cokoliv budou chtít. Jde o místo, kde je oběma lidem jasné, že zde svoji roli nehrají jen láska a porozumění, ale i peníze.

Hinge

hinge

Tato seznamka má oproti ostatním jednu vekou výhodu. Neseznamuje vás s těmi, které vůbec neznáte, ale s lidmi, o nichž jste už pravděpodobně někdy slyšeli. Tato aplikace udělá analýzu vašich přátel na Facebooku a podle toho vás propojí právě s těmito přáteli, s přáteli vašich přátel a tak dál. Díky tomu budete mít kolem sebe dost osob na seznámení se a flirtování, současně to však nebude tak trapné, protože už se přeci jen budete trochu znát. 

Bumble

bumble

Nad touto aplikací zajásají zejména ženy. Bumble je jakousi obdobou Tinderu, první slovo zde má však žena. Tato aplikace sdružuje ženy a muže z celého světa. Jako u Tinderu zde sledujete a posuzujete fotky osob, které vám aplikace nabídne s tím, že první slovo zde musí nabídnout žena. Pokud vás neosloví i přes vzájemnou shodu do 24 hodin, aplikace vaše spojení přeruší a vy nebudete tápat nad tím, co se děje.

Happn

happn

Happn je aplikací ideální pro náhodná setkání s ostatními lidmi, kteří aplikaci používají. Představte si to, jedete tramvají a aplikace vám ukáže, že je ve stejné tramvaji někdo další, kdo tuto aplikaci používá. Vy se podíváte na to, o koho jde, a v případě zájmu navážete kontakt.

Coffee Meets Bagel

Coffee Meets Bagel

Tato aplikace je pravým opakem Tinderu. Na rozdíl od něj vám doporučí pouze jednu osobu denně. A to na základě společných zájmů, koníčků či preferencí. Vy tak máte celý den na rozhodování, zda se s doporučenou osobou budete chtít seznamovat. Po 24 hodinách vám aplikace doporučí další osobu. Koncepce aplikace je tvořena tak, aby kvalita vítězila nad kvantitou.

Bristlr

bristlr

S vousatými muži je to jasné. Některým ženám se to líbí, jiným ne. Pokud jste však žena a pořádní vousáči vás přitahují, nebo jste právě vousatý muž, je tato seznamka tím pravým místem pro vás. Aplikace funguje podobně jako Tinder, vyberete si preferované pohlaví a vzdálenost, kterou chcete případně dojíždět, a aplikace vás seznámí.

Líbil se vám článek?
Děkujeme za Váš hlas
5 0

Autor článku

Autor
Tomáš P.

Seznamky jsem dříve přehlížel, ale našel jsem díky nim svoji životní partnerku. Proto jsem se rozhodl začít psát na blog o seznamkách, abych pomohl i dalším ve hledání partnera.

Nejlepší seznamky 2020
Velké srovnání

Slyšeli jste nebo četli o nás

Žena.cz Týden.cz Dama.cz Femina.cz Flowee.cz Lidovky.cz iDnes.cz Frekvence Evropa2 Aktuálně.cz WomenZone.cz